Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wasacz_ Jak myślisz że cały czas wpatruję się w telefon i sprawdzam czy ktoś mi odpisał czy nie to naprawdę masz coś głową.
1
@Safrani Dlaczego?
Bo mam wśród znajomych i rodziny wyborców KO i są rozczarowani.
Podatek Belki to mała rzecz a i tak nie potrafią nawet tego zrobić.
Tym bardziej że nie musieli do tej ustawy namawiać koalicjantów i prezydent by to podpisał.
1
@Safrani Nie,nie jestem
6
Kolejne splunięcie w twarz wyborcom Koalicji Obywatelskiej, no cóż niektórzy to lubią.
1
@AlphaNumeric Bo najbardziej kobiecy Sport to curling
12
Jednak dobrą robotę robią tylko się nie chwalą xD
18
Wpuścmy w końcu tych ludzi!
Kim są ustali się później.
5
@Popitek12 telewizja kłamie
3
W Koalicji Obywatelskiej już chyba sylwester był.
3
@Trojanek23 Pewnie jakiś inżynier potrzebował do pracy
1
@MOLESTA Myślę że Polaków gówno obchodzi Romanowski i patrzą na swoje życie i mają ważniejsze sprawy na głowie.
Oczywiście powinnien zostać doprowadzony, osądzony i ukarany.
1
@Kapitan hawk Nic.
Podobno dorzucili w gratisie do kupionej ZP w 2021.
8
@Lucerfi A kto będzie decydował o tym?
Tusk?
2
@macio_944 nie powiem kącik ust drgnął.
7
@nelson25 Mądry człowiek ma mądre wybory.
Tusk podobno kocha Real Madryt a ulubiony piłkarz jego to Vini.
37
Messi ależ zgranie...
I teraz będzie okazja! Dla Argentyny! Popatrzmy!
Czy to będzie dwa?
Di Maria!
Di di di di Maria!
Argentyno co ty robisz?!
3
Polacy w większości(51%) źle oceniają działania w sprawie powodzi.
Nic dziwnego, rząd sobie nie poradził.
Ludzie dostali ochłapy a jest grudzień i zima nadchodzi. Już nie mówiąc o ich działaniach bezpośrednio przed powodzią gdy mówili że nie ma się czego obawiać.
2
Gdyby Barcelona w 2017 roku zainwestowała kwotę transferu Dembele w alkohol to by gówno zarobiła ale przynajmniej by chodziła cała szczęśliwa.
7
@MichuZ44 No i co z tego?
Nie kibicuje Polsce w piłce od bardzo dawna,nie wzbudzają we mnie żadnych emocji, nie obchodzi mnie czy wygrywają czy przegrywają. Po prostu mam ich gdzieś.
Natomiast Argentyna to moja ulubiona repka a druga to Hiszpania i zawsze będę im kibicował.
Narzucanie komuś to co ma robić to jest dopiero odklejka już nie mówiąc o wyśmiewaniu takich osób
0
@Barcanajlepszyteam Oczywiście że tak ale samo podejście jest przerażające
23
Trzeba było nie wyzywać od ruskich agentów.
0
On na serio to powiedział?
Jeśli tak to ma nierówno pod sufitem i nie ma pojęcia z czym się to wiąże i jakie konsekwencje może to mieć dla Polski.
2
@michal26 Oni są nieudolni.
Po pierwszych dostawach broni powinniśmy już stawiać swoje warunki ale jak zawsze to Polacy wyjdą na frajerów
0
@Kgorecki2500 Ile taki ?
17
@Leooo Terrorysta z Rossario wykupuje przestępców tak samo jak ZP i mistrzostwo świata
0
Sondaż Opinii 24
Moim zdaniem Hołownia trochę przeszacowany kosztem KO ale tak to może wyglądac
10
@draxidox Czemu nie od razu 100 tysięcy kary?
Już nie mówiąc że to nic nie zmieni i tylko marny procent zostanie ukarany bo akurat będą mieli pecha i zostaną złapani.
Niech najpierw poprawią limity prędkości bo one są co raz bardziej absurdalne w niektórych miejscach a potem dopiero karzą.
Jestem za dotkliwymi karami ale dla idiotów co jadą ponad setkę w zabudowanym a i tak ucierpi zwykły obywatel który sobie przekroczy trochę prędkość gdy droga na to pozwala.
1
@Rastafarnianin Pytanie ile z tych par by skorzystała in vitro jakby tej refundacji nie było.
0
Skandal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika