Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Kłame xD
Przecież to co on robi to nie jest pressing.
On tylko ustawia się by zamknąć linie podania.
0
@LukaszFan Ferran przynajmniej nic nie popsuł i jednak patelnie wystawił do pustaka.
0
Nawet Darwin by to trafił.
1
Raphinhia przynajmniej coś dryblował, pracował w obronie i pressingu, rozgrywał.
A Lewy?
O jego grze nic nie można dobrego powiedzieć i zawalił patelnie z metra.
Wstyd
4
Brawo Pedri za dzisiejszy mecz,to była przyjemność cię oglądać
Jedyny pozytyw tego mecz
1
Atletico grało ogromne GÓWNO.
W obronie dopuszczali do ogromu sytuacji a w ataku sami wykreowali jedną sytuację.
I wygrywali.
Dzięki Lewy Dzięki Raphinhi.
0
Wytłumaczy mi ktoś jak Lewy z metra nie trafił?
0
@michal26 Co?
Jedna dobra akcja im wyszła
0
@Rewolucja123 Raphinhia jednak coś tam grał oprócz zwalonych setek
Co można powiedzieć o Lewym w takim razie...
0
Brawo Lewy brawo Raphinhia
3
Olmo to jest dramat
4
Jednak Lewy jechał na treningu Probierza.
Nie było go na ostatnim zgrupowaniu i efekt mamy
2
To nie przypadek.
Już od kilku spotkań gra gówno
0
@Rewolucja123 Nie była to łatwa pozycja dla Ferrana no i dograł idealnie
0
Pedri w świetnej formie w tym meczu to wprowadził Olmo i Pedriego cofnął
0
Casado piękna asysta
3
Raphinhia już był pewny że wpadnie xD
Genialna piłka Pedriego
0
@Szymemdymek Ferran albo Olmo
4
Fermin do zmiany.
Lewy w formie z ostatnich meczów czyli słabiutko ale poczekał bym jeszcze z jego zmianą
3
I gdzie są ci co pisali że Raphinhia to najmniej brazylijski piłkarz jaki jest xD
0
Galan będzie miał koszmary po tym meczu
0
Gavi asysta.
Przypadkowa ale efektowna
0
Po pierwszych minutach było widać że to będzie jego mecz.
Pedriiiiiiii !!!!!!
0
To musi być chociaż celny strzał.
Oblak był dobrze ustawiony i raczej nie było szans na gola
1
Karny jak nic.
Nie odbiła mu się od ciała czy coś.
Odległość ogromna i piłka odbiła się od murawy a nie od kogoś.
Kradzież po prostu
0
@tomek8756 Tak w 100%
0
Hahahaha
Drukarstwo
1
Pedriemu się dzisiaj Iniesta wylosował.
Jestem spokojny o wynik
0
@Rupert_Haubica Kogo główkę?
5
Lewemu już się korzenie poplątały