0

@MesQueUnClub96 Kłame xD
Przecież to co on robi to nie jest pressing.
On tylko ustawia się by zamknąć linie podania.

0

@LukaszFan Ferran przynajmniej nic nie popsuł i jednak patelnie wystawił do pustaka.

0

Nawet Darwin by to trafił.


1

Raphinhia przynajmniej coś dryblował, pracował w obronie i pressingu, rozgrywał.
A Lewy?
O jego grze nic nie można dobrego powiedzieć i zawalił patelnie z metra.
Wstyd

4

Brawo Pedri za dzisiejszy mecz,to była przyjemność cię oglądać
Jedyny pozytyw tego mecz

1

Atletico grało ogromne GÓWNO.
W obronie dopuszczali do ogromu sytuacji a w ataku sami wykreowali jedną sytuację.
I wygrywali.
Dzięki Lewy Dzięki Raphinhi.

0

Wytłumaczy mi ktoś jak Lewy z metra nie trafił?

0

@michal26 Co?
Jedna dobra akcja im wyszła

0

@Rewolucja123 Raphinhia jednak coś tam grał oprócz zwalonych setek
Co można powiedzieć o Lewym w takim razie...

0

Brawo Lewy brawo Raphinhia

3

Olmo to jest dramat

4

Jednak Lewy jechał na treningu Probierza.
Nie było go na ostatnim zgrupowaniu i efekt mamy

2

To nie przypadek.
Już od kilku spotkań gra gówno

0

@Rewolucja123 Nie była to łatwa pozycja dla Ferrana no i dograł idealnie

0

Pedri w świetnej formie w tym meczu to wprowadził Olmo i Pedriego cofnął

0

Casado piękna asysta

3

Raphinhia już był pewny że wpadnie xD
Genialna piłka Pedriego

0

@Szymemdymek Ferran albo Olmo

4

Fermin do zmiany.
Lewy w formie z ostatnich meczów czyli słabiutko ale poczekał bym jeszcze z jego zmianą

3

I gdzie są ci co pisali że Raphinhia to najmniej brazylijski piłkarz jaki jest xD

0

Galan będzie miał koszmary po tym meczu

0

Gavi asysta.
Przypadkowa ale efektowna

0

Po pierwszych minutach było widać że to będzie jego mecz.
Pedriiiiiiii !!!!!!

0

To musi być chociaż celny strzał.
Oblak był dobrze ustawiony i raczej nie było szans na gola

1

Karny jak nic.
Nie odbiła mu się od ciała czy coś.
Odległość ogromna i piłka odbiła się od murawy a nie od kogoś.
Kradzież po prostu

0

@tomek8756 Tak w 100%

0

Hahahaha
Drukarstwo

1

Pedriemu się dzisiaj Iniesta wylosował.
Jestem spokojny o wynik

0

@Rupert_Haubica Kogo główkę?

5

Lewemu już się korzenie poplątały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?