Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rekin dziś z dubletem
2
Wjazd w Achillesa i bez kartki.
0
@ViscaelBarca2007 Oczywiście że tak
1
A trzeba było Fabiańskiego ściągnąć
0
Czemu Lewy nie zszedł?
Ani na kontra ani pracy w obronie.
Kompletnie tego nie rozumiem
4
Brawo Szczęsny.
Bramka i tak padła
1
Flick robi to samo co Xavi z PSG
xD
1
Czemu Yamal????
A nie Lewy?
1
No i po co.
Skrajna głupota
0
A mówiłem dziś do brata że Szczęsny z czerwem wyleci.
0
Złoto.
1
Przy 3 bramkach postawiłem że strzelą co najmniej 5 za stówkę.
270 wyciągnięte :)
0
Araujo czyści pięknie dziś
0
Tchouameni 100 mln
1
Manita!!!!!
Dawać jeszcze więcej!!!
0
@Coutinho007 Dla mnie Eric w obronie jest bardzo przeciętny i nie nadaje się na najważniejsze mecze.
0
Owsianka z bananem zrobiona to można lecieć z drugą połową.
3
Czyli jak Araujo odejdzie w zimie to przy kontuzji Inigo jest dramat.
Oby został
0
@snupson Faktycznie mój błąd
Poniosło mnie xD
2
Ktoś łamaka stawiał na Barce z kursem 29.
Gratulacje!
0
Real jest tam gdzie powinnien.
Na kolanach!!!
0
Hahahaha
Jedziemy z nimi!!!!
0
Dawać po manite!!!
2
Ja nie wiem czy to nie czerwo powinno być jeszcze
0
I sędzia tego nie widział id razu xD
1
Araujo już króciutko z Vinim
1
Bramka imienia Leo Messiego
4
Casado nawet go nie dotknął xD
1
Szczęsny gdzie on się rzucił xD
2
Dovbyk strzela z karnego na 2-2 z Bologna.
Dosłownie ostatnia akcja meczu.