1

Rekin dziś z dubletem

2

Wjazd w Achillesa i bez kartki.

0

@ViscaelBarca2007 Oczywiście że tak

1

A trzeba było Fabiańskiego ściągnąć

0

Czemu Lewy nie zszedł?
Ani na kontra ani pracy w obronie.
Kompletnie tego nie rozumiem

4

Brawo Szczęsny.
Bramka i tak padła

1

Flick robi to samo co Xavi z PSG
xD

1

Czemu Yamal????
A nie Lewy?

1

No i po co.
Skrajna głupota

0

A mówiłem dziś do brata że Szczęsny z czerwem wyleci.

0

Złoto.


1

Przy 3 bramkach postawiłem że strzelą co najmniej 5 za stówkę.
270 wyciągnięte :)

0

Araujo czyści pięknie dziś

0

Tchouameni 100 mln

1

Manita!!!!!
Dawać jeszcze więcej!!!

0

@Coutinho007 Dla mnie Eric w obronie jest bardzo przeciętny i nie nadaje się na najważniejsze mecze.

0

Owsianka z bananem zrobiona to można lecieć z drugą połową.

3

Czyli jak Araujo odejdzie w zimie to przy kontuzji Inigo jest dramat.
Oby został

0

@snupson Faktycznie mój błąd
Poniosło mnie xD

2

Ktoś łamaka stawiał na Barce z kursem 29.
Gratulacje!

0

Real jest tam gdzie powinnien.
Na kolanach!!!

0

Hahahaha
Jedziemy z nimi!!!!

0

Dawać po manite!!!

2

Ja nie wiem czy to nie czerwo powinno być jeszcze

0

I sędzia tego nie widział id razu xD

1

Araujo już króciutko z Vinim

1

Bramka imienia Leo Messiego

4

Casado nawet go nie dotknął xD

1

Szczęsny gdzie on się rzucił xD

2

Dovbyk strzela z karnego na 2-2 z Bologna.
Dosłownie ostatnia akcja meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?