0

@tbas No właśnie sąd nic z tym nie zrobił.
Dla mnie też jest to niezrozumiałe.
Może dlatego że to Owsiak był oskarżycielem

1

@Nightraider @tbas
Owsiak oskarżył go o wyzwiska i o pomówienia w sprawie nieprawidłowości w WOSP i spółkach Owsiaka.
Sąd stwierdził że Wielgucki miał rację i były nieprawidłowości i skazał go jedynie za wyzwiska.
Owsiak też wtedy został ukarany za wyzwiska w stronę Wielguckiego.
I podczas tego procesu Sąd nakazał Owsiakowi dostarczyć pełną dokumentację finansów spółek i WOŚP.
Oczywiście tego nie zrobił.

3

Piotr Wielgucki będzie w kanale Zero w środę.
Oczywiście tematem będzie WOSP i Owsiak.
Wielgucki to osoba która już 10 lat temu procesował się z Owsiakiem i udowodnił wiele nieprawidłowości.


15

Kibel Trzaskowskiego za 650 tysięcy


1

@kemyt1995 Krytyka była w tamtym sezonie była zasadna bo bronił źle.
W tym jest całkowicie inaczej

6

@Comentateiro Nie masz zielonego pojęcia o programie tego przedmiotu.
Bardzo dużo absurdów i głupot i mało ma to wspólnego z edukacją zdrowotną którą tak nazwali by zakłamywać rzeczywistość.

0

@Marian_Pazdzioch Moim zdaniem, będzie prowadził kampanię ale koniec końców zrezygnuje

0

Koalicja po prostu chce sobie sondaże poprawić na Owsiaku.


0

@SergioBusquets5 Ja się nie przejmuje a nawet się cieszę

0

Braun oprócz płaczu że nie było prawyborów płacze też że nie było kongresu który jego zdaniem według statutu partii musi się odbyć.
Statut partii mówi jasno że kongres ma być 5 lat po poprzednim kongresie,tylko że jeszcze nie było ani jednego takiego kongresu.
Nawet powiedział to kiedyś Włodzimierz Skalik czyli jeden z członków partii Brauna

3

@arasz1819 Czemu w tej kwestii miałbym mu nie wierzyć?
Ruch narodowy i Bosak caly czas mówili o prawyborach i oni byli za tą opcją bo uważali że poprzednie zrobiły dobrą reklamę.
Jakby Braunisci wyrazili zgodę to by te prawybory się odbyły

0

@Lucerfi Szkoda że teraz to się dzieje bo Mentzen mógł zrobić bardzo dobry wynik a tak to straci te 3%.
Jednak w dłuższej perspektywie to bardzo dobra wiadomość dla Konfederacji.

4

Bosak tłumaczy jak to było z prawyborami.
Ruch narodowy chciał ale Nowa nadzieja i partia Brauna nie chciała a teraz Braun płacze że nie było prawyborów xD


2

Zełenski powiedział że jak Ukraina nie będzie w NATO i UE to Nawrocki niech zacznie ćwiczyć bo będzie musiał chwycić za broń.
xD

0

@Criss18Barca No coś ty xD
Braun ma elektorat stały 2-3% nie mniej nie więcej i tyle odbierze Mentzenowi.
Hołownia nie przekroczy 8%.
Tak konfederacja straci na tych wyborach przez te decyzje ale jak wywalą Brauna w dłuższej perspektywie mogą zdobywać wyborców którzy zostali odepchnięci właśnie przez takie persony jak Braun czy Korwin

0

@MesQueUnClub96 Chciało ci się sprawdzić posiadanie ale już ci nie chciało zrobić jednego kliknięcia więcej by sprawdzić kadrę xD

0

@Hindus Ale nie o tym mowa.
Napisałeś że to najlepsze zagranie De Jonga u nas co jest kłamstwem i tak samo napisałeś że to brednie że miał mnóstwo takich zagrań.
To że teraz jest tragiczny czy był nie zmienia to faktu że u nas miał dobre sezony.
Pierwszy sezon Xaviego to było coś pięknego w wykonaniu Holendra i był naszym najlepszym zawodnikiem z pola.
Drugi za Xaviego też miał bardzo dobry.
U Koemana też miał okresy dobrej gry.

1

Co ten sędzia odwalił.
Dużo zmian, dużo sprawdzania na Varze spalonych
To że wynik jest jaki jest nie zmienia to faktu że ma postąpić zgodnie z przepisami i doliczyć odpowiednią ilość minut

1

@Tabaluga37 Bosak byłby lepszym prezydentem ale czy miałby większe szanse na wygraną niż Mentzen wątpię.
Sławek ma kasę, mógł zacząć kampanię bardzo wcześnie.
Mentzen ma znacznie większe zasięgi i łatwiej mu docierać do wyborców, pytanie czy będzie umiał ich przekonać, Bosak by umiał przekonać ale nie jest tak rozpoznawalny i by nie dotarł do szerokiej grona wyborców.
Uważam że to dobry ruch że Mentzen teraz startuje,Bosak największe szanse będzie miał za kolejne 4 lata i oni to obaj to rozumieją.

7

Przy tym piątym golu chciałbym pozdrowić Real Madryt.

0

To chyba będzie gol

0

@Tabaluga37 Taki był sufit bo Braun czy Korwin odrzucali bardzo dużą część osób.
Braun ma stały niezmienny elektorat ale on nie potrafi zdobywać nowych wyborców

0

@Hindus


Masz to zawsze do tyłu xD

1

Ja bym odgwizdał spalonego tego co był przy poprzedniej bramce

0

@El Plutoninho Poprzednie podanie, faktycznie na styku

1

Przecież tam dobry metr był zapasu xD

0

@Hindus Co za brednie.
Miał mnóstwo genialnych zagrań

1

Frenkie piękna asysta i Yamal świetne wykończenie

0

OFICJALNIE
Grzegorz Braun chwilę temu w wywiadzie na yt potwierdził że będzie startował w wyborach na prezydenta w tym roku.
No to wypada z konfederacji.
Na starcie konfederacja straci 2-3% tak samo jak Mentzen ale jest to szansa by zdobyć o wiele więcej wyborców którzy nie głosowali na konfe ze względu na Brauna czy Korwina.
To dla konfederacji szansa pytanie czy będą umieli ją wykorzystać.

27

Nawet powtórki nie pokazali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?