Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas No właśnie sąd nic z tym nie zrobił.
Dla mnie też jest to niezrozumiałe.
Może dlatego że to Owsiak był oskarżycielem
1
@Nightraider @tbas
Owsiak oskarżył go o wyzwiska i o pomówienia w sprawie nieprawidłowości w WOSP i spółkach Owsiaka.
Sąd stwierdził że Wielgucki miał rację i były nieprawidłowości i skazał go jedynie za wyzwiska.
Owsiak też wtedy został ukarany za wyzwiska w stronę Wielguckiego.
I podczas tego procesu Sąd nakazał Owsiakowi dostarczyć pełną dokumentację finansów spółek i WOŚP.
Oczywiście tego nie zrobił.
3
Piotr Wielgucki będzie w kanale Zero w środę.
Oczywiście tematem będzie WOSP i Owsiak.
Wielgucki to osoba która już 10 lat temu procesował się z Owsiakiem i udowodnił wiele nieprawidłowości.
15
Kibel Trzaskowskiego za 650 tysięcy
1
@kemyt1995 Krytyka była w tamtym sezonie była zasadna bo bronił źle.
W tym jest całkowicie inaczej
6
@Comentateiro Nie masz zielonego pojęcia o programie tego przedmiotu.
Bardzo dużo absurdów i głupot i mało ma to wspólnego z edukacją zdrowotną którą tak nazwali by zakłamywać rzeczywistość.
0
@Marian_Pazdzioch Moim zdaniem, będzie prowadził kampanię ale koniec końców zrezygnuje
0
Koalicja po prostu chce sobie sondaże poprawić na Owsiaku.
0
@SergioBusquets5 Ja się nie przejmuje a nawet się cieszę
0
Braun oprócz płaczu że nie było prawyborów płacze też że nie było kongresu który jego zdaniem według statutu partii musi się odbyć.
Statut partii mówi jasno że kongres ma być 5 lat po poprzednim kongresie,tylko że jeszcze nie było ani jednego takiego kongresu.
Nawet powiedział to kiedyś Włodzimierz Skalik czyli jeden z członków partii Brauna
3
@arasz1819 Czemu w tej kwestii miałbym mu nie wierzyć?
Ruch narodowy i Bosak caly czas mówili o prawyborach i oni byli za tą opcją bo uważali że poprzednie zrobiły dobrą reklamę.
Jakby Braunisci wyrazili zgodę to by te prawybory się odbyły
0
@Lucerfi Szkoda że teraz to się dzieje bo Mentzen mógł zrobić bardzo dobry wynik a tak to straci te 3%.
Jednak w dłuższej perspektywie to bardzo dobra wiadomość dla Konfederacji.
4
Bosak tłumaczy jak to było z prawyborami.
Ruch narodowy chciał ale Nowa nadzieja i partia Brauna nie chciała a teraz Braun płacze że nie było prawyborów xD
2
Zełenski powiedział że jak Ukraina nie będzie w NATO i UE to Nawrocki niech zacznie ćwiczyć bo będzie musiał chwycić za broń.
xD
0
@Criss18Barca No coś ty xD
Braun ma elektorat stały 2-3% nie mniej nie więcej i tyle odbierze Mentzenowi.
Hołownia nie przekroczy 8%.
Tak konfederacja straci na tych wyborach przez te decyzje ale jak wywalą Brauna w dłuższej perspektywie mogą zdobywać wyborców którzy zostali odepchnięci właśnie przez takie persony jak Braun czy Korwin
0
@MesQueUnClub96 Chciało ci się sprawdzić posiadanie ale już ci nie chciało zrobić jednego kliknięcia więcej by sprawdzić kadrę xD
0
@Hindus Ale nie o tym mowa.
Napisałeś że to najlepsze zagranie De Jonga u nas co jest kłamstwem i tak samo napisałeś że to brednie że miał mnóstwo takich zagrań.
To że teraz jest tragiczny czy był nie zmienia to faktu że u nas miał dobre sezony.
Pierwszy sezon Xaviego to było coś pięknego w wykonaniu Holendra i był naszym najlepszym zawodnikiem z pola.
Drugi za Xaviego też miał bardzo dobry.
U Koemana też miał okresy dobrej gry.
1
Co ten sędzia odwalił.
Dużo zmian, dużo sprawdzania na Varze spalonych
To że wynik jest jaki jest nie zmienia to faktu że ma postąpić zgodnie z przepisami i doliczyć odpowiednią ilość minut
1
@Tabaluga37 Bosak byłby lepszym prezydentem ale czy miałby większe szanse na wygraną niż Mentzen wątpię.
Sławek ma kasę, mógł zacząć kampanię bardzo wcześnie.
Mentzen ma znacznie większe zasięgi i łatwiej mu docierać do wyborców, pytanie czy będzie umiał ich przekonać, Bosak by umiał przekonać ale nie jest tak rozpoznawalny i by nie dotarł do szerokiej grona wyborców.
Uważam że to dobry ruch że Mentzen teraz startuje,Bosak największe szanse będzie miał za kolejne 4 lata i oni to obaj to rozumieją.
7
Przy tym piątym golu chciałbym pozdrowić Real Madryt.
0
To chyba będzie gol
0
@Tabaluga37 Taki był sufit bo Braun czy Korwin odrzucali bardzo dużą część osób.
Braun ma stały niezmienny elektorat ale on nie potrafi zdobywać nowych wyborców
0
@Hindus
Masz to zawsze do tyłu xD
1
Ja bym odgwizdał spalonego tego co był przy poprzedniej bramce
0
@El Plutoninho Poprzednie podanie, faktycznie na styku
1
Przecież tam dobry metr był zapasu xD
0
@Hindus Co za brednie.
Miał mnóstwo genialnych zagrań
1
Frenkie piękna asysta i Yamal świetne wykończenie
0
OFICJALNIE
Grzegorz Braun chwilę temu w wywiadzie na yt potwierdził że będzie startował w wyborach na prezydenta w tym roku.
No to wypada z konfederacji.
Na starcie konfederacja straci 2-3% tak samo jak Mentzen ale jest to szansa by zdobyć o wiele więcej wyborców którzy nie głosowali na konfe ze względu na Brauna czy Korwina.
To dla konfederacji szansa pytanie czy będą umieli ją wykorzystać.
27
Nawet powtórki nie pokazali xD