0

Teraz dopiero zobaczyłem że City od Juve dostało xD
Będą mięli ogromne ciężary by awansować dalej.
Mecz z PSG i Club Brugge im został.
Ciekawe.

0

@michal26 Ale jak dobrze kojarzę sytuację Robbena to było sam na sam z bramkarzem.
A tu biegło dwóch mając mnóstwo czasu,jeden podaje drugiemu na pustaka i gol.

0

@szewjar Brak podań xD
Typowa wymówka.
A ja widzę brak wyjścia do tych podań.
Nie da się cały czas kreować sytuacji w których Lewy sobie tylko dobije do pustaka.
Czemu Raphinhia, Yamal, Torres czy Olmo mieli dziś sytuację a Lewy nie?

0

@kanver_ Wyraźnie napisałem że nie chodzi o poprzedni a o pierwszy sezon.

0

@tbas A co by to zmieniło?
Obrona daleko w tyle.
Dwóch zawodników Borussi na samego bramkarza.
Gol był pewny a Pena przynajmniej próbował coś uratować

1

@blakkudium Oczywiście.
Już pisałem to podczas meczu

0

@pride1899 Jakie sam na sam?
Tam drugi typ był idealnie ustawiony by mu podać na pustą bramkę.

0

@michal26 I co by to zmieniło?
Niewiele mu brakło by to przeciąć a tak by na 100% padł gol.

0

Lewandowski.
Zapowiada się schemat z pierwszego sezonu.
3 miesiące dobre a potem klapa.
Ostatnie mecze bardzo słabe,snuje się na tym boisku bez pomysłu.

2

Kolejny dramatyczny mecz naszej obrony.

Pomysł z grą na spalonym został ewidentnie rozczytany przez przeciwników i nie działa to dobrze bo przeciwnicy wchodzą w drugie tempo.
Inigo juniorskie błędy
Cubarsi to samo
Balde przeciętnie ale z przodu bezużyteczny.
Kounde w tym meczu o wiele lepiej niż w poprzednich.

34

Nadal śmieszy obwinianie Peny o drugą bramkę.

Podjął jedyną słuszną decyzję bo tak czy siak tam by bramka padła.
Obrona na grzybach a na przeciwko Penii dwóch więc próbował przeciąć.
Jedyna słuszna decyzja.
Ale jak widać niektórych tak boli że Szczęsny nie broni że będą zakłamywać rzeczywistość

Dzisiaj kolejny bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, można przyczepić się o brak pewności przy ostatnim dośrodkowaniu.

0

@michal26 Nie wiem gdzie tu widzisz dramatyczne wyjście.
Szło dwóch na niego a obrona nasza na grzybach.
W ostatniej chwili chciał ratować i to było jedyne rozsądne wyjście.

0

@kubix05 Gdzie tu błąd Peny?
Co miał zrobić sam przeciw dwóm?

0

@Kuczek No tak głównie przez kibiców którzy mają oczy w dupie.
100% wina obrony

1

@Messi96_96 Jaki tu babol Peny?
Szło dwóch na bramkarza co mogl zrobić innego niż zaryzykować?

0

@Faro I tak to by się bramka skończyło bo szli 2 vs1.
Błąd obrony

0

Zajebista pułapka ofsajdowa.

0

Ferran!!!!!!!!!

1

Jednak Lewy schodzi.
Najgorszy z Olmo na boisku

1

Olmo to musi trafić...

2

Raphinhia schodzi a Lewy zostaje xD

0

Lewy dzisiaj kompletnie nie umie się dostosować do naszej gry.
Gramy szybko i zazwyczaj wychodzimy na wolne pole.
Polak nie potrafimy tak grać i jest bezużyteczny.
Viktor jak najszybciej

1

Spalony był tylko że to nie ma znaczenia.
Pchnięcie był przed podaniem niestety.

1

Czy tam nie było spalonego?

0

Prime Manuela Neuera

1

Bramkarz nawet nie próbował bronić xD

3

Raphinhia powinnien podawać do Yamala ale mimo wszystko pewnie to wykorzystał.
Wybaczam

0

@gumaz Viktor,Gavi/De Jong.
Raphinhie bym jednak zostawił bo Ferrana nie ma sensu dawać

0

Olmo Lewy Raphinhia nie istnieją.
Do zmiany.

5

Zdania ekspertów są podzielone
https://ibb.co/DQWCXTx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?