0

Mam wrażenie że jak brakuje intensywności,pressingu i Yamala to nie ma konkretnego planu i pomysłu na grę.
To był jeden z moich zarzutów że Bayern Flicka jechał na przygotowaniu fizycznym i zapierniczaniu.
W reprezentacji miał żadny wpływ na to więc poszło jak poszło i w Barcelonie też nasze słabe mecze są gdy po prostu nie wchodzimy na największy poziom intensywności

0

@don'T.R.I.P.e Oczywiście że wliczają.
Od stycznia do końca euro był tragiczny.
Póki co ma dobre 3 miesiące więc nic dziwnego że to nie ma tam

15

@jacobFCB Jak zwykle idą wybory to Rafałkowi się poglądy o 180 stopni zmieniają. Widać uczy się fachu od swojego pana Tuska.
Żałosne.

0

@Arkon Uważasz że 10 -latki się masturbują?
Uważasz że 12,13,14 latki uprawiają już seks?
Już nie mówiąc że to kolejny absurd bo nauka o inicjacji seksualnej jest w klasie 7-8 a nauka o chorobach wenerycznych dopiero w szkołach średnich.
Nie uważasz że coś im się kolejność rozjechała?
Ta ustawa to jedna wielka farsa pod przykrywką edukacji "zdrowotnej" chcą wpajać dziecią lewicową ideologię.
Tu dodam kolejny absurd tego przedmiotu, bardzo wiele tematów dubluje się z przedmiotami które już istnieją.

0

@Arkon Np o zachowaniach "autoseksualnych" czyli jednym słowem o masturbacji.
Jest to napisane w programie tego przedmiotu, specjalnie dla ciebie sprawdziłem i jest to w dziale "dojrzewanie"
Kolejny przykład to nauka o inicjacji seksualnej ale to już w późniejszych etapie czyli w klasach 7-8 podstawówki, ile ma się wtedy lat 12,13,14?

1

@Arkon Seks to normalna oczywiście ale są gdzieś tez granice.
Uczenie 10- latków o pewnych rzeczach to przesada moim zdaniem jednak o tym powinnien decydować rodzic.
Po drugie bardzo wątpię w kompetencje nauczycieli by mogli takie tematy poruszać.
Przedmiot powinnien nieobowiązkowy a jego program jest do znacznej poprawy bo pełno w nim absurdów i rzeczy które mają w wpoić odpowiednie poglądy w polskie dzieci
Ten przedmiot to nie tylko rozmowa o seksie ale o wiele więcej.
Polecam zapoznać się z programem.

1

@Arkon A może tak pozwólmy decydować rodzicom czego uczą się ich dzieci w szczególności jeśli chodzi o tak wrażliwe tematy?
Po za tym tak jak pisałem program tego przedmiotu ma ogromne wady i w niektórych sprawach może być bardziej szkodliwy niż pomocny.

3

@arasz1819 Beke z osoby która szuka atencji nazywasz frustracją
Nieźle jak zwykle jesteś w formie.

1

@FioletoweOczy Ile razy jeszcze tym będziesz spamował?
Za mało zielonych wleciało? xD

2

@Pedri16Future A autor tego wpisu pisze coś o zakazie?
Wyraził swoją opinię.

0

@vangoor Jaki za darmo xD
Za sam podpis wziął ponad 100 mln

6

Spokojnie wszystko idzie zgodnie z planem


2

Co za odklejka
Carlo Ancelotti: "I liked it, we competed well."

3

@Marian_Pazdzioch Nie.
Po co psuć atmosferę w szatni

2

@Kinginiesta E tam jakieś drobne.
Kup sobie jutro jedno piwko albo osiem i zapomnisz

0

@Mixtape Oczywiście.
Nawet już pokazywali Beniteza podczas meczu który gadał przez telefon.
Przypadek?

3

kibice Realu zgodni.
Przecież wiadomo że Mbappe będzie grał piach bo już od dawna bez formy i trzeba było brać Haalanda
xD

35

Mbappe ewidentnie poprawił grę na linii spalonego.
Jeszcze poprawi tylko drybling, wykończenie, grę wzajemną z kolegami, rzuty karne, rzuty wolne, pressing,pressing po stracie piłki,powroty do obrony,podania i boiskowe decyzję i naprawdę będzie wymiatał.

0

No i brakło wygranej Liverpoolu do połowy na kuponie.

0

Benitez już gada z Perezem odnośnie posady xDDDD

0

@Volk No nie bo wtedy szachtar spadnie niżej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Endrick super.
Już się nauczył jak machać łapami po czystej interwencji przeciwnika.
Wyczuwam tu rękę Viniego

0

Aktualnie Real Madryt jest na 24 miejscu z punktem przewagi nad PSG.
xD

26

Może Mbappe traci każdą piłkę ale za to nigdy nie wraca i nawet nie próbuje odzyskać piłki.

2

Salah coś ty najlepszego narobił.
To się zemści jak nic.

0

Chętnie bym ciskał bekę na notatniku ale niestety mam bana jeszcze 15 lat

0

Ale co przytulił kasy za sam podpis to jego xD

0

Robertson jak junior.

1

Ten mecz udowadnia że Mbappe jest blokowany przez Viniego.
Tak jak Griezmann był blokowany przez Messiego u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?