3

@AlphaNumeric Do poglądów Sikorskiego mi bardzo daleko.
Prezydentura to nie tylko poglądy.
Jakby w drugiej turze był Nawrocki z Sikorskim to mógł bym rozważyć głos na niego a na Trzaskowskiego nie ma takiej opcji

3

U Sikorskiego mógłbym znaleźć jakieś dobre cechy ale u Rafałka?
Co waszym zdaniem jest dobre w Trzaskowskim i co mógłby wnieść dobrego dla Polski jako prezydent?

Ja nie widzę u niego żadnych pozytywów już nie mówiąc o jego poglądach które są mocno skierowane w lewo.

0

@arasz1819 Trzaskowski miał okazję już przejąć władzę w PO ale ją normalnie zmarnował bo brakło mu po prostu jaj i potulnie się przyporządkował Tuskowi gdy wrócił.
Trzaskowski jak przegra te wybory to wiadomo już że jedyną opcją do objęcia władzy w PO będzie Sikorski.
Po za tym Trzaskowski jest moin zdaniem zwyczajnym pionkiem i Sikorski go pożre swoją charyzmą.

3

@Azazel_Pazuzu Karne oczywiste ale co by nie mówić Mascherano powinnien wylecieć z boiska.

4

@PatrychoO Mam rozumieć że to auto będzie kursowało prosto do choroszczy?

2

Sawicki jest dość szczery ale śmieszy mnie że w zasadzie jedzie po koalicji cały czas a sam w niej siedzi. W jakim celu? Dla stołków oczywiście.
A odnośnie tego co powiedział to jasno pokazuje to że standardy i sposób rządzenia nie zmienił od poprzednich Pisowskich rządów.



0

@urbipl Żenada jednym słowem

0

@HypeR Szkoda.
Oby Zeus żałował tego ruchu za rok na mistrzostwach xD
Nie jestem fanem Dorana,mogli by kogoś lepszego ogarnąć

6

@Jakchcesz "Dzisiaj mija 1000 dni od ataku Rosji na Ukrainę "
Tu jest napisane że Ukraina atakuje Rosję? xD
A drugie zdanie raczej tyczy się osób pokroju Hołowni i ich ataków słownych jak np o wbijaniu Putina w ziemię

9

Nagle wszyscy niezależni xD


0

Brzęczek to chociaż z przeciętniakami pewnie punktował.

1

Przesadzacie.
Za chwilę zrobimy sobie fotkę z przeciwnikiem i wszystko będzie git.

15

@RoberDzik A kim ty w ogóle jesteś?

0

Wyłączyłem mecz w 50 minucie.
Wynik dopiero w tej chwili zobaczyłem i się zdziwiłem mocno mimo że to Polska.

1

@MesQueUnClub96 Oczywiście.
Nawet prawie z wolnego strzelił.
Niestety piłka minęła poprzeczkę tylko o 5 metrów

0

Nie ma to jak domowe ciasto z truskawkami i do tego ciepłe mleczko.

0

Z hamulcowym w poprzednim meczu już w tej minucie 0:2 dla Portugalii.
Przypadek?

1

@Szymemdymek Tak wygląda.


0

@MOLESTA Jaka odpowiedzialność?
Dymisja? xD
Wiadomo jak to działa i zawsze ma być ktoś winny byle nie Tusk.
Rozumiem jak są pojedyncze wypadki ale jak się dzieje to notorycznie to odpowiedzialny jest ten kto tych ludzi powołuje.
Co mi z tego że kogoś zdymisjonuje jak następny przyjdzie i będzie robił to samo?

1

Komentarz usunięty

10

Kolejne złomowanie Szymonka
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1856750019077963898
Jestem naprawdę ciekaw ile osób się w tych wyborach nabierze na niego.
Moim zdaniem jeśli Lewica wystawi kogoś w miarę rozsądnego a są takie może ze 2 osoby to Hołownia nawet z nimi może przegrać.
Jeśli przekroczy 5% to będę bardzo zdziwiony.
To już będzie koniec dla niego.

0

@FcPortoFan1999 W normalny sposób.
Po prostu nic od nie zależy :D

2

@macio_944 Ona nie jest żenująca,ona za wszelką cenę broni głupich i bezmyślnych poglądów a potem wychodzi to co wychodzi.
Żenujący jest dla mnie np. Tusk który raz za razem nieudolnie kłamie.
Żukowska w jakimś stopniu jest dla mnie prawdziwa i moim zdaniem ona wierzy w swoje przekonania a że są one po prostu nie do zaakceptowania i przeczą podstawowej logice to inna sprawa.

5

@Comentateiro Jakby nie opodatkowali tak tej branży to byłoby to nadal opłacalne.
Niestety eko świry zaczęli rządzić w UE a polskie rządy się na wszystko zgadzają.

2

Żukowska w natarciu.
Nawet ona wyjaśnia "niezależnego"


2

@Kgorecki2500 Stanowski też w to wchodzi.


2

@esem91 Żodne.
Tylko btc i eth.

0

@Kismeth Jakby gol był uznany to Frenkiemu by też note podniosło nie mówiąc że Frenkie strzelał w tej sytuacji i wyglądało to dobrze tylko Lewy jak zwykle nie ogarnął i nie podskoczył.

2

@Kgorecki2500 W sumie dżumę i Lalke się super czytało. Może kiedyś wrócę do nich.
Tak to te pozostałe lektury nie nadawały się do czytania.

1

@zodiak_10 Jak na moje to brakuje bułki tartej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?