0

@Swistus172 "Villarreal I Bilbao nie będą o nic grać bo będą mieli już zapewnione miejsca"

Takie mecze też mogą być ciężkie, bo jak już nie grasz o nic, to schodzi stres i możesz bardziej na luzie pykać, żeby dobrze zakończyć sezon

0

Korzystacie z jakiegoś narzędzia do inwestowania które proponuje strategie? Jakieś oparte na AI

0

5 miejsce w PM to LM czy już nie?

0

@FcPortoFan1999 myślałem że mieszkasz w Siedlcach

0

@FcPortoFan1999 12 km? Siedlce nie są taki duże :)

1

@Messibestplayerintheworld przeciwnika nie wolno lekceważyć, ale to aktualnie nie jest ta sama Borussia co kiedyś. Średniak Bundesligi.

0

@Kamiloza91 Cocu, Overmars

0

@Ryoumen wygrana nie starczy nawet na pół pensji Fatiego :)

1

@Ryoumen kolejne KMŚ za 4 lata więc nie ma co teraz liczyć tej kasy

4

@sokot nie będzie niestety Messim, z autyzmem człowiek się rodzi.

4

Oddzielna La rambla potwierdzana profilem zaufanym - tak czy nie?

0

@Messiah10 podjął słuszną 33 decyzje temu dzięki czemu gramy w finale pucharu króla pozdro

0

@Culers jak odpychasz kapitana to chyba coś ci się w głowie poprzestawiało.

0

@kamiVeB mogło być 0 a nie -1

0

@Messiah10 wszystko zależy od lekarstw które brał, może coś zmienil i nie pyklo.

0

Może zwolnił tego psychologa co mu ogarniał czerep od roku.

1

@macio_944 pełna zgoda, zdjął nie bez powodu De Jonga i Pedriego.

0

@Pedri16Future podoba mi się w tym nagraniu, że Marc jest cały czas przy drużynie, prawdziwy kapitan. pokazywać codziennie hejterom

0

@Jackazz myślę że ten brak magicznej synergii to jest to, że czasem pod koniec sezonu oddychasz rękawami i piłka jakoś się ciebie nie do końca słucha

0

@Barca_Big_Moment tak się wahałem czy ci odpisywać na wcześniejszy komentarz. teraz już nie mam wątpliwości

1

@kpiarz co ty opowiadasz za fanaberie xD

0

@Barca_Big_Moment wprowadzenie Torre zamiast Garcia w odpowiedzi na wejście Chimiego mogłoby się zakończyć tylko katastrofą

0

jakby zabrakło trochę Hansiemu odwagi powiedzieć "ostatni kwadrans gramy na aferę"

8

@Hosh Yamala powinien już młody Messi wprowadzać do pierwszego składu prosto po wyjęciu go z wanny

3

Problem taki, że za tydzień z Leganes cały mecz będzie wyglądał tak, jak dzisiaj druga połowa.

0

@LukaszFan to nie jest wina Yamala, że ma 17 lat a w drużynie nie ma żadnego konkurenta.

0

@Bocheno1 Forrest

0

@Borneo Barca nie ma przewagi 7 punktów, bo jeśli real zdobędzie o 7 więcej to nas wyprzedzi.

2

O której gra real z Walencją?

0

@MesQueUnClub96 ważne wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?