Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Swistus172 "Villarreal I Bilbao nie będą o nic grać bo będą mieli już zapewnione miejsca"
Takie mecze też mogą być ciężkie, bo jak już nie grasz o nic, to schodzi stres i możesz bardziej na luzie pykać, żeby dobrze zakończyć sezon
0
Korzystacie z jakiegoś narzędzia do inwestowania które proponuje strategie? Jakieś oparte na AI
0
5 miejsce w PM to LM czy już nie?
0
@FcPortoFan1999 myślałem że mieszkasz w Siedlcach
0
@FcPortoFan1999 12 km? Siedlce nie są taki duże :)
1
@Messibestplayerintheworld przeciwnika nie wolno lekceważyć, ale to aktualnie nie jest ta sama Borussia co kiedyś. Średniak Bundesligi.
0
@Kamiloza91 Cocu, Overmars
0
@Ryoumen wygrana nie starczy nawet na pół pensji Fatiego :)
1
@Ryoumen kolejne KMŚ za 4 lata więc nie ma co teraz liczyć tej kasy
4
@sokot nie będzie niestety Messim, z autyzmem człowiek się rodzi.
4
Oddzielna La rambla potwierdzana profilem zaufanym - tak czy nie?
0
@Messiah10 podjął słuszną 33 decyzje temu dzięki czemu gramy w finale pucharu króla pozdro
0
@Culers jak odpychasz kapitana to chyba coś ci się w głowie poprzestawiało.
0
@kamiVeB mogło być 0 a nie -1
0
@Messiah10 wszystko zależy od lekarstw które brał, może coś zmienil i nie pyklo.
0
Może zwolnił tego psychologa co mu ogarniał czerep od roku.
1
@macio_944 pełna zgoda, zdjął nie bez powodu De Jonga i Pedriego.
0
@Pedri16Future podoba mi się w tym nagraniu, że Marc jest cały czas przy drużynie, prawdziwy kapitan. pokazywać codziennie hejterom
0
@Jackazz myślę że ten brak magicznej synergii to jest to, że czasem pod koniec sezonu oddychasz rękawami i piłka jakoś się ciebie nie do końca słucha
0
@Barca_Big_Moment tak się wahałem czy ci odpisywać na wcześniejszy komentarz. teraz już nie mam wątpliwości
1
@kpiarz co ty opowiadasz za fanaberie xD
0
@Barca_Big_Moment wprowadzenie Torre zamiast Garcia w odpowiedzi na wejście Chimiego mogłoby się zakończyć tylko katastrofą
0
jakby zabrakło trochę Hansiemu odwagi powiedzieć "ostatni kwadrans gramy na aferę"
8
@Hosh Yamala powinien już młody Messi wprowadzać do pierwszego składu prosto po wyjęciu go z wanny
3
Problem taki, że za tydzień z Leganes cały mecz będzie wyglądał tak, jak dzisiaj druga połowa.
0
@LukaszFan to nie jest wina Yamala, że ma 17 lat a w drużynie nie ma żadnego konkurenta.
0
@Bocheno1 Forrest
0
@Borneo Barca nie ma przewagi 7 punktów, bo jeśli real zdobędzie o 7 więcej to nas wyprzedzi.
2
O której gra real z Walencją?
0
@MesQueUnClub96 ważne wygrać