Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ObiwanKenobi według mnie jeśli decyzja tej instytucji, do której się odwołaliśmy będzie, że mogli być zarejestrowani w styczniu to będą mogli grać do końca sezonu (bo prawo nie działa wstecz).
0
@LesBlues kontrakty masz prawo przedłużyć pomimo, że nie mieścisz się w FFP, także wszyscy którzy przedłużyli będą mogli grać dalej. Natomiast Olmo i Pau Victor nie będą mogli być zarejestrowani oraz nie możemy zarejestrować nowych zakupów
0
@Torto w NBA zakazali obrony? :)
0
@Borneo a moja córka studiuje prawo
0
@DolMac nie będzie zmiany w bramce w tym sezonie. Jeśliby do niej doszło, to wątpię, że Szczęsny przedłuży umowę, wiedząc, że ma zerowe szanse na granie.
0
@Trojanek23 "najbardziej optymalne" to pleonazm
0
@FcPortoFan1999 jeśli mówimy o papieżach to zapominamy ich poprzedni rodowód. więc możliwe wersje: Papież Jan Paweł II, albo jako zwykły ziomek jak ty albo ja Karol Józef Wojtyła.
dodam że jeśli chcesz zaznaczyć, że był Polakiem, to napisz polskiej narodowości, i dodatkowo "od odejścia" brzmi dziwnie i dwuznacznie, lepiej użyć "od śmierci" żeby każdy czytelnik zrozumiał o co chodzi
0
@cymanski15 szkoła Barcy, jego strata że przeszedł na ciemna stronę mocy
2
@michalgajdek dzięki. swoją drogą, gdyby to się okazało prawdą, to trochę brakuje słów - ja bym zrozumiał, gdyby to był stadion wybudowany w 1913 zaprojektowany przez Gaudiego, ale blokowanie przebudowy "betonowego kloca" z lat 50tych jest trochę smutne
0
@Borneo myślałem, że nigdy tego nie napisze ale jednak - wyłącz tv włącz myślenie. zmieniła się tak "forma", że zawieźli go z więzienia do DPS. dobrze, że nie udusił tam żadnej pani Jadzi rozdającej obiady albo nie poszedł do Żabki narozrabiać
0
@Borneo od kiedy biegli ustalają, czy osadzony ma prawo wyjść na wolność? raczej nie masz pojęcia
0
@michalgajdek @MateuszDoniec dzięki za ten interesujący news i za trzymanie ręki na pulsie. Zaciekawił mnie jeden szczegół: "Drugiej trybuny nie można znacząco zmieniać, ponieważ jest ona objęta ochroną jako dziedzictwo historyczne" -
1. która to jest ta "druga" trybuna?
2. jeśli ta trybuna jest traktowana jako "zabytek", to wyburzenie jej/całego stadionu nie może nigdy wejść w życie?
3
Wiedzieliście, że kosmonautom NASA za każdy ponadplanowy dzień przebywania w kosmosie należy się dodatkowe 50 dolarów do pensji? :)
0
@Borneo i uznali, że najlepszą opiekę mordercy zapewni miejski ośrodek pomocy społecznej. Dzień później mu odbiło (można było się spodziewać) i wreszcie wywieźli go do zamkniętego psychiatryka gdzie jego miejsce.
0
@Eklerek zabił człowieka
3
@Azazel_Pazuzu każdy by grał jakby grał w 14 na boisku
2
Myślałem że to jakiś żart jak przeczytałem dzisiaj newsa, że mordercę skazanego na dożywocie wywieźli z więzienia do schroniska dla bezdomnych xD
1
@AssisMoreira dalej by narzekali ze Salah zasłużył bardziej xD
1
@draxidox e wcielają w życie czy nie? :)
1
Najlepiej już teraz zaklepać jakąś typową 9. Lewy jeszcze rok pogra, może nawet w pierwszym składzie ale później zaczną się poszukiwania na zapalenie płuc i inne kluby będą miały przewagę w negocjacjach
1
@Misiek22 Grimaldo nie przyjdzie siedzieć na ławce a my nie kupimy Grimaldo żeby siedział na ławce, do takiej roli wystarczy Gerard Martin
0
@escarabajo a kiedy ten mecz NHL vs Rosja?
0
@bartekvisca bo nie chce sobie spalić mostów i motywuje w ten sposób Niemca do dalszych intensywnych treningów. Wyobraź sobie najczarniejszy scenariusz, że Szczęsny łapie kontuzję.
0
W tym sezonie już się nic nie zmieni na bramce, ale w przyszłym sezonie oprócz sportowej rywalizacji, na pozycję pierwszego bramkarza mogą być spore naciski ze strony Ter Stegena i niemieckiego DFB, bo za rok MŚ a do momentu kontuzji to on był pierwszym bramkarzem reprezentacji.
0
@stone80 a ta cenna informacja, którą się podzieliłeś była poparta ankietami przeprowadzonymi na twitterze xD trzeba się pogodzić z tym, że cały zachód nie dostosuje się do warszawskich oskarków.
4
@Pedri16Future w Hiszpanii 1 kwietnia nie obchodzi się prima aprilis tylko 28 grudnia Dzień Świętych Niewiniątek
0
@Kapitan hawk i osiwiał w jeden dzień
0
@Eklerek a dlaczego oni się tak na niego rzucili za panenkę czy co?
0
@jacobFCB Narcos, Gomorra, 4 Blocks
1
@Natenczas a kto powinien wejść żeby kandydaci byli mocni?