0

@Ricardinio14 to jest standardowa cieszynka Świderskiego

1

@PatrychoO Świderski ma taką cieszynke po każdym golu

1

@Salchent Casado na jednej nodze

1

@PatrychoO powie, że tylko jego żona wie o co chodzi

1

@Bobo25 jakbym patrzył tylko na punkty, to bym kibicował Getafe a nie Barcelonie

0

@mekston wątpię że Messi go zna

2

Przecież tak już chyba żadna drużyna w Europie nie gra żeby były takie kilometry między formacjami i zawodnikami. Oni stoją tak jak na tym schemacie ze składem xD

0

Ależ chodzi piłeczka

4

@Elvisek golden goal w dogrywce już testowali i nie wyszło to dobrze - drużyny bały się atakować bo jedna kontra i finito

3

@Greenalley zostawiłbym jedynie w finałach dużych imprez MŚ ME LM

1

Mielcarski jedyny mądry w tym studio. Janush boi się odezwać żeby nie podpaść Matiemu

0

Potężny Mati Borek ma wydać oświadczenie jak będzie potwierdzone, że Lewy nie gra. Czekamy

0

@FcPortoFan1999 ale siedzi w studio tvp sport i ma możliwość opowiadać swoje kocopały już na 90 minut przed meczem.

2

@Eto'o9 R10 to było wiadomo od początku. Ma nikłe szanse zagrać w MŚ 2026 więc ta kadra jest mu zbędna.

0

@Katalończyk 99 to miasto a nie te miasto :)

0

@Kuba_6 no to lecisz do Malagi czy na malage?

0

@Kuba_6 Na malage? To jakaś wyspa?

3

@Danny Gaucho Braithwait tak ściemniał, że musi zostać w Barcelonie bo jego rodzina się już tutaj zakorzenila, że aż wyleciał do Brazylii

0

@kamiVeB de Jong, Pedri, Lewy, Inigo Martinez, Raphinia

0

@SelloutCrowd a co się nie zgadza?

1

@VegetaPolska a rozmawiałeś z nią przez telefon? Ja kiedyś też tak świrowałem z jedną laską a później się okazało, że to stara baba 50+

0

Zastanawiam się czasem czy piłkarzom, którzy nie przedłużyli kontraktu nie siedzi z tyłu głowy strach, żeby się poważnie nie połamać. Przecież odpukać jakieś zerwanie więzadeł i rok jesteś na bezrobociu. Valdes coś o tym wie.

0

@michal26 ty jesteś w tym zafiksowany, jakby to twój stary kandydował xD

1

czyli wychodzi na to, że Barca i cała Hiszpania ma tylko jednego prawego skrzydłowego

0

@PepGuardiola1971 o jakim przepisie mówisz?

0

@PepGuardiola1971 i po co dajesz komentarz z dupy? dogrywki, brak przewagi bramek na wyjeździe, to wszystko powoduje, że piłkarze maja więcej minut w nogach bez potrzeby

0

ja tylko przypominam, że usunęli przewagę bramek strzelonych na wyjeździe

1

@kulek22 żebyś mógł w ciszy kontemplować głos Szpakowskiego

0

@MesQueUnClub96 wcześniej byli Holendrzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?