Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 bilety są imienne. Jest spora szansa, że będą sprawdzać dowody. Wiele klubów zwiększyło kontrole po słynnej akcji gdzie Eintracht przejął Camp Nou
0
@sopelinho to jest właśnie ta strona scam. 95 euro opłata za wysyłkę xD powodzenia
8
Jeśli wszyscy powołani na reprezentacje zagrają w swoich meczach, to na Osasunę mamy taki skład (zawodnicy, którzy odpoczną około 72 godziny albo dłużej:
Szczęsny,
Kounde, Cubarsi, Garcia, Balde
De Jong, Pedri, Olmo
Lewandowski, Ferran, Yamal
Rezerwowi: Penia, Gavi, Ansu Fati, Pau Victor
0
@GucioH Fort gra 48 godzin wcześniej w U19. Podobnie jak Gerard Martin i Fermin w młodzieżówce. To oznacza, że na ławce z graczy wypoczętych i takich którzy coś grają pozostaje tylko Gavi, a oprócz niego Pau Victor i Ansu Fati. Jeśli to według ciebie nie jest tragedia...
1
@Katalończyk 99 już tu dzisiaj jeden ancymon wrzucał jakiegoś pośrednika, który do ceny biletu doliczał jeszcze 95 euro kosztu wysyłki xD
2
@sopelinho ze strony BVB:
"Chcielibyśmy wyraźnie ostrzec przed kupowaniem biletów na wszystkich innych portalach internetowych. Prosimy o NIE kupowanie biletów na platformach takich jak Viagogo, StubHub, Ticketbande, Voetbalticketshop, eBay lub w serwisach ogłoszeniowych.
Dostawcy ci nie są przez nas autoryzowani i nie otrzymują od nas biletów. W wielu przypadkach bilety są nieważne i nie upoważniają do wstępu do SIGNAL IDUNA PARK w dniu meczu.
Odsprzedaż na nieautoryzowanych portalach internetowych stanowi naruszenie naszego ATGB. Jest rzeczą oczywistą, że podejmiemy wszelkie możliwe działania przeciwko temu. Kontrole biletów zostaną ponownie przeprowadzone podczas domowego meczu z Barceloną, a przypadki nadużyć będą rygorystycznie karane. "
0
@JordiAlbion Na oficjalnej nie ma już biletów, w sumie to wcale nie było, tylko dla socio, na Signal Iduna jest praktycznie zawsze komplet więc nie ma co się dziwić, że na taki mecz bilety były tylko dla socio i sprzedały się w dwie godziny
4
@GucioH Araujo też nie będzie a Inigo kontuzja co sprawia że musimy zagrać parą Cubarsi Garcia i nie mamy żadnego środkowego obrońcy w rezerwie.
1
@Katalończyk 99 to dobrze ze nie czekałeś, bo to są bilety tylko dla socios
0
@Mroziu zawodnik oczywiście decyduje, ale jest to zazwyczaj pierwsza i ostatnia odmowa w jego karierze reprezentacyjnej.
0
@BigDaglas z tego co widzę to Basic Plus można kupić normalnie. A o dane dostępowe members only pyta tylko w Basic.
0
@LeoMessiiBarcaPepa co ty za scam wrzucasz. Do ceny biletu doliczają jeszcze 95 euro za wysyłkę xD
1
@LeoMessiiBarcaPepa
"Chcielibyśmy wyraźnie ostrzec przed kupowaniem biletów na wszystkich innych portalach internetowych. Prosimy o NIE kupowanie biletów na platformach takich jak Viagogo, StubHub, Ticketbande, Voetbalticketshop, eBay lub w serwisach ogłoszeniowych.
Dostawcy ci nie są przez nas autoryzowani i nie otrzymują od nas biletów. W wielu przypadkach bilety są nieważne i nie upoważniają do wstępu do SIGNAL IDUNA PARK w dniu meczu.
Odsprzedaż na nieautoryzowanych portalach internetowych stanowi naruszenie naszego ATGB. Jest rzeczą oczywistą, że podejmiemy wszelkie możliwe działania przeciwko temu. Kontrole biletów zostaną ponownie przeprowadzone podczas domowego meczu z Barceloną, a przypadki nadużyć będą rygorystycznie karane. "
Powodzenia
0
@LeoMessiiBarcaPepa pokaz gdzie te bilety w Dortmundzie?
0
@LeoMessiiBarcaPepa w Dortmundzie? Gdzie, na oficjalnej stronie BVB?
0
@BigDaglas a jesteś socio BVB? Bo jak tak to możesz się wbijać w kolejkę, sprzedaż zaczęła się o 12:00. Jak nie jesteś socio to pozostaje telewizja canal plus extra. A jak chodzi ci o mecz w Barcelonie to już możesz kupić
1
@Mitch_Atleta coś ci się pomieszało. Klub nie ma nic do powiedzenia odnośnie powołań do reprezentacji.
2
@Faro po co mu to powołanie w meczach o złote kalesony. Na MŚ 2026 nie ma raczej szans, więc woli się skupić na aktualnym sezonie bo jest o co walczyć.
1
@Eklerek w sumie to tak xD ah te wrzutki raboną, stadiony świata!
1
@BorzyKrzys Nie ma żadnej alternatywy w tym kraju.
0
@mmaciass to jest poziom Quaresmy.
1
@FCB_dimiC nie tego dotyczył mój komentarz. Ale jeśli miałbym się do tego odnieść - to oczywiście, że to Szczęsny pozostaje pierwszym bramkarzem (Ter Stegen mam nadzieję, że nie wiedział o tym, że może być zarejestrowany tylko kosztem Szczęsnego, i wtedy by się powstrzymał przed takimi wypowiedziami)
2
@Gaz ale zdajecie sobie chyba sprawę, że to trener decyduje jak ma grać bramkarz? Mieliśmy trenerów z magicznym DNA i każdy bał się odejść od tego schematu. Mats potrafi też lagę na Robercika, tylko to trener musi się na to zgodzić.
0
@old.school w czwartek nie jeżdżą chyba tak późno, dopiero w piątek 9:15
0
@pszczola04 w jaki dzień tygodnia lądujesz?
0
@MagdJanko masz tylko dwa możliwe terminy, to chyba zrozumiałe, że wybrali ten pierwszy, czego tutaj nie rozumieć?
0
@MILOSZ_F22 no to dobrze, że nie napisałeś bo byś się ośmieszył
0
@Ramon_Villaverde mam nadzieję, że napisałeś to w żarcie. o ile jakiś mecz 37 kolejki można przełożyć na środek tygodnia przed 38 kolejką, to chyba nie myślisz, że można przełożyć ostatnią kolejkę na środek tygodnia, na 3 dni przed finałem LM xD
0
@th@les mogę się mylić, Inigo to walczak, ale wątpię, że na tym etapie kariery zależy mu na reprezentacji
5
@nexxo może został skautem w Zimbabwe i nie ma zasięgu