0

@Krzysztof1987 bilety są imienne. Jest spora szansa, że będą sprawdzać dowody. Wiele klubów zwiększyło kontrole po słynnej akcji gdzie Eintracht przejął Camp Nou

0

@sopelinho to jest właśnie ta strona scam. 95 euro opłata za wysyłkę xD powodzenia

8

Jeśli wszyscy powołani na reprezentacje zagrają w swoich meczach, to na Osasunę mamy taki skład (zawodnicy, którzy odpoczną około 72 godziny albo dłużej:
Szczęsny,
Kounde, Cubarsi, Garcia, Balde
De Jong, Pedri, Olmo
Lewandowski, Ferran, Yamal

Rezerwowi: Penia, Gavi, Ansu Fati, Pau Victor

0

@GucioH Fort gra 48 godzin wcześniej w U19. Podobnie jak Gerard Martin i Fermin w młodzieżówce. To oznacza, że na ławce z graczy wypoczętych i takich którzy coś grają pozostaje tylko Gavi, a oprócz niego Pau Victor i Ansu Fati. Jeśli to według ciebie nie jest tragedia...

1

@Katalończyk 99 już tu dzisiaj jeden ancymon wrzucał jakiegoś pośrednika, który do ceny biletu doliczał jeszcze 95 euro kosztu wysyłki xD

2

@sopelinho ze strony BVB:
"Chcielibyśmy wyraźnie ostrzec przed kupowaniem biletów na wszystkich innych portalach internetowych. Prosimy o NIE kupowanie biletów na platformach takich jak Viagogo, StubHub, Ticketbande, Voetbalticketshop, eBay lub w serwisach ogłoszeniowych.
Dostawcy ci nie są przez nas autoryzowani i nie otrzymują od nas biletów. W wielu przypadkach bilety są nieważne i nie upoważniają do wstępu do SIGNAL IDUNA PARK w dniu meczu.
Odsprzedaż na nieautoryzowanych portalach internetowych stanowi naruszenie naszego ATGB. Jest rzeczą oczywistą, że podejmiemy wszelkie możliwe działania przeciwko temu. Kontrole biletów zostaną ponownie przeprowadzone podczas domowego meczu z Barceloną, a przypadki nadużyć będą rygorystycznie karane. "

0

@JordiAlbion Na oficjalnej nie ma już biletów, w sumie to wcale nie było, tylko dla socio, na Signal Iduna jest praktycznie zawsze komplet więc nie ma co się dziwić, że na taki mecz bilety były tylko dla socio i sprzedały się w dwie godziny

4

@GucioH Araujo też nie będzie a Inigo kontuzja co sprawia że musimy zagrać parą Cubarsi Garcia i nie mamy żadnego środkowego obrońcy w rezerwie.

1

@Katalończyk 99 to dobrze ze nie czekałeś, bo to są bilety tylko dla socios

0

@Mroziu zawodnik oczywiście decyduje, ale jest to zazwyczaj pierwsza i ostatnia odmowa w jego karierze reprezentacyjnej.

0

@BigDaglas z tego co widzę to Basic Plus można kupić normalnie. A o dane dostępowe members only pyta tylko w Basic.

0

@LeoMessiiBarcaPepa co ty za scam wrzucasz. Do ceny biletu doliczają jeszcze 95 euro za wysyłkę xD

1

@LeoMessiiBarcaPepa
"Chcielibyśmy wyraźnie ostrzec przed kupowaniem biletów na wszystkich innych portalach internetowych. Prosimy o NIE kupowanie biletów na platformach takich jak Viagogo, StubHub, Ticketbande, Voetbalticketshop, eBay lub w serwisach ogłoszeniowych.
Dostawcy ci nie są przez nas autoryzowani i nie otrzymują od nas biletów. W wielu przypadkach bilety są nieważne i nie upoważniają do wstępu do SIGNAL IDUNA PARK w dniu meczu.
Odsprzedaż na nieautoryzowanych portalach internetowych stanowi naruszenie naszego ATGB. Jest rzeczą oczywistą, że podejmiemy wszelkie możliwe działania przeciwko temu. Kontrole biletów zostaną ponownie przeprowadzone podczas domowego meczu z Barceloną, a przypadki nadużyć będą rygorystycznie karane. "

Powodzenia

0

@LeoMessiiBarcaPepa pokaz gdzie te bilety w Dortmundzie?

0

@LeoMessiiBarcaPepa w Dortmundzie? Gdzie, na oficjalnej stronie BVB?

0

@BigDaglas a jesteś socio BVB? Bo jak tak to możesz się wbijać w kolejkę, sprzedaż zaczęła się o 12:00. Jak nie jesteś socio to pozostaje telewizja canal plus extra. A jak chodzi ci o mecz w Barcelonie to już możesz kupić

1

@Mitch_Atleta coś ci się pomieszało. Klub nie ma nic do powiedzenia odnośnie powołań do reprezentacji.

2

@Faro po co mu to powołanie w meczach o złote kalesony. Na MŚ 2026 nie ma raczej szans, więc woli się skupić na aktualnym sezonie bo jest o co walczyć.

1

@Eklerek w sumie to tak xD ah te wrzutki raboną, stadiony świata!

1

@BorzyKrzys Nie ma żadnej alternatywy w tym kraju.

0

@mmaciass to jest poziom Quaresmy.

1

@FCB_dimiC nie tego dotyczył mój komentarz. Ale jeśli miałbym się do tego odnieść - to oczywiście, że to Szczęsny pozostaje pierwszym bramkarzem (Ter Stegen mam nadzieję, że nie wiedział o tym, że może być zarejestrowany tylko kosztem Szczęsnego, i wtedy by się powstrzymał przed takimi wypowiedziami)

2

@Gaz ale zdajecie sobie chyba sprawę, że to trener decyduje jak ma grać bramkarz? Mieliśmy trenerów z magicznym DNA i każdy bał się odejść od tego schematu. Mats potrafi też lagę na Robercika, tylko to trener musi się na to zgodzić.

0

@old.school w czwartek nie jeżdżą chyba tak późno, dopiero w piątek 9:15

0

@pszczola04 w jaki dzień tygodnia lądujesz?

0

@MagdJanko masz tylko dwa możliwe terminy, to chyba zrozumiałe, że wybrali ten pierwszy, czego tutaj nie rozumieć?

0

@MILOSZ_F22 no to dobrze, że nie napisałeś bo byś się ośmieszył

0

@Ramon_Villaverde mam nadzieję, że napisałeś to w żarcie. o ile jakiś mecz 37 kolejki można przełożyć na środek tygodnia przed 38 kolejką, to chyba nie myślisz, że można przełożyć ostatnią kolejkę na środek tygodnia, na 3 dni przed finałem LM xD

0

@th@les mogę się mylić, Inigo to walczak, ale wątpię, że na tym etapie kariery zależy mu na reprezentacji

5

@nexxo może został skautem w Zimbabwe i nie ma zasięgu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?