Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Celuję w wycieczkę w 2035 rok, wtedy powinna być już ukończona Sagrada Familia i może Camp Nou
0
@PatrykBarca raz zyskuje a raz nie.
0
@chomer73
Edit: w momencie wypadku żona Macieja Szczęsnego była w ciąży. Więc to raczej o narodzinach brata Wojtka mowa jako o ratunku przed zwariowaniem.
0
@chomer73 nie pasuje mi w tej wersji to, że dziewczyna urodziła mu dziecko zaraz po wypadku, skoro wypadek miał miejsce w 1987, w tym samym roku urodził się starszy brat Wojtka (nie wiem czy przed czy po wypadku), a Maciej był w związku do 1990 i odszedł po narodzinach Wojtka.
Poza tym z tego co czytam teraz to on nie ma innych dzieci poza dwoma synami.
9
@Comentateiro jak dopiszesz w B, że w pełnym zdrowiu fizycznym i psychicznym do 80 to wybieram B. ale jak od 50tki mam spędzać czas w poczekalniach u znachorów a w 60 urodziny zacznie mi się alzhaimer to wybieram jednak A
0
@dawidlampa wprawdzie już po zachodzie ale ja jeszcze nie piłem i wydaje mi się, że to zdanie jeszcze przed chwilą było inaczej napisane? "Sport dodaje, że w takim okresie jak Ramadan zalecane jest, by sportowcy spożywali trzy posiłki dziennie w godzinach, w których mogą. "
7
córka Macieja Szczęsnego zmarła tragicznie w kwietniu 1987 roku. Mawiają, że Szczęsny osiwiał wtedy w ciągu jednego dnia.
0
no to nie mogą jeść w dzień czy mogą trzy posiłki w wyznaczonych porach?
0
@wyrek Polska nie jest krajem bałtyckim
3
@partymaker każdy faul jest faulem, umiejscowienie piłki nie ma znaczenia. Ty interesujesz się piłką nożną od wczoraj?
1
@BezglutenowyPedri bo Lamine ściąga 2-3 najbliższych obrońców
0
@wyrek tak myślałem xD
0
@Cyzix przecież to zawsze wiadomo kilka miesięcy wcześniej
1
@wyrek a co ty dzisiaj zrobiłeś poza wstaniem z łóżka?
1
@kamiVeB też wolę o 16:00, bo wieczorem to problem i mama goni spać w przerwie
0
@Rupert_Haubica rozumiem że im kibicujesz?
0
ten pomysł ze spalonym był oczywiście bzdurny bo wcale nie promuje ofensywnej gry. ale jeśli chcą, żeby padało więcej bramek, to mogą go wypróbować w polu karnym pomiędzy 16 a 5 metrem.
0
@th@les ciekawi mnie czy przez ten błąd na stronie z nickiem który zawiera @ dostajesz jakieś powiadomienia o odpowiedziach?
0
@NeroTFP1 no ale nie ma teraz sensu go wprowadzać. Na kontry i otwarte przestrzenie Ferran lepiej pasuje a Atletico chyba chyba zaatakuje. Poza tym Robert odpoczywa na jeszcze ważniejsze mecze więc z czym masz problem
0
@MirusAmisz trzeba się znać na piłce, z wiekiem to ci może przyjdzie
0
@Lisuu07 nikt normalny nie wyłącza takiego meczu, chyba że mu mama zabroniła
0
@MoralnyKarzel policz jeszcze raz
4
@Rupert_Haubica de Jong od pierwszej minuty
1
@LukaszUH a kto się zrzuci na jego pensję? 30 mln piechotą nie chodzi
1
@misterio to jakaś pasta?
0
@Maker0 w takim przypadku jak Lengleta możesz zrobić minus w FFP bo wraca z wypożyczenia, ale nie możesz zarejestrować nowych graczy dopóki tej dziury nie załatasz. Aktualnie jego kontrakt wpływa na listę płac tylko w tej wysokości, którą my płacimy. Problem po jego powrocie w lato będzie taki, że jego pensja ponownie wróci na ten wysoki poziom (chyba 15 mln brutto), dlatego trzeba będzie go jak najszybciej wypchnąć, może do Atletico bo i inaczej to będzie spory problem żeby kogokolwiek nowego zarejestrować (jeśli będą transfery), ale też nawet takiego Olmo.
1
@fart łódź ma lotnisko?
0
@Maker0 dodam, że Lengleta zawsze będziemy mogli ponownie zarejestrować w okienku, bo jest naszym zawodnikiem i ma z nami kontrakt do chyba 2027, wtedy ffp nie obowiązuje.
2
@Maker0 chodzi o to, żeby nie handlować kartami zawodnika. FIFA zezwala w jednym roku (od lipca do czerwca) na 3 transfery jednego piłkarza. warunkiem weryfikującym transfer jest rejestracja w klubie.
4
"klub zleci proces firmie z doświadczeniem w animacji, mediacji i procesach partycypacyjnych, która będzie promować dialog i wymianę pomysłów"
cyk i kolejny szwagier zatrudniony