0

@Inmessionate10 więcej od niego zarabia w Atletico może max 3 zawodników więc trzeba zejść na ziemię. Transfer za darmo to będzie i tak dobry deal.

0

@BORO_12 jak go wezmą za darmo to będzie i tak sukces. Od 25/26 jego pensja znowu wraca na pułap 15 mln brutto.

0

@Fake69 nikt go nie kupi z taką pensją

1

@Encore przecież wynik z Brest to jak nasz wynik z np Walencją

0

@norbi77 tam może być jakiś głębszy kryzys w szatni o którym raczej się nie dowiemy. a sam Guardiola też jest tylko człowiekiem i może mieć jakieś problemy, on był zawsze specyficzny

0

@Krzty nikogo to nie interesuje

0

@matirix20 LM to też eliminacje i te gole też się liczą.

0

@SuperPatsonFCB to teraz jeszcze ciekawe czy przepisy dokładnie opisują od którego momentu rozpoczyna się władza sędziego do dawania kartek? Czy można go bezkarnie zbluzgać na parkingu przed stadionem? :)

0

@Mitch_Atleta wstrzymaj konie, z City to by nawet Jagiellonia wygrała dzisiaj

1

ja nie na aktualny temat - ktoś ogarnia przepisy, czy jak zawodnik, który jest wyznaczony do pierwszej jedenastki jeszcze przed meczem dostanie czerwoną kartkę, np. obrażenie sędziego w tunelu, to drużyna zaczyna grać w 10tkę czy może jeszcze ktoś inny wejść na to miejsce?

0

@obora69 @Qba2113 a wy umiecie czytać ze zrozumieniem? - dwa mecze za podrapanie się po nosie + jeden mecz za drugą żółtą kartkę (wejście łokciem)

0

@Maysterme 1 mecz za czerwoną i dwa mecze za brak szacunku do sędziego

0

@filip1998 ostatnio na konferencji po meczu (chyba tym, gdzie Gavi zderzył się głową) powiedział tak o nim Hansi

0

@Gall linią najmniejszego oporu

0

@AnalizaTV 4 mecze? A nie sześć?

0

@slayer to są tzw słowa wulgarne ale nie obraźliwe

0

@MesQueUnClub_87 dla mnie to żadne z nich nikogo nie obraża więc kara odpowiednia, chociaż wolałbym oczywiście wyższe zawieszenie.

1

@Maysterme Lewy dostał dwa mecze za to

4

Co tu większość bzdury opowiada to głowa mała - Lewandowski dostał dwa mecze kary za podrapanie się po nosie. Tak samo jak anglik.

1

Czy jeśli Ukraina nie zgodzi się na warunki pokojowe, to Trump wyśle broń Putinowi?

1

@Bilon87 niestet nie jestem w waszym teamie

1

@Bilon87 lepiej trzymać z ruskiem i potusem

10

@GeneralXavi jeszcze tylko 25 godzin, cierpliwości

1

Turek cieszynka, jakby jakieś golazo zrobił ale w sumie cofam bo cieszynka jak tap in xD

0

@Mitch_Atleta Dostał tak na imię jako pamięć po jego wujku który tragicznie zginął. Pomysł babci, rodzice się poddali. Widać babcia lubiła to imię, skoro dała tak na imię swojemu synowi i wnukowi. Twarda babeczka z niej, stara austriacka szkoła :) Mówił kiedyś w wywiadzie, że od urodzenia matka nazywała go Adi.

0

@F3DO chwilowo nie gramy u siebie ;)

3

przypuszczam, że nie tylko naciski z góry, ale też pewnie dostał mocny pojazd od kibiców realu w mediach społecznościowych i musiał gasić pożar. ten klub to psychiatryk

3

@45M4R zazwyczaj zbierają się w środku tygodnia jeśli nie ma angielskiego tygodnia, tak więc możemy jutro liczyć na jakieś wieści

1

@Barca_bwo dalej nie rozumiesz jak działa VAR - zawołał do faulu na Inigo, bo się nie zgadzał z decyzją głównego. nie zawołał do faulu Cubarsiego, bo zgadzał się z decyzją głównego. że te sytuacje były identyczne, to jest twoje zdanie, sędzia na var miał inne zdanie.

0

@MOLESTA piłkarzy, którzy od nas odeszli i wybili się w innych klubach można policzyć na palcach jednej ręki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?