Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Inmessionate10 więcej od niego zarabia w Atletico może max 3 zawodników więc trzeba zejść na ziemię. Transfer za darmo to będzie i tak dobry deal.
0
@BORO_12 jak go wezmą za darmo to będzie i tak sukces. Od 25/26 jego pensja znowu wraca na pułap 15 mln brutto.
0
@Fake69 nikt go nie kupi z taką pensją
1
@Encore przecież wynik z Brest to jak nasz wynik z np Walencją
0
@norbi77 tam może być jakiś głębszy kryzys w szatni o którym raczej się nie dowiemy. a sam Guardiola też jest tylko człowiekiem i może mieć jakieś problemy, on był zawsze specyficzny
0
@Krzty nikogo to nie interesuje
0
@matirix20 LM to też eliminacje i te gole też się liczą.
0
@SuperPatsonFCB to teraz jeszcze ciekawe czy przepisy dokładnie opisują od którego momentu rozpoczyna się władza sędziego do dawania kartek? Czy można go bezkarnie zbluzgać na parkingu przed stadionem? :)
0
@Mitch_Atleta wstrzymaj konie, z City to by nawet Jagiellonia wygrała dzisiaj
1
ja nie na aktualny temat - ktoś ogarnia przepisy, czy jak zawodnik, który jest wyznaczony do pierwszej jedenastki jeszcze przed meczem dostanie czerwoną kartkę, np. obrażenie sędziego w tunelu, to drużyna zaczyna grać w 10tkę czy może jeszcze ktoś inny wejść na to miejsce?
0
@obora69 @Qba2113 a wy umiecie czytać ze zrozumieniem? - dwa mecze za podrapanie się po nosie + jeden mecz za drugą żółtą kartkę (wejście łokciem)
0
@Maysterme 1 mecz za czerwoną i dwa mecze za brak szacunku do sędziego
0
@filip1998 ostatnio na konferencji po meczu (chyba tym, gdzie Gavi zderzył się głową) powiedział tak o nim Hansi
0
@Gall linią najmniejszego oporu
0
@AnalizaTV 4 mecze? A nie sześć?
0
@slayer to są tzw słowa wulgarne ale nie obraźliwe
0
@MesQueUnClub_87 dla mnie to żadne z nich nikogo nie obraża więc kara odpowiednia, chociaż wolałbym oczywiście wyższe zawieszenie.
1
@Maysterme Lewy dostał dwa mecze za to
4
Co tu większość bzdury opowiada to głowa mała - Lewandowski dostał dwa mecze kary za podrapanie się po nosie. Tak samo jak anglik.
1
Czy jeśli Ukraina nie zgodzi się na warunki pokojowe, to Trump wyśle broń Putinowi?
1
@Bilon87 niestet nie jestem w waszym teamie
1
@Bilon87 lepiej trzymać z ruskiem i potusem
10
@GeneralXavi jeszcze tylko 25 godzin, cierpliwości
1
Turek cieszynka, jakby jakieś golazo zrobił ale w sumie cofam bo cieszynka jak tap in xD
0
@Mitch_Atleta Dostał tak na imię jako pamięć po jego wujku który tragicznie zginął. Pomysł babci, rodzice się poddali. Widać babcia lubiła to imię, skoro dała tak na imię swojemu synowi i wnukowi. Twarda babeczka z niej, stara austriacka szkoła :) Mówił kiedyś w wywiadzie, że od urodzenia matka nazywała go Adi.
0
@F3DO chwilowo nie gramy u siebie ;)
3
przypuszczam, że nie tylko naciski z góry, ale też pewnie dostał mocny pojazd od kibiców realu w mediach społecznościowych i musiał gasić pożar. ten klub to psychiatryk
3
@45M4R zazwyczaj zbierają się w środku tygodnia jeśli nie ma angielskiego tygodnia, tak więc możemy jutro liczyć na jakieś wieści
1
@Barca_bwo dalej nie rozumiesz jak działa VAR - zawołał do faulu na Inigo, bo się nie zgadzał z decyzją głównego. nie zawołał do faulu Cubarsiego, bo zgadzał się z decyzją głównego. że te sytuacje były identyczne, to jest twoje zdanie, sędzia na var miał inne zdanie.
0
@MOLESTA piłkarzy, którzy od nas odeszli i wybili się w innych klubach można policzyć na palcach jednej ręki.