0

@noface Osasuna nie miała nic do gadania.

1

@Faro skład buduje się najpóźniej do grudnia, teraz już nie ma miejsca na wyciąganie zawodników z kapelusza bo zostało 2,5 miesiąca do końca sezonu

0

@Piotr,1985 nawet gdyby się noga potknęła dzisiaj, to priorytetem jest mecz wtorkowy

1

@czar007 w sumie to Inaki Penia nie ma co robić ostatnio to też może pobiegać na skrzydle

1

@michalgajdek wydaje mi się, że większość tego nie rozróżnia i była szansa tłumacząc ten artykuł dopisać swój komentarz i trochę douczyć użytkowników czym to się różni. Szczególnie, że Wojtek był lepszy o 13,7% a nie 10% ;) no ale nic, doprecyzowalismy to w komentarzach

5

@michalgajdek pewnie chodzi o to, że mało kto z ekspertów piłkarskich itd rozkminia te dwie kwestie a nie o to, że w języku angielskim coś takiego nie istnieje, bo istnieje wszędzie - matematyka jest uniwersalna dla całego świata. Pozwoliłem sobie poprosić ai żeby mi to rozpisała po angielsku :)

It’s a difference of 10 percentage points, not 10%.

Why?
• Percent (%) refers to a relative change based on the original value.
• Percentage points (pp) represent the direct difference between two percentage values.

In this case:
• Szczęsny saves 83% of shots, while the expected save rate is 73%.
• The difference: 83% - 73% = 10 percentage points.

If we were talking about a percentage increase:
• (83 - 73) / 73 × 100% = 13.7% more than expected, not 10%.

So, the YouTuber should say “a difference of 10 percentage points”, not “10% more.”

0

@DavidVilla7FCB no właśnie dobrze zauważyłeś, że młyn był mały bo tam jest problem zrobić większy młyn, taka specyfika klubu. nie oddasz wszystkich trybun za bramką ultrasom, bo to nie oni stanowią socios i to nie do nich należy ten klub, to nie oni opłacają składki. poza tym kiedyś ci ultrasi za bramką to nic wielkiego nie robili, dopiero kilka lat temu, chyba za Bartomeu wymusili na nich, że muszą zacząć robić jakiś większy "show" z flagami itp. a według mnie, to nie ta grupka za bramką niesie resztę stadionu, tylko piłkarze, którzy robią coś szczególnego, i wtedy nawet Japończyk podnosi się z miejsca. podsumowując - ja tych kolesi za bramką nie potrzebuję. przez nich ceny na inne miejsca bedą droższe.

0

@rutek71 kibicowanie zależy od stadionu. Nikogo nie zmusisz do pajacowania na siłę i darcia mordy cały mecz. Lubię jak cały stadion wspólnie śpiewa, na przykład w Liverpool, ale Hiszpanie, Camp Nou nie ma takiego stylu (chociaż hymn bardzo ładnie im wychodzi). I co im zrobisz? Zmusisz? Powiem ci, że ci za bramką to też był sztuczny twór, oni chcieli wchodzić na tanich biletach, trochę pokrzyczeć i tyle - takie temperamentne młode osoby, poludniowcy. Ale to by było za mało i musieli się wysilić - ten doping wyglądał trochę jak wynajęta orkiestra. (Byłem na wielu meczach i obserwowałem na żywo).

3

@Midast graliśmy w 10 helloł

0

@PatrychoO to się dostusuj do klubu bo klub do twoich poglądów się nie dostosuje

0

@PatrychoO jeśli demokratyczne zasady ci nie pasują, to chyba wybrałeś sobie zły klub do kibicowania

1

@Sapos93 oczywiście, że to jest pora na takie rozmowy, szczególnie z punktu widzenia klubu, bo trzeba zabezpieczyć pozycję bramkarza na kolejny sezon.

2

@Voldoende trzeba sobie zdawać sprawę, że Barca Femeni to jest top topów i inne drużyny dzieli przepaść. To jest jakby nasze chłopaki grały z tymi chłopami z C klasy, wyglądałoby to podobnie

1

@misterio to ma sens

1

W sumie to jaki jest sens informowania w internecie, że się rozstało z żoną?

2

@sylweste.r bramkarz Liverpoolu będzie mnie interesował dopiero jak będziemy z nimi grali

4

@Zielony55 ojkofobia nadal w modzie

0

@FCBparasiempre jest napisane

1

@PJ777 mecz się jeszcze nie skończył

0

@Gibbon_FCB myślę, że Pep wolałby zatrzymać Alvareza kosztem Haalanda, ale nawet on nie ma takiej siły przebicia w klubie, żeby to przeszło.

1

@slayer plany powrotu na stadion w tym sezonie powodowały, że mogli wpisać potencjalne zyski do budżetu, czyli też do FFP. nawet chcieli zrobić większy myk, i dlatego był zapis, ze Turcy zapłacą milion za każdy dzień zwłoki, czyli to kolejne miliony wirtualnego zysku - ale chyba akurat ten pomysł odpuścili, bo pewnie Tebas powiedział że ich chyba pojebało, że on to przyklepie.

18

Celuję w wycieczkę w 2035 rok, wtedy powinna być już ukończona Sagrada Familia i może Camp Nou

0

@PatrykBarca raz zyskuje a raz nie.

0

@chomer73
Edit: w momencie wypadku żona Macieja Szczęsnego była w ciąży. Więc to raczej o narodzinach brata Wojtka mowa jako o ratunku przed zwariowaniem.

0

@chomer73 nie pasuje mi w tej wersji to, że dziewczyna urodziła mu dziecko zaraz po wypadku, skoro wypadek miał miejsce w 1987, w tym samym roku urodził się starszy brat Wojtka (nie wiem czy przed czy po wypadku), a Maciej był w związku do 1990 i odszedł po narodzinach Wojtka.

Poza tym z tego co czytam teraz to on nie ma innych dzieci poza dwoma synami.

9

@Comentateiro jak dopiszesz w B, że w pełnym zdrowiu fizycznym i psychicznym do 80 to wybieram B. ale jak od 50tki mam spędzać czas w poczekalniach u znachorów a w 60 urodziny zacznie mi się alzhaimer to wybieram jednak A

0

@dawidlampa wprawdzie już po zachodzie ale ja jeszcze nie piłem i wydaje mi się, że to zdanie jeszcze przed chwilą było inaczej napisane? "Sport dodaje, że w takim okresie jak Ramadan zalecane jest, by sportowcy spożywali trzy posiłki dziennie w godzinach, w których mogą. "

7

córka Macieja Szczęsnego zmarła tragicznie w kwietniu 1987 roku. Mawiają, że Szczęsny osiwiał wtedy w ciągu jednego dnia.

0

no to nie mogą jeść w dzień czy mogą trzy posiłki w wyznaczonych porach?

0

@wyrek Polska nie jest krajem bałtyckim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?