1

Kobiety Werder Brema wchodzą do finału Pucharu Niemiec wygrywając na boisku odwiecznego rywala HSV Hamburg po dogrywce 3:1. Werder od 54 minuty grał z jedną zawodniczką mniej.

3

Dogrywka w półfinale pucharu Niemiec kobiet. HSV vs Werder na trybunach komplet - 57 tys

0

@Natenczas mi pokazuje średnia 6 godzin dziennie, bo ios jest taki mądry, że zalicza do tego włączoną nawigację xD

0

@Coveta a co powiesz o "deficycie"?

0

@Azi dziwne, że jeszcze nikt nie zauważył słowa "deficyt" w tytule

0

@rodineusz tia mam wielu dziwnych znajomych ze szkoły, którzy też nazywają tak ten okres.

0

@takisobiektos ogólnie to tak jest, ale myślę, że w tym przypadku Lewy wie jakie są priorytety. Tylko że raz Probierz musi pilnować swojej dupy i go nie puści, a dwa, Lewy jest na tyle miękka pipa, że bałby się krytyki polskich mediów, że zwiał z reprezentacji. Chora sytuacja.

2

Lewy już powinien spacerować bo Barcelonecie z Wojtkiem i ich pieskiem, a tymczasem musi się spinać na potężną Maltę i ratować dupę probierzówki

2

@Adran360 masz literówkę w drugim zdaniu

1

według mnie Raphinia nie będzie powołany na mecz z Osasuną. Zagra na bank z Argentyną a do Barcelony wróci z jetlagiem późnym wieczorem w środę, mniej niż 24 godziny przed meczem. Araujo podobnie, ale możliwe, że zasiądzie na ławce w razie W jakby się w obronie wszystko posypało (kontuzje)

0

@Pedri16Future "Przeciwko takim drużynom najważniejsze jest to, by wygrać - niezależnie, w jakim stylu."

W sumie to tyczy się wszystkich przeciwników polskiej reprezentacji

0

@barcelonaLM on jest wyrejestrowany

3

@tbas w przyszłym sezonie jak najbardziej zgoda

2

@Marcelinho132 z tego co pisali rejestracja Ter Stegena możliwa tylko przy wyrejestrowaniu Szczęsnego

0

@michaleu a o której mają grać żeby odpocząć te minimum 70 godzin?

0

@VinDiesel granie dla reprezentacji ułatwia mu podpisywanie umów za reklamę na polskim rynku. Ten temat poza Polską u niego nie istnieje, Lewy nie jest globalną marką. Skoro zarabia miliony to po co mu jakieś umowy z dr Witt i inne "groszowe" tematy?

0

@Pin0chet Lewy za bardzo lubi pieniądz

0

@Mixtape a w Polsce nie ma dobrych konserw dla pieska, trzeba z niemiec?

0

@JBgomeS możesz im skoczyć. ty wczoraj ze Szwajcarii przyjechałeś czy jak?

0

dlaczego oni w tych wywiadach z Mają zawsze drapią się po głowie, po brodzie, czasem niżej ale nie widać gdzie?

0

@JaroCoach już jest zaplanowany wyjazd do Japonii

0

@BarcaFanSince2006 odpoczynek na tournée po Japonii

0

@BORO_12 kupno od razu a nie na raty nie wpływa na amortyzację. Koszt zakupu i tak w księgach rachunkowych rozbijasz na czas trwania kontraktu

1

@bartoszek a moja córka studiuje prawo

0

@Barcafan2020 Byłeś w barcelonie i nie byles na meczu?

5

@Mroziu a kadra to tylko 11 zawodników?

0

@Barcafan2020 nie możesz opuszczać Polski?

0

co wy na taki scenariusz: fifa zmienia przepisy i wymusza zmianę 6 zawodników do najpóźniej 70 minuty, plus dwie wolne zmiany po tym czasie?

30

@bartoszek ty chyba nigdy w piłkę nie grałeś

0

@Ramon_Villaverde ale jeszcze jest rewanż, więc ten wynik powoduje, że w niedzielę wszyscy nasi w pierwszym składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?