0

@michal26 nie wejdzie, wiem że będzie wielu smutno, ale tak się nie stanie

0

@Arden on się badał pół miesiąca temu, a dopiero teraz koparkę wynajęli?

1

@Kgorecki2500 ale wyborców to interesuje więc ich o tym informuje

0

@Prorokk Tak jak Metzen dla Kaczyńskiego

1

@Jakchcesz może powiedział na wiecu coś o żymianach nie używając kingolskiego.

0

@kejdzi Lenglet i Umtiti za przedłużenie dostawali dodatkowe pieniądze.

2

@Kapitan hawk tak myślałem, nie czytałeś. W sumie zastanawiam się czy cokolwiek czytałeś w tym temacie.

1

@swer2251 ale chyba nie zrozumiałeś za bardzo mojego komentarza albo rozumujesz jak autor newsa - Ansu Fati należy się jeszcze 26 milionów w dwa lata i po tym czasie jest wolny, może wędkować do końca życia jeśli taka jego wola. Jaki ma interes rozbijać te pieniądze na 5 lat?

1

@Kapitan hawk Ale proszę bardzo - trash talk odbywa się na boisku, parkiecie, polu gry

Na konferencjach, w wywiadach... Polecam przeczytać biografię Muhammada Alego, był nie tylko legendarnym bokserem ale też prekursorem i legendą trashtalku. Mam nadzieję że zrozumiesz, ja tam wierzę w ciebie.




0

@sopelinho odpali jak Moriba odpala już od 4 lat

0

@lucca87 sprzedać? Masz chyba na myśli oddać

0

@Danny Gaucho nö to Modziu go podpuścił

3

@Kapitan hawk daj swoją definicję

0

@FCB24 wypłacasz mi dzisiaj całą kasę za resztę kontraktu i od jutra mnie nie widzisz. Pozdrawiam, Ansu Fati

0

Ciekawe czy ten dziennikarz Sport też by się zgodził obniżyć swoją pensję z 13 tys eur/miesiąc na 5,2 tys euro na miesiąc xD niezła bzdura ten artykuł

0

@Pedri16Future Na pewno tak powiedział ten random wyczytał to z ust xD

1

@Pedri16Future dlatego większość ma obsrane majty i woli nic nie mówić

0

@Pablozeusz no właśnie, dlatego ja go nie potępiam - niewiele dzieli bohatera od loosera. Raphinia zaryzykował i poległ. Gorsze jest obrażanie kogoś już po wygranym meczu, jak Argentyna Francuzów czy kiedyś Niemcy Argentynę

0

@gukwa tam to raczej sierp i młot a nie sfastyka

4

@Wojtek84 warzyć w sensie gotować słowa? To jest nowe, nie znałem

2

Jak Messi obrażał Weghorsta przed całym światem to był bohaterem :)

0

@Pablozeusz dlaczego dopiero po meczu wyszło, że się skompromitował?

0

@escarabajo najgorsze, że ja go pamiętam z tamtych meczów

0

@Starrk "Błonnicy w Polsce nie było 24 lata. A teraz wszyskie przypadki są we Wrocławiu - to jest wszystko od tego samego dziecka."
"To oni spowodowali to co się dzieje - swoim nieszczepieniem dziecka zagrażali jemu i innym w okół."

a teraz jeszcze powiedzieli na polsat, że bakterię błonicy może przenieść każdy człowiek, nie ma znaczenia czy zaszczepiony czy nie. Także radzę odnowić szczepienia bo coraz więcej ludzi lata do Afryki

0

@Starrk akurat oglądam o tym news na polsat, ten 30 latek nie jest z Wrocławia tylko jest bezdomnym z Olsztyna i jego przypadek nie jest łączony z wrocławskim - ma błonice skórną i jak powiedzieli zdarza się wśród bezdomnych. Dodatkowo powiedzieli, że uwaga! - personel który miał kontakt z pacjentem został po fakcie zaszczepiony na błonice.

Czyli w mediach i tutaj nagonka na szczepienie dzieci. A dorośli w tym PERSONEL MEDYCZNY nie jest zaszczepiony i cisza xD

1

@BORO_12 warto cały przeczytać, jest tam więcej szczegółów

https://www.marca.com/futbol/almeria/2024/08/13/66bb3aeb46163f15a08b45e1.html

3

@BORO_12 czytałem na Marca.com inną wersję, kolano było operowane w październiku 2023

We wczesnych godzinach porannych w sobotę, czyli jeszcze przed badaniami lekarskimi, dziennikarz sportowy Matteo Moretto opublikował informację, że Atalanta przedstawiła Flamengo ofertę w wysokości 15 milionów stałych plus 5 milionów zmiennych (tyle samo, ile zaoferowano Almerii za Hiszpana) za prawego obrońcę Wesleya. Dla otoczenia zawodnika wszystko to zaczęło pachnieć nieco dziwnie i w rzeczywistości przyznają, że niemal od momentu jego przybycia mieli wrażenie, że Atalanta chce cofnąć transakcję. Mimo to zawodnik Almerii przeszedł w niedzielę badania medyczne bez żadnych problemów i miał przejść kolejne testy lewego kolana. Kolano było operowane 4 października, kiedy to zawodnik przeszedł heteroprzeszczep stawu.

1

@BORO_12 Włosi coś kombinowali tam, chyba nie do końca go chcieli. W momencie badań nie miał żadnych problemów z kolanem.

2

@PerroHerro bo w tym tygodniu jest w modzie

3

@kejdzi amortyzacja jest tak samo. Premia za podpis idzie do tabelki kosztu uzyskania przychodu i podlega amortyzacji zazwyczaj przez okres trwania kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?