Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment wprowadzenie Torre zamiast Garcia w odpowiedzi na wejście Chimiego mogłoby się zakończyć tylko katastrofą
0
jakby zabrakło trochę Hansiemu odwagi powiedzieć "ostatni kwadrans gramy na aferę"
8
@Hosh Yamala powinien już młody Messi wprowadzać do pierwszego składu prosto po wyjęciu go z wanny
3
Problem taki, że za tydzień z Leganes cały mecz będzie wyglądał tak, jak dzisiaj druga połowa.
0
@LukaszFan to nie jest wina Yamala, że ma 17 lat a w drużynie nie ma żadnego konkurenta.
0
@Bocheno1 Forrest
0
@Borneo Barca nie ma przewagi 7 punktów, bo jeśli real zdobędzie o 7 więcej to nas wyprzedzi.
2
O której gra real z Walencją?
0
@MesQueUnClub96 ważne wygrać
0
Kolejny który mówi o "terrorze praworządności"
0
@Inmessionate10 pod koniec meczu kamery pokazały jak łapał się za pośladek i lekko kręcił głową.
0
@Trojanek23 to już Ci mówię jak jest, w Polsce nie dostają nic albo prawie nic.
0
@July_6_BcN twoja podstawówka to nie jest 90% narodu ;)
0
@Trojanek23 chcesz powiedzieć, że w Polsce uchodźca który czeka na rozpatrzenie wniosku o azyl otrzymuje 2400 zł miesięcznie oraz ma pokryty koszt zakwaterowania
31
Poziom dziennikarstwa w Hiszpanii szoruje po dnie bagna
1
Ah ten piękny Denilson i jego kołowrotki nad piłką :D
0
@ousmanedembele10 po meczu będzie płakał jak zwykle
0
@July_6_BcN kto mówi Princi? chyba gdzieś na Podlasiu. A on nie powiedział Prins tylko Prince
0
@gumaz Chwilowo nie ma głowy do kobiet bo ząb go boli od wtorku
0
@tbas mało tej D
0
@VegetaPolska zobaczysz że przejdzie. Plukaj synem z fluorem
0
@VegetaPolska jak nie przejdzie do poniedziałku to re wizyta
1
@Yoshi94 Wyjaśniłem cie pod innym wpisem, widzę dało do myślenia :)
3
Do meczu trzy tygodnie a tam jeszcze koparki jeżdżą xD
1
Prawda jest taka, że populistów z lewej albo prawej wybierają tylko przegrywy, którzy myślą że polityk odmieni ich życie.
Druga prawda jest taka, że życie polityków populistôw mogą odmienić tylko wyborcy przegrywy.
1
@ciupaw zgłoszony stalker do gaurdia civil. Lepiej zostań w domu
0
@RoberDzik być za Barca i za konfederacją to jak być za realem i przeciwko rządowi Hiszpanii :)
1
@macio_944 "totalnie nie rozumiem i jest to dla mnie społeczny dramat, że tak skrajna i absurdalna jednostka ma tyle poparcia"
Zrobiłeś wpis o w sumie niegroźnym niszowym oszołomie, a tym czasem te twoje słowa, które zacytowałem powyżej niestety pasują do aktualnie panującego cesarza Stanów Zjednoczonych, Grenlandii, Panamy i Bóg jeden wie czego jeszcze :)
0
@Yoshi94 niemcy przewożą spowrotem, właśnie tych, którzy zostali w Polsce oficjalnie zarejestrowani, ale uznali że słabo tu z benefitami i lepiej jechać dalej na zachód - w Niemczech próbują się rejestrować ponownie co jest niezgodne z porozumieniem dublińskim.
Na granicy niemcy próbują wyłapać tych, którzy nie mają żadnych papierów i takich też nie wpuszczają. Oczywiście zdarzały się też historie, że wyłapywali jakiś inżynierów bez papierów w przygranicznej miejscowości i bez większego wnikania odstawili ich na granicę, co nie jest zgodne z przepisami - ale takich akcji nagłośnionych w mediach (także tych prawicowych) było dwie - te zdarzenia nie mają jednak nic do czynienia z oficjalną relokacją, czyli że przyjmujemy uchodźców, którzy ten status otrzymali w innym kraju unijnym).
Polsce nie opłaca się zamykać zachodniej granicy, bo jak już wyżej pisałem dobrowolnie nikt nie chce tutaj wracać.
0
@Yoshi94 Ja mówię o aktualnej realnej sytuacji a ty o czymś, co aktualnie nie ma miejsca bo relokacja jest obecnie tylko na papierze. Jak już pojawią się w Polsce uchodźcy z oficjalnym statusem zarejestrowani w Niemczech to pogadamy.