0

@Barca_Big_Moment wprowadzenie Torre zamiast Garcia w odpowiedzi na wejście Chimiego mogłoby się zakończyć tylko katastrofą

0

jakby zabrakło trochę Hansiemu odwagi powiedzieć "ostatni kwadrans gramy na aferę"

8

@Hosh Yamala powinien już młody Messi wprowadzać do pierwszego składu prosto po wyjęciu go z wanny

3

Problem taki, że za tydzień z Leganes cały mecz będzie wyglądał tak, jak dzisiaj druga połowa.

0

@LukaszFan to nie jest wina Yamala, że ma 17 lat a w drużynie nie ma żadnego konkurenta.

0

@Bocheno1 Forrest

0

@Borneo Barca nie ma przewagi 7 punktów, bo jeśli real zdobędzie o 7 więcej to nas wyprzedzi.

2

O której gra real z Walencją?

0

@MesQueUnClub96 ważne wygrać

0

Kolejny który mówi o "terrorze praworządności"

0

@Inmessionate10 pod koniec meczu kamery pokazały jak łapał się za pośladek i lekko kręcił głową.

0

@Trojanek23 to już Ci mówię jak jest, w Polsce nie dostają nic albo prawie nic.

0

@July_6_BcN twoja podstawówka to nie jest 90% narodu ;)

0

@Trojanek23 chcesz powiedzieć, że w Polsce uchodźca który czeka na rozpatrzenie wniosku o azyl otrzymuje 2400 zł miesięcznie oraz ma pokryty koszt zakwaterowania

31

Poziom dziennikarstwa w Hiszpanii szoruje po dnie bagna

1

Ah ten piękny Denilson i jego kołowrotki nad piłką :D

0

@ousmanedembele10 po meczu będzie płakał jak zwykle

0

@July_6_BcN kto mówi Princi? chyba gdzieś na Podlasiu. A on nie powiedział Prins tylko Prince

0

@gumaz Chwilowo nie ma głowy do kobiet bo ząb go boli od wtorku

0

@tbas mało tej D

0

@VegetaPolska zobaczysz że przejdzie. Plukaj synem z fluorem

0

@VegetaPolska jak nie przejdzie do poniedziałku to re wizyta

1

@Yoshi94 Wyjaśniłem cie pod innym wpisem, widzę dało do myślenia :)

3

Do meczu trzy tygodnie a tam jeszcze koparki jeżdżą xD



1

Prawda jest taka, że populistów z lewej albo prawej wybierają tylko przegrywy, którzy myślą że polityk odmieni ich życie.

Druga prawda jest taka, że życie polityków populistôw mogą odmienić tylko wyborcy przegrywy.

1

@ciupaw zgłoszony stalker do gaurdia civil. Lepiej zostań w domu

0

@RoberDzik być za Barca i za konfederacją to jak być za realem i przeciwko rządowi Hiszpanii :)

1

@macio_944 "totalnie nie rozumiem i jest to dla mnie społeczny dramat, że tak skrajna i absurdalna jednostka ma tyle poparcia"

Zrobiłeś wpis o w sumie niegroźnym niszowym oszołomie, a tym czasem te twoje słowa, które zacytowałem powyżej niestety pasują do aktualnie panującego cesarza Stanów Zjednoczonych, Grenlandii, Panamy i Bóg jeden wie czego jeszcze :)

0

@Yoshi94 niemcy przewożą spowrotem, właśnie tych, którzy zostali w Polsce oficjalnie zarejestrowani, ale uznali że słabo tu z benefitami i lepiej jechać dalej na zachód - w Niemczech próbują się rejestrować ponownie co jest niezgodne z porozumieniem dublińskim.
Na granicy niemcy próbują wyłapać tych, którzy nie mają żadnych papierów i takich też nie wpuszczają. Oczywiście zdarzały się też historie, że wyłapywali jakiś inżynierów bez papierów w przygranicznej miejscowości i bez większego wnikania odstawili ich na granicę, co nie jest zgodne z przepisami - ale takich akcji nagłośnionych w mediach (także tych prawicowych) było dwie - te zdarzenia nie mają jednak nic do czynienia z oficjalną relokacją, czyli że przyjmujemy uchodźców, którzy ten status otrzymali w innym kraju unijnym).
Polsce nie opłaca się zamykać zachodniej granicy, bo jak już wyżej pisałem dobrowolnie nikt nie chce tutaj wracać.

0

@Yoshi94 Ja mówię o aktualnej realnej sytuacji a ty o czymś, co aktualnie nie ma miejsca bo relokacja jest obecnie tylko na papierze. Jak już pojawią się w Polsce uchodźcy z oficjalnym statusem zarejestrowani w Niemczech to pogadamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?