Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ousmanedembele10 po meczu będzie płakał jak zwykle
0
@July_6_BcN kto mówi Princi? chyba gdzieś na Podlasiu. A on nie powiedział Prins tylko Prince
0
@gumaz Chwilowo nie ma głowy do kobiet bo ząb go boli od wtorku
0
@tbas mało tej D
0
@VegetaPolska zobaczysz że przejdzie. Plukaj synem z fluorem
0
@VegetaPolska jak nie przejdzie do poniedziałku to re wizyta
1
@Yoshi94 Wyjaśniłem cie pod innym wpisem, widzę dało do myślenia :)
3
Do meczu trzy tygodnie a tam jeszcze koparki jeżdżą xD
1
Prawda jest taka, że populistów z lewej albo prawej wybierają tylko przegrywy, którzy myślą że polityk odmieni ich życie.
Druga prawda jest taka, że życie polityków populistôw mogą odmienić tylko wyborcy przegrywy.
1
@ciupaw zgłoszony stalker do gaurdia civil. Lepiej zostań w domu
0
@RoberDzik być za Barca i za konfederacją to jak być za realem i przeciwko rządowi Hiszpanii :)
1
@macio_944 "totalnie nie rozumiem i jest to dla mnie społeczny dramat, że tak skrajna i absurdalna jednostka ma tyle poparcia"
Zrobiłeś wpis o w sumie niegroźnym niszowym oszołomie, a tym czasem te twoje słowa, które zacytowałem powyżej niestety pasują do aktualnie panującego cesarza Stanów Zjednoczonych, Grenlandii, Panamy i Bóg jeden wie czego jeszcze :)
0
@Yoshi94 niemcy przewożą spowrotem, właśnie tych, którzy zostali w Polsce oficjalnie zarejestrowani, ale uznali że słabo tu z benefitami i lepiej jechać dalej na zachód - w Niemczech próbują się rejestrować ponownie co jest niezgodne z porozumieniem dublińskim.
Na granicy niemcy próbują wyłapać tych, którzy nie mają żadnych papierów i takich też nie wpuszczają. Oczywiście zdarzały się też historie, że wyłapywali jakiś inżynierów bez papierów w przygranicznej miejscowości i bez większego wnikania odstawili ich na granicę, co nie jest zgodne z przepisami - ale takich akcji nagłośnionych w mediach (także tych prawicowych) było dwie - te zdarzenia nie mają jednak nic do czynienia z oficjalną relokacją, czyli że przyjmujemy uchodźców, którzy ten status otrzymali w innym kraju unijnym).
Polsce nie opłaca się zamykać zachodniej granicy, bo jak już wyżej pisałem dobrowolnie nikt nie chce tutaj wracać.
0
@Yoshi94 Ja mówię o aktualnej realnej sytuacji a ty o czymś, co aktualnie nie ma miejsca bo relokacja jest obecnie tylko na papierze. Jak już pojawią się w Polsce uchodźcy z oficjalnym statusem zarejestrowani w Niemczech to pogadamy.
1
@Hellrider pełna zgoda, wyłączył bym tylko Demira z tych których wymieniłeś, bo był (chyba) wypożyczony, młody i może była jakaś szansa, że coś z niego będzie. Najgorsze były te zimowe transfery na załatanie dziur za gruby pieniądz w stylu Braithwait.
0
@Yoshi94 to trzeba się trochę interesować tematem i słuchać mądrzejszych a nie wygłaszać populistyczne dyrdymały.
Jeśli nie jesteś odporny na wiedzę, to na pewno znajdziesz odpowiednie źródła informacji.
Dam ci tylko taki jeden prosty przykład, z którego możesz wyciągnąć pierwsze wnioski: rzeczniczka polskiej straży granicznej zapytana o to, co dzieje się gdy złapią kogoś na granicy z Białorusią: "pytamy taką osobę, czy chce złożyć w Polsce wniosek o azyl, zazwyczaj ODMAWIAJĄ i wtedy odwozimy ich spowrotem na przejście graniczne z Białorusią".
0
@Gaucho dzisiaj dowiemy się czegoś nowego, CSD ogłosi decyzję
0
@MesQueUnClub_87 Ja liczę, że doda do repertuaru niesygnalizowane strzały, takie w stylu Messiego - nie każdy strzał musi iść w okno, czasem lepiej po ziemi między obrońcami. Ale nie wiem czy tego się można nauczyć czy trzeba się z tym urodzić.
Za wczorajsze samolubstwo usprawiedliwiam go, bo już biegał na jednej nodze po tym wejściu Lengleta.
1
@Stinger_ Ronaldo, Owen, Messi. Chyba taka kolejność
0
Dzisiaj decyzja CSD w sprawie Olmo, ciekawe co tam ugotują
1
Dla przykładu z Ferrana Torresa, ale również z tych, którzy zaczęli na ławce jak Fermín López?
Tu coś nie pykło
1
@Awtameok_Klana widać że nie jesteś alergikiem
0
Komentarz usunięty
0
@PJ777 Yamal już ledwo dreptał po tamtym wejściu.
0
@RymsonPL myślę że takie sytuacje nie są analizowane bo ciężko kazać napastnikowi w polu karnym namalować strzałkę i kazać mu tam podawać.
2
@Hogart no i? Raz się uda raz nie. Poza tym w takiej sytuacji nie zawsze wszystko widzisz.
0
@Nightraider Font już dawno by się spłakał i zamknął się w sobie.
0
@Kgorecki2500 skoro się odbył to dostał pozwolenie
0
@MesQueUnClub96 nie jest sprzeczne. Nie musisz blokować # jak nie chcesz.
0
Czy ktoś się orientuje, czy na wyposażeniu radiowozu jest jakieś narzędzie.dk wybicia szyby samochodowej? Młotek itp? Oglądam właśnie w wiadomościach że w Wejherowie policjanci nie mogli się dostać do pirata drogowego, bo zaryglował wszystkie drzwi xD dopiero jakiś przypadkowy koleś im pomógł i wybił szybę gaśnicą. Podejrzewam, że mogli to zrobić sami ale się bali że będą musieli zapłacić