0

@michal26 w jakiej tv?

2

A ja w Niemczech płacę 2600 zł składki zdrowotnej i nie płaczę

0

@Stinger_ ale Menzen w kanale Zero już był i jedynie co pokazał to że nie umie zrobić jajecznicy.Stanowski bierze pałac w cuglach.

0

Dzisiaj była tylko połowa kandydatów, w maju na debacie będzie ostra jazda

0

@Lordzi Stokrotkę mogli dać i tą z dużym nosem co po Sejmie lata i dla równowagi jakiegoś czołowego oszołoma z Republiki

1

@FanBarcy22 myślisz że Nawrocki by ich wymienił?

9

@Bobo25 współczujemy

0

@addept kościół katolicki vs kościół lgbt. Trudne się wylosowało.

1

@D10SLEO lepiej wejść do koalicji i za chwilę ją podpalić. Zawsze miałeś łeb do interesów

2

@fart bo Hołownia ciekawie gada, przede wszystkim jest komunikatywny i wątpię że schowałyby się w pałacu i wychodził tylko na orędzie noworoczne.

1

Stanowski: kim pan jest?

Maciak spotkał się z krytyką za swoje wypowiedzi w białoruskim radiu państwowym, gdzie chwalił rosyjskich żołnierzy za “wyjątkową wytrwałość”.

0

A Trump nie będzie miał wolnych terminów przez dwa lata i cyk fajrant pora na CS

0

@Comentateiro może jeszcze będzie jakaś inba jak będą wychodzić :)

1

@Comentateiro oni tam dalej walczą pod bramą?

3

@Comentateiro u Karola nie widać bo puder z usa sprowadził

3

Zamknąć granicę z Niemcami, wszystkich kierowców tirów wysłać do fedrowania

4

Stoper głośniejszy niż głos kandydatów. Ciekawe czy to tykanie zegara oni też słyszą, to musi nieźle wkurzać i rozpraszać, masakra.

Na tvn24

0

@Natenczas za to telewizja Nowrockiego wszystko miała dopięte na ostatni guzik xD

0

@BorzyKrzys nie mają 8 kamer ustawionych na każdego kandydata

0

@OBSERWATOR2021 zobaczysz Biejat na scenie republiki jak świnia niebo

1

@Joe_Pesci może lekko spadnie ale trend jest wzrostowy. Nie ma odpowiedniego miejsca na wejście, ciężko złapać dołek, lepiej kupować regularnie

0

@Dieselzor Komunia 1k, 18 urodziny 2k. Ślub 4k.

0

@tbas przypominam że Pep był tutaj bardzo krytykowany za to że przedłużał tylko o rok

0

@Yoshi94 wrócę jak nie będą już łamane żadne standardy państwa prawa czyli poznikają te komuchy z Neo Trybunału Konstytucyjnego, poznikają Neo sędziowie, zniknie długopis, zniknie pisowska krritv i będzie prezydent który nie uniewinni tych wszystkich złodziei którzy mają już zarzuty albo na zarzuty czekają. Na razie wolę jednak żyć w państwie prawa.

0

@Yoshi94 jak np. Hołownia zorganizuje sobie debatę z Menzenem to jestem 100% pewien, że TVP będzie ją transmitować, podobnie jak transmitują różne wiece lub wystąpienia publiczne

1

@Konradowskyy spokojnie, Menzen jak zdobędzie 12% to niech się cieszy, jaki kraj taka AFD

0

@MateS Laporta jedzie ich wszystkich wyjaśnić. Podobno na zaproszenie Stanowskiego

0

@Szakalaka12369 mam prawo głosować na kogo chcę, jestem obywatelem Polski, uciekłem przed reżimem pis, mam nadzieję że po wyborze Trzaskowskiego wreszcie Polska wróci do cywilizowanych krajów.

0

@Natenczas to jest debata organizowana przez sztab wyborczy a telewizje zapewniają tylko transmisję. Znowu wypisujesz bzdury, zastanawiam się czy ktoś ci płaci czy za darmo to robisz. To drugie było by gorsze.

0

@damian16161212 mam nadzieję, że Trzaskowski. Będę na niego głösował z Niemiec, bo może jeszcze kiedyś chcę wrócić do wolnej Polski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?