1

@Veysel Ja to wiem. Tylko skoro pytali go o to i odpowiedział wymijająco to skąd ten dziennikarz sportu wie jak jest.

2

@tbas nie pasowało im ten strzał ala panenka. Zero szacunku do potężnego realu.

0

Dopiero co pytali go o to na poprzedniej konferencji to odpowiadał wymijająco

0

@Stinger_ dlaczego poza 4 a nie poza 5?

0

@ArQczi Barca w nagrodę grała rewanż u siebie w 1/8. Dalej było losowanie co chyba zrozumiałe

4

@PatrychoO dobre ale na przyszłości wystarczy jak weźmiesz pół działki

0

@Tasde podpowiedz kto, bo nie znam się na polityce za bardzo, ale coś mi tam świta, Hitler? :D

0

@Kamilos84 na koniec się wreszcie ogarnął

3

@Azazel_Pazuzu 3 XD wykuł na blachę pie'rdolety o niczym

2

zagłosowałbym na dziecko sklonowane z genów Zandberga i Brauna

0

@michal26 on nie ma nic sensownego do powiedzenia, wali formułki od zawsze

1

@Antimadridista_WR on tak zawsze gada, uznał że wszyscy wyborcy to debile

5

Zandberg goat!!

5

Nawrocki żenada

2

@KamQiX to musieliby ich zamknąć w kabinach dźwiękoszczelnych xD

0

Jakubiak "Miód na uszy" :)

2

@D10SLEO daj jej odetchnąć, za 4 lata znowu zaatakuje :)

0

@norbi77 ten artykuł niestety nic nie potwierdza, nic tu nie ma o zawieszeniu we wszystkich rozgrywkach (oprócz własnego zdania piszącego tego newsa Przemek Walczak, które liczy się tyle co moje albo twoje)

dodam> gdzie jest napisane, że 3 mecze zawieszenia obowiązuje we wszystkich rozgrywkach, a już 1 albo 2 mecze zawieszenia obowiązują tylko w jednych rozgrywkach?

2

@Gacek5 jeśli miałoby to doprowadzić do takiego samego końcowego efektu, to nie mam z tym problemu

0

@norbi77 ale na czym teraz się opierasz? pojawiły się jakieś nowe analizy przepisów?

0

@dawidos678 trzymam kciuki!

0

@CLS63AMG szpaler? Musieliby przegrać wszystkie trzy mecze przed el Clasico a my wszystkie wygrać

1

Tytuły już jak z onetu, redakcjo wstyd @Redakcja #walczak

0

@dawidos678 sorry, ale trochę nie rozsądnie podszedłeś do tematu, na el clasico w lidze nigdy nie ma biletów w wolnej sprzedaży, wszystko biorą karneciarze. Na mecze Barcy najpierw kupuje się bilet na mecz, później na samolot i na końcu hotel.

0

@ViscaelBarca2007 o jakim statusie? zwykły fawelarz i aktualnie rezerwowy zawodnik. jego prime już był i przeminął

0

"Gdyby uznano, że zachowanie Viníciusa to "poważne wykroczenie", otrzymałby karę co najmniej czterech meczów i wtedy nie mógłby zagrać także w Superpucharze."

0

@norbi77 przepis mówi, że czerwona kartka z automatu zawiesza zawodnika na minimum jeden mecz. skoro zagrał w kolejnym meczu to znaczy, że przepis uwzględnia tylko jedne rozgrywki, w których zawodnik otrzymał czerwoną kartkę.

0

@FcPortoFan1999 w sumie to dlatego się cieszę, że to on musi z siebie robić pajaca a nie Sikorski, wyobraźmy sobie, że ten drugi by musiał takie dożynkowe show odstawiać :D

0

@norbi77 to może trzeba zgłosić do laliga o walkower realu w meczu z Minera w Pucharze Króla 6 stycznia 2025 bo zagrał tam nieuprawniony zawodnik o nazwisku Vinicius Jr. , który 3 dni wcześniej dostał czerwoną kartkę w meczu LaLiga przeciwko Valencii? ;)

1

@BORO_12 "jeśli przewinienie ma szczególnie ciężki charakter" i właśnie to się wiąże z artykułem 103 z tego newsa, czyli zawieszenie na 4+ mecze za atak poza grą itd. a zawieszenie na 1-3 mecze jest z artykułu 130 i wtedy nie przenosi się na inne rozgrywki.

te newsy z meczyków i tweetów to można o kant dupy brać bo oni tylko piszą żeby kliki się zgadzały dopóki jakiś nerd autysta się nie znajdzie i im nie poda na tacy, jakie są fakty. ja się dzisiaj zabawiłem w takiego nerda autystę i znalazłem przykład: Vinicius czerwo 3 stycznia z Valencia w laliga 3 dni później zagrał w PK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?