Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dzisiejszym meczu realu wykryją te okrzyki dzień po meczu.
6
@Bernard777 że co? XD
0
@Criss18Barca finał pucharu króla odwołali?
1
@Aragorn33 w sumie to racja. Jedynie Gavi powinien się wykartkować z realem bo nie chce żeby wyłapał czerwo z papużkami
0
@Pedri16Future Gavi wykartkuje się z realem. Na Espanyol lepiej go nie wystawiać bo czerwona pewna :)
0
@Pedri16Future jaki jest sens wykartkowania na takim etapie sezonu? Lepiej mieć opcje na ławce gdyby coś się wysypało. Wpuszczać ich nie trzeba.
0
@Aragorn33 specjalne wykartkowanie na takim etapie sezonu jest bez sensu - Hansi woli mieć tych zawodników na ławce w razie poważnych problemów kadrowych, ale nie musi ich wpuszczać.
2
@DragonxNF „A Walk to Remember” (2002)
polski tytuł: „Szkoła uczuć”, ale czasem był też tłumaczony jako „Dotknięcie nieba”.
1
@kejdzi poza tym 7 kwietnia to było wiadomo, że gramy w niedzielę
0
Jestem ciekaw czy my kiedykolwiek zobaczymy kasę za niego
5
@KamQiX takie deale zawsze prowadzą do problemów. Nagle masz kupę kasy na koncie (jeśli zapłacą w jednej transzy) i musisz zrobić zakupy a wszyscy krzyczą 100 mln za byle ogórka.
1
@gaq kto przyjdzie na mecz w tygodniu o 16 godzinie?
28
Komentarz usunięty
0
@Cule1797 wprowadził Pau Victora i to pewnie to go sfrustrowało
2
Ansu był wkurzony, kiedy nie został wprowadzony a wynik nie był jeszcze korzystny więc w sumie to zrozumiałe, że mógł się wkurzyć. Yamal, Raphinia może a Ansu nie może pokazywać focha?
2
A gdyby to był hiszpański papież i by przełożyli nasz mecz, to kiedy byśmy go zagrali? I o takie właśnie losowe zderzenia mi chodziło, gdy argumentowałem dlaczego nie możemy grać z Osasuna przed ostatnią kolejką.
2
Za lekceważące potraktowanie kogokolwiek z drużyny powinien być wewnętrzny ban na jeden mecz. Niech te gwiazdeczki ogarną emocje.
0
@sevs nie klika się pewnie za bardzo
0
@denying niepotrzebnie reagujesz na jego trolling
0
@korn234 przecież to nie był post Raphinii xd
1
@narciarz to jakiś wioskowy poeta
0
@BORO_12 jeśli wrócimy do 1:1 to będzie za co.
3
@czarny20 skup się lepiej na literaturze pięknej
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Barca będzie o 4 mecze od mistrzostwa
5
@czarny20 wydać że wiedza o piłce u ciebie stoi na zerowym poziomie
1
@kpiarz dramat to jest twój komentarz
0
@Tatazolwinia Tomek to ty?
0
@BORO_12 no ale przydałoby się mieć na ławce zamiast Pau Victor kogoś o podobnych warunkach jak Lewy - albo trafić na nowego Luuka albo poszukać jakiegoś młodego.
4
Ale walnął tym tabletem. Ciekawe czy zrobił kopię zapasową ;)
0
@partymaker wszystkie są kluczowe :)