0

W dzisiejszym meczu realu wykryją te okrzyki dzień po meczu.

6

@Bernard777 że co? XD

0

@Criss18Barca finał pucharu króla odwołali?

1

@Aragorn33 w sumie to racja. Jedynie Gavi powinien się wykartkować z realem bo nie chce żeby wyłapał czerwo z papużkami

0

@Pedri16Future Gavi wykartkuje się z realem. Na Espanyol lepiej go nie wystawiać bo czerwona pewna :)

0

@Pedri16Future jaki jest sens wykartkowania na takim etapie sezonu? Lepiej mieć opcje na ławce gdyby coś się wysypało. Wpuszczać ich nie trzeba.

0

@Aragorn33 specjalne wykartkowanie na takim etapie sezonu jest bez sensu - Hansi woli mieć tych zawodników na ławce w razie poważnych problemów kadrowych, ale nie musi ich wpuszczać.

2

@DragonxNF „A Walk to Remember” (2002)

polski tytuł: „Szkoła uczuć”, ale czasem był też tłumaczony jako „Dotknięcie nieba”.

1

@kejdzi poza tym 7 kwietnia to było wiadomo, że gramy w niedzielę

0

Jestem ciekaw czy my kiedykolwiek zobaczymy kasę za niego

5

@KamQiX takie deale zawsze prowadzą do problemów. Nagle masz kupę kasy na koncie (jeśli zapłacą w jednej transzy) i musisz zrobić zakupy a wszyscy krzyczą 100 mln za byle ogórka.

1

@gaq kto przyjdzie na mecz w tygodniu o 16 godzinie?

28

Komentarz usunięty

0

@Cule1797 wprowadził Pau Victora i to pewnie to go sfrustrowało

2

Ansu był wkurzony, kiedy nie został wprowadzony a wynik nie był jeszcze korzystny więc w sumie to zrozumiałe, że mógł się wkurzyć. Yamal, Raphinia może a Ansu nie może pokazywać focha?

2

A gdyby to był hiszpański papież i by przełożyli nasz mecz, to kiedy byśmy go zagrali? I o takie właśnie losowe zderzenia mi chodziło, gdy argumentowałem dlaczego nie możemy grać z Osasuna przed ostatnią kolejką.

2

Za lekceważące potraktowanie kogokolwiek z drużyny powinien być wewnętrzny ban na jeden mecz. Niech te gwiazdeczki ogarną emocje.

0

@sevs nie klika się pewnie za bardzo

0

@denying niepotrzebnie reagujesz na jego trolling

0

@korn234 przecież to nie był post Raphinii xd

1

@narciarz to jakiś wioskowy poeta

0

@BORO_12 jeśli wrócimy do 1:1 to będzie za co.

3

@czarny20 skup się lepiej na literaturze pięknej

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Barca będzie o 4 mecze od mistrzostwa

5

@czarny20 wydać że wiedza o piłce u ciebie stoi na zerowym poziomie

1

@kpiarz dramat to jest twój komentarz

0

@Tatazolwinia Tomek to ty?

0

@BORO_12 no ale przydałoby się mieć na ławce zamiast Pau Victor kogoś o podobnych warunkach jak Lewy - albo trafić na nowego Luuka albo poszukać jakiegoś młodego.

4

Ale walnął tym tabletem. Ciekawe czy zrobił kopię zapasową ;)

0

@partymaker wszystkie są kluczowe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?