Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 skoro to pisze moskow times to musi być prawda.
0
@Eto'o9 R10 Pedro to była prawa strona i nie był zmiennikiem Neymara tylko Sancheza. A jak odszedł Sanchez to był zmiennikiem Suareza który próbował nieporadnie grać na prawym skrzydle.
0
@Kozinho. A i tak tutaj pojawią się głosy, że powinien być grzeczny i kłaniać się sąsiadom na klatce
0
@clyde proponuję trochę poczytać gdzie teraz Rosja buduje nowe bazy wojskowe i całą infrastrukturę typowo pod wojsko. Podpowiem, że blisko Finlandii. Pewnie się boją ataku Finów.
0
@Misiek22 Ukraina też chciała normalizacji stosunków ze wszystkimi sąsiadami.
0
@MaziFCB w trakcie meczu już to widziałem
1
@michal26 lubię, ale nie jeżdżę po alkoholu
0
@comtedurgell widocznie nie umiesz w dobre ruchanie
1
@Andi18 oni potrzebują innego prezydenta. Oby Florek jak najdłużej tam siedział
0
@Prorokk nadrobiłem zaległości, masz na myśli tą zbiórkę na chorą dziewczynkę i że to minister zdrowia powinna ogarniać?
5
jeśli ktoś jeszcze nie widział, to gorąco polecam. właśnie od tego jest klubowa telewizja, piękny film.
0
@fart ja tam nawet promila dyskusji nie wyłapałem
0
@Misiek22 no, szkoda ze Wojtek Kowalczyk nie kandyduje
0
@Misiek22 kto tam się nadaje?
0
@Astad jak DAZN może nie mieć aplikacji? przecież to globalny gracz, obecny w 200 krajach na świecie. przychody roczne 3 miliardy dolarów. gdzie ty byłeś w ostatnich latach, na bezludnej wyspie?
0
@fart jakiej dyskusji?
0
@MOLESTA co powiedział Stanowski, nie oglądałem koncówki
0
@Kgorecki2500 to mi bardziej przypomina tą z TLOU
0
@Safrani czym pozamiatał Stanowski?
1
@1LY0 kto bogatemu zabroni ;)
1
@Astad tylko DAZN, ale za darmo
0
@Inmate myślę ze sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)
0
@Kengo dlatego nie opłaca się tego obsytawiać, bo dziewczyny praktycznie nie podbijają kursu.
1
@Encore skoro Kwaśniewski jest uważany za najlepszego prezydenta, to znaczy, że żyjemy w eksperymencie społecznym od 20 lat
0
powiem wam, że jakby na tą debatę wpadła szefowa AFD Alice Weidel, to by pozamiatała tych wszystkich pseudo kandydatów.
21
@Encore w sensie że Braun? no też tego nie rozumiem
0
@barcowy1899 wszyscy fatalni, nawet mównica
0
@Lucyffffer1922 nie daj boże jakaś debata w trakcie półfinału LM
1
@Comentateiro program Gaśnica przy każdym piecu węglowym.
0
To dopiero pierwsza runda? Zaczynam się obawiać o pewną kandydatkę