0

@Aragorn33 skoro to pisze moskow times to musi być prawda.

0

@Eto'o9 R10 Pedro to była prawa strona i nie był zmiennikiem Neymara tylko Sancheza. A jak odszedł Sanchez to był zmiennikiem Suareza który próbował nieporadnie grać na prawym skrzydle.

0

@Kozinho. A i tak tutaj pojawią się głosy, że powinien być grzeczny i kłaniać się sąsiadom na klatce

0

@clyde proponuję trochę poczytać gdzie teraz Rosja buduje nowe bazy wojskowe i całą infrastrukturę typowo pod wojsko. Podpowiem, że blisko Finlandii. Pewnie się boją ataku Finów.

0

@Misiek22 Ukraina też chciała normalizacji stosunków ze wszystkimi sąsiadami.

0

@MaziFCB w trakcie meczu już to widziałem

1

@michal26 lubię, ale nie jeżdżę po alkoholu

0

@comtedurgell widocznie nie umiesz w dobre ruchanie

1

@Andi18 oni potrzebują innego prezydenta. Oby Florek jak najdłużej tam siedział

0

@Prorokk nadrobiłem zaległości, masz na myśli tą zbiórkę na chorą dziewczynkę i że to minister zdrowia powinna ogarniać?

5

jeśli ktoś jeszcze nie widział, to gorąco polecam. właśnie od tego jest klubowa telewizja, piękny film.


0

@fart ja tam nawet promila dyskusji nie wyłapałem

0

@Misiek22 no, szkoda ze Wojtek Kowalczyk nie kandyduje

0

@Misiek22 kto tam się nadaje?

0

@Astad jak DAZN może nie mieć aplikacji? przecież to globalny gracz, obecny w 200 krajach na świecie. przychody roczne 3 miliardy dolarów. gdzie ty byłeś w ostatnich latach, na bezludnej wyspie?

0

@fart jakiej dyskusji?

0

@MOLESTA co powiedział Stanowski, nie oglądałem koncówki

0

@Kgorecki2500 to mi bardziej przypomina tą z TLOU

0

@Safrani czym pozamiatał Stanowski?

1

@1LY0 kto bogatemu zabroni ;)

1

@Astad tylko DAZN, ale za darmo

0

@Inmate myślę ze sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)

0

@Kengo dlatego nie opłaca się tego obsytawiać, bo dziewczyny praktycznie nie podbijają kursu.

1

@Encore skoro Kwaśniewski jest uważany za najlepszego prezydenta, to znaczy, że żyjemy w eksperymencie społecznym od 20 lat

0

powiem wam, że jakby na tą debatę wpadła szefowa AFD Alice Weidel, to by pozamiatała tych wszystkich pseudo kandydatów.

21

@Encore w sensie że Braun? no też tego nie rozumiem

0

@barcowy1899 wszyscy fatalni, nawet mównica

0

@Lucyffffer1922 nie daj boże jakaś debata w trakcie półfinału LM

1

@Comentateiro program Gaśnica przy każdym piecu węglowym.

0

To dopiero pierwsza runda? Zaczynam się obawiać o pewną kandydatkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?