0

@adi7adi8 nic nie okradli, niestety samobój

0

@Barcaa12 w Niemczech gdzie w koalicji byli zieloni od sororza udało się uznać ostatnie pokolenie za organizację terrorystyczną

0

@marcin62 jego stary ma mało do gadania. Lamine wychowała matka.

1

@michal26 na wyjeździe straciliśmy 12 punktów, u siebie 11.

1

@Ghostface nie ma wielkiej filozofii - sektory na środku najlepsze, sektory za bramką najgorsze. Najgorszy za bramką na górze bo bez lornetki słabo widać. Dodatkowo nie możesz wybrać konkretnego miejsca, wybierasz tylko sektor a oni co losują konkretne miejsce.

1

@Mateonvious Raphinia nie może zagrać, za duże ryzyko żółtej kartki. Podobnie Inigo i Gavi. Zagrożony też Kounde ale akurat on kontuzja.

1

@Salchent i Marc na bramkę, jak szaleć to szaleć :)

15

Właśnie mi się przypomniało, że w pierwszej akcji po wejściu Araujo faulował i wyrzucił daleko piłkę. IQ 0% xD

0

@45 tvp nie miała nic do gadania

0

@igoliwerwitaofficial a ktoś nas tam zaprasza?

0

@Axoon myślę że nie będzie robił takich liczb jak Leo, ale będzie dawał tyle radości co R10

4

@Trojanek23 Barca właśnie grała w półfinale ligi mistrzów

6

Czy Pedri na meczu z Valladolid nie powinien być powołany i odpoczywać na kanapie? Myślę, że tak.

1

@esem91 nie widziałeś tej sytuacji z jego pozycji, nie powinno się czegoś takiego krytykować. mógł wyjść do piłki odchodzącej, odbiłby się od jakiegoś zawodnika, może nawet swojego i byłby posty przelot

1

@Eto'o9 R10 i jak masz się na to przygotować? przytyć 10 kg przed meczem, urosnąć o 10 cm? mają dzików na takie akcje i je wykorzystują bo grają to cały sezon.

0

@Swistus172 Vinicjusz zszedł z urazem a Mbappe grał z urazem

0

@Trojanek23 oglądam telewizję od 30 lat i teraz jest dokładnie tak samo jak za wszystkich poprzednich rządów - z pominięciem ostatnich 10 lat bo to była propaganda jak z Korei Północnej. Nawet za komuny dziennik tv nie robił takiego syfu

0

@Trojanek23 uważam że jest o niebo lepiej

0

@Kubsoleon może jak ktoś leci pierwszy raz to tak.

0

@4drian0 miałem to miejsce. Jest idealne - nie budzą cie żebyś otwierał okno w czasie turbulencji i lądowania, słońce nie świeci ci w mordę, jak lecisz sam, to jakieś baby nad tobą nie wiszą żeby popatrzeć przez okno. Można spać od startu do lądowania

0

@Prorokk tak myślałem wujku że chłopski rozum to u ciebie na pierwszym miejscu xD

0

@CLS63AMG no i tak będzie

0

@Luciano99 zawsze dostają jakąś górkę za takie rozbicie. Umtiti też nie zrobił tego za darmo.

0

@Luciano99 i jaki ma w tym interes?

0

@AbelKabel Xavi po pierwsze trafił na prime Leo i CR co dużo wyjaśnia a poza tym w tych latach Złota Piłka była przyznawana nie tylko przez dziennikarzy ale też selekcjonerow i kapitanów reprezentacji i często te głosy były kontrowersyjne (głosowali na swoich kumpli albo rodaków). Teraz jest przyznawana przez 100 dziennikarzy a to dużo zmienia co pokazała ZP dla Rodriego.

1

@tadzik447 bywa i ciepłej. A pod tym kocim łbem to pewnie temperatura podchodzi pod 50 stopni :)

1

@LeoMessiiBarcaPepa w Zgorzelcu jest lotnisko?

0

@Jonyx tak, lecę

6

@Filipem zmieniłbyś zdanie gdybyś pracował na umowie zlecenie za minimalną stawkę i biegał 2 godziny w tym kostiumie w 30 stopniowym upale ;)

1

@Zoker no i po naszym ostatnim meczu grzał temat Negreiry jakby to było najistotniejsze w tym momencie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?