Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 nic nie okradli, niestety samobój
0
@Barcaa12 w Niemczech gdzie w koalicji byli zieloni od sororza udało się uznać ostatnie pokolenie za organizację terrorystyczną
0
@marcin62 jego stary ma mało do gadania. Lamine wychowała matka.
1
@michal26 na wyjeździe straciliśmy 12 punktów, u siebie 11.
1
@Ghostface nie ma wielkiej filozofii - sektory na środku najlepsze, sektory za bramką najgorsze. Najgorszy za bramką na górze bo bez lornetki słabo widać. Dodatkowo nie możesz wybrać konkretnego miejsca, wybierasz tylko sektor a oni co losują konkretne miejsce.
1
@Mateonvious Raphinia nie może zagrać, za duże ryzyko żółtej kartki. Podobnie Inigo i Gavi. Zagrożony też Kounde ale akurat on kontuzja.
1
@Salchent i Marc na bramkę, jak szaleć to szaleć :)
15
Właśnie mi się przypomniało, że w pierwszej akcji po wejściu Araujo faulował i wyrzucił daleko piłkę. IQ 0% xD
0
@45 tvp nie miała nic do gadania
0
@igoliwerwitaofficial a ktoś nas tam zaprasza?
0
@Axoon myślę że nie będzie robił takich liczb jak Leo, ale będzie dawał tyle radości co R10
4
@Trojanek23 Barca właśnie grała w półfinale ligi mistrzów
6
Czy Pedri na meczu z Valladolid nie powinien być powołany i odpoczywać na kanapie? Myślę, że tak.
1
@esem91 nie widziałeś tej sytuacji z jego pozycji, nie powinno się czegoś takiego krytykować. mógł wyjść do piłki odchodzącej, odbiłby się od jakiegoś zawodnika, może nawet swojego i byłby posty przelot
1
@Eto'o9 R10 i jak masz się na to przygotować? przytyć 10 kg przed meczem, urosnąć o 10 cm? mają dzików na takie akcje i je wykorzystują bo grają to cały sezon.
0
@Swistus172 Vinicjusz zszedł z urazem a Mbappe grał z urazem
0
@Trojanek23 oglądam telewizję od 30 lat i teraz jest dokładnie tak samo jak za wszystkich poprzednich rządów - z pominięciem ostatnich 10 lat bo to była propaganda jak z Korei Północnej. Nawet za komuny dziennik tv nie robił takiego syfu
0
@Trojanek23 uważam że jest o niebo lepiej
0
@Kubsoleon może jak ktoś leci pierwszy raz to tak.
0
@4drian0 miałem to miejsce. Jest idealne - nie budzą cie żebyś otwierał okno w czasie turbulencji i lądowania, słońce nie świeci ci w mordę, jak lecisz sam, to jakieś baby nad tobą nie wiszą żeby popatrzeć przez okno. Można spać od startu do lądowania
0
@Prorokk tak myślałem wujku że chłopski rozum to u ciebie na pierwszym miejscu xD
0
@CLS63AMG no i tak będzie
0
@Luciano99 zawsze dostają jakąś górkę za takie rozbicie. Umtiti też nie zrobił tego za darmo.
0
@Luciano99 i jaki ma w tym interes?
0
@AbelKabel Xavi po pierwsze trafił na prime Leo i CR co dużo wyjaśnia a poza tym w tych latach Złota Piłka była przyznawana nie tylko przez dziennikarzy ale też selekcjonerow i kapitanów reprezentacji i często te głosy były kontrowersyjne (głosowali na swoich kumpli albo rodaków). Teraz jest przyznawana przez 100 dziennikarzy a to dużo zmienia co pokazała ZP dla Rodriego.
1
@tadzik447 bywa i ciepłej. A pod tym kocim łbem to pewnie temperatura podchodzi pod 50 stopni :)
1
@LeoMessiiBarcaPepa w Zgorzelcu jest lotnisko?
0
@Jonyx tak, lecę
6
@Filipem zmieniłbyś zdanie gdybyś pracował na umowie zlecenie za minimalną stawkę i biegał 2 godziny w tym kostiumie w 30 stopniowym upale ;)
1
@Zoker no i po naszym ostatnim meczu grzał temat Negreiry jakby to było najistotniejsze w tym momencie :)