0

Da się po tej fotce rozpoznać czy to podróbka? Były te koszulki w sprzedaży bez napisu Spotify? Nie za wysoko to logo?

https://ibb.co/YFTyMGRq

0

Megastore pod Camp Nou jest cały czas otwarty?

1

@BezglutenowyPedri przerwa Gaviego trwała 337 dni. Dzisiaj mija 250 dni od kontuzji Bernala

0

@addept czyli Fati wykorzystał?

4

Świetny występ na tle kolegów i rywali. Lewa strona zamknięta. Chyba tylko jeden błąd w drugiej połowie przy ustawianiu linii spalonego. Asysta z tych co tylko kumaci potrafią. Zasłużenie MVP.

12

@Greenalley ekspert się wypowiedział.

2

@PatrychoO do odbudowania wyjścia

2

Oby tylko Gavi się hamował, potrzebujemy go na real

3

@dawidlampa jest gitarka, tylko nie dodawajcie dwa razy konferencji po meczu i będzie miód :)

0

@Murazor akurat w pierwszych 10 prezentował się lepiej niż dobrze.

2

@Eklerek Wszystko zależy jaką strategię obiorą bracia Hartono.

0

@Chudini123 Atletico wystawiło go na sprzedaż?

0

@ShawnC jeśli by to była prawda, to po pierwsze nic by nie stało na przeszkodzie, żeby go wystawiać od 60 minuty, a on praktycznie nie gra wcale. A po drugie nawet jeśliby Barca chciała go sprzedać, to sensowne byłoby mu dać zagrać te 20 meczów w sezonie od początku, i zainwestować 2 mln, żeby później sprzedać go za lepszą cenę. Za kota w worku nikt nie wyłoży dobrych pieniędzy.

7

@Pitinho To już nie można słowa krytyki napisać o Marcu, bo od razu hejt? Dobry jesteś typie.

0

@Pitinho i swoim wpisem nakręcasz hejt na Szczęsnego

3

@tomek8756 niestety dla Trumpa interes w osłabieniu UE jest ważniejszy niż los Polski

3

@ShawnC pytanie kiedy te zmienne się kończą? Bo jak wce to znaczy że on już nigdy u nas nie zagra?

0

@Kozinho. Torres nie jest kontuzjowany

0

@jakub1906 Raphinia ławka, jest zagrożony żółtymi przed El Clasico

0

@NeyJr11 kontuzja kolana

0

Pozdrawiam @SeWo77 . Szkoda ze ban nie wszedł.

1

@Kasy w lidze mistrzów

12

Gdyby to Penia zagrał tak z Interem, to dzisiaj wszyscy by się radowali, że Marc wreszcie wraca do bramki. Fakt nie opinia.

2

@Ronad10 strzały z daleka to dobra broń, ale trzeba je dobrze przygotować bo jest duże ryzyko kontry

0

@Kgorecki2500 a no to nie ma problemu, trzeba jeszcze czekać aż zaczną coś wspominać, wtedy się coś wymyśli, może Polska zamknie autobahny, zbuduje jakiś mur nad Odrą i wyrazi oburzenie.

0

@Kgorecki2500 porównujesz swoje poglądy - anona z labamby - i ich wpływ na przyszłość państwa, do poglądów drugiej największej partii w kraju, który 100 lat temu już miał takiego ancymona o podobnych poglądach i każdy wie jak to się skończyło? XD

0

@Kgorecki2500 czyli nie wolno krytykować OUN-B bo oni też przecież chcieli tylko etnicznie definiowaniować pojęcie narodu i nic złego nie mieli na myśli.

1

Gavi zdecydowanie ławka, będzie mega potrzebny na real

0

@Barcaa12 niestety mijasz się z prawdą. zmienili ale tylko w przypadku walki o piłkę, czyli właśnie jak Szczęsny rzucał się pod nogi ale piłka była blisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?