Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da się po tej fotce rozpoznać czy to podróbka? Były te koszulki w sprzedaży bez napisu Spotify? Nie za wysoko to logo?
https://ibb.co/YFTyMGRq
0
Megastore pod Camp Nou jest cały czas otwarty?
1
@klimek19 https://www.fullreplays.com/spain/laliga/valladolid-vs-barcelona-3-may-2025/
1
@BezglutenowyPedri przerwa Gaviego trwała 337 dni. Dzisiaj mija 250 dni od kontuzji Bernala
0
@addept czyli Fati wykorzystał?
4
Świetny występ na tle kolegów i rywali. Lewa strona zamknięta. Chyba tylko jeden błąd w drugiej połowie przy ustawianiu linii spalonego. Asysta z tych co tylko kumaci potrafią. Zasłużenie MVP.
12
@Greenalley ekspert się wypowiedział.
2
@PatrychoO do odbudowania wyjścia
2
Oby tylko Gavi się hamował, potrzebujemy go na real
3
@dawidlampa jest gitarka, tylko nie dodawajcie dwa razy konferencji po meczu i będzie miód :)
0
@Murazor akurat w pierwszych 10 prezentował się lepiej niż dobrze.
2
@Eklerek Wszystko zależy jaką strategię obiorą bracia Hartono.
0
@Chudini123 Atletico wystawiło go na sprzedaż?
0
@ShawnC jeśli by to była prawda, to po pierwsze nic by nie stało na przeszkodzie, żeby go wystawiać od 60 minuty, a on praktycznie nie gra wcale. A po drugie nawet jeśliby Barca chciała go sprzedać, to sensowne byłoby mu dać zagrać te 20 meczów w sezonie od początku, i zainwestować 2 mln, żeby później sprzedać go za lepszą cenę. Za kota w worku nikt nie wyłoży dobrych pieniędzy.
7
@Pitinho To już nie można słowa krytyki napisać o Marcu, bo od razu hejt? Dobry jesteś typie.
0
@Pitinho i swoim wpisem nakręcasz hejt na Szczęsnego
3
@tomek8756 niestety dla Trumpa interes w osłabieniu UE jest ważniejszy niż los Polski
3
@ShawnC pytanie kiedy te zmienne się kończą? Bo jak wce to znaczy że on już nigdy u nas nie zagra?
0
@Kozinho. Torres nie jest kontuzjowany
0
@jakub1906 Raphinia ławka, jest zagrożony żółtymi przed El Clasico
0
@NeyJr11 kontuzja kolana
0
Pozdrawiam @SeWo77 . Szkoda ze ban nie wszedł.
1
@Kasy w lidze mistrzów
12
Gdyby to Penia zagrał tak z Interem, to dzisiaj wszyscy by się radowali, że Marc wreszcie wraca do bramki. Fakt nie opinia.
2
@Ronad10 strzały z daleka to dobra broń, ale trzeba je dobrze przygotować bo jest duże ryzyko kontry
0
@Kgorecki2500 a no to nie ma problemu, trzeba jeszcze czekać aż zaczną coś wspominać, wtedy się coś wymyśli, może Polska zamknie autobahny, zbuduje jakiś mur nad Odrą i wyrazi oburzenie.
0
@Kgorecki2500 porównujesz swoje poglądy - anona z labamby - i ich wpływ na przyszłość państwa, do poglądów drugiej największej partii w kraju, który 100 lat temu już miał takiego ancymona o podobnych poglądach i każdy wie jak to się skończyło? XD
0
@Kgorecki2500 czyli nie wolno krytykować OUN-B bo oni też przecież chcieli tylko etnicznie definiowaniować pojęcie narodu i nic złego nie mieli na myśli.
1
Gavi zdecydowanie ławka, będzie mega potrzebny na real
0
@Barcaa12 niestety mijasz się z prawdą. zmienili ale tylko w przypadku walki o piłkę, czyli właśnie jak Szczęsny rzucał się pod nogi ale piłka była blisko.