Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W głowie mi się nie mieści, że jak przyjeżdżam do Polski to co trzecia osoba, którą mijam będzie głosować na Batyr
1
@Encore w nochala tabletkę wciągnął xD
0
@maroon z samym sobą, tak jak lubi najbardziej
2
Nie mieści mu się w pale.. wreszcie przemówił swoim językiem
1
@pawello10 nie raz pisałem tutaj że mieszkam w Niemczech i że będę głosował na Trzaska. Także ten.
7
Wynik będzie na styk, dlatego trzeba iść na wybory. Jako obywatel Polski mieszkający w Niemczech moim obowiązkiem jest zagłosować na Trzaskowskiego dla dobra Polski i zjednoczonej Europy.
0
@Deathwing112 on tak zawsze chodzi jakby się zesrał w gacie
1
@pawello10 przenieś się lepiej na forum Lechii
0
@Deathwing112 tak brał tabletkę pod dziąsło
5
Zdecydowana przewaga Trzaskowskiego i o ile się lekko obawiałem przed debatę jak podali prognozy, to teraz jestem w sumie pewien wygranej
0
@maroon każdy moment jest dobry żeby przeczołgać braunowców
2
@maroon no i prawidłowo, jeszcze powinien poprawić z drugiej
0
Nawrocki powie wreszcie coś na temat?
1
@baster82 w laniu wody mistrz ustawek
3
@Kgorecki2500 jak trzeba będzie to będzie nawet politykiem RAZEM
0
@Kgorecki2500 nö zgadza się, Nawrockiego tego jeszcze nie nauczyli bo się nie da
0
@gohan77 yy my nic na nim nie zarobimy
0
@RC28 i pensja po naszej stronie. Czyli równie dobrze może siedzieć na trybunach.
0
Rowerów chyba im nie zakazali bo po nocach do szpitala jeżdżą. W sumie niebezpieczniejsza od roweru jest hulajnoga a ter Stegen jeździł nią po bułki.
0
@michal26 różnica chyba taka, że AFD zawsze będzie partią opozycyjną bo nikt z nimi nie założy koalicji. Natomiast w kolejnych wyborach Konfa i PiS się dogadają i możliwe, że stworzą rząd. W tym przypadku Konfe porównałbym właśnie do Zielonych czy PSL bo oni też nigdy pierwszą siłą nie byli i nie będą ale nie mają problemu się układać
0
@michal26 jest jakiś powód dlaczego pomijasz zielonych a jednocześnie zaliczasz do trójki afd?
0
13,5 mln rocznie to chyba mniej więcej tyle co Fati
0
@michal26 niemcy mają 4 silne partie
1
@Culer9002 on jeszcze przed wylewem był na meczu Barcy i nawet hymn śpiewał. Po wylewie my się odkleiło kompletnie
https://www.instagram.com/p/3oJ2TgkgjC/
1
@RonMes10 daj mu 5 lat kontraktu, za dwa lata będzie miał zjazd i będziemy się z nim 3 lata bujać.
0
@T^L co ty za dyrdymały gadasz?
1
@Szlag dzięki, dobrze wiedzieć. W sumie to nie chciałbym takiego systemu w Laliga bo bym chyba na zawał zszedł :)
Kiedy oni by ten ewentualny mecz grali? W przyszłym tygodniu?
0
@Szlag to ostatnia kolejka więc nie prawdopodobnie tylko na pewno
0
@mkl87 chyba dzisiaj ma przedłużyć
0
pociąg dla Nico dołączenia do Barcy odjechał rok temu. Teraz już jest za późno bo przyszedł szef na trenera, i nie potrzebuje zawodników z potencjałem na gwiazdy tylko zadaniowców, bo wszystkie gwizdy mamy już w drużynie.