0

W głowie mi się nie mieści, że jak przyjeżdżam do Polski to co trzecia osoba, którą mijam będzie głosować na Batyr

1

@Encore w nochala tabletkę wciągnął xD

0

@maroon z samym sobą, tak jak lubi najbardziej

2

Nie mieści mu się w pale.. wreszcie przemówił swoim językiem

1

@pawello10 nie raz pisałem tutaj że mieszkam w Niemczech i że będę głosował na Trzaska. Także ten.

7

Wynik będzie na styk, dlatego trzeba iść na wybory. Jako obywatel Polski mieszkający w Niemczech moim obowiązkiem jest zagłosować na Trzaskowskiego dla dobra Polski i zjednoczonej Europy.

0

@Deathwing112 on tak zawsze chodzi jakby się zesrał w gacie

1

@pawello10 przenieś się lepiej na forum Lechii

0

@Deathwing112 tak brał tabletkę pod dziąsło

5

Zdecydowana przewaga Trzaskowskiego i o ile się lekko obawiałem przed debatę jak podali prognozy, to teraz jestem w sumie pewien wygranej

0

@maroon każdy moment jest dobry żeby przeczołgać braunowców

2

@maroon no i prawidłowo, jeszcze powinien poprawić z drugiej

0

Nawrocki powie wreszcie coś na temat?

1

@baster82 w laniu wody mistrz ustawek

3

@Kgorecki2500 jak trzeba będzie to będzie nawet politykiem RAZEM

0

@Kgorecki2500 nö zgadza się, Nawrockiego tego jeszcze nie nauczyli bo się nie da

0

@gohan77 yy my nic na nim nie zarobimy

0

@RC28 i pensja po naszej stronie. Czyli równie dobrze może siedzieć na trybunach.

0

Rowerów chyba im nie zakazali bo po nocach do szpitala jeżdżą. W sumie niebezpieczniejsza od roweru jest hulajnoga a ter Stegen jeździł nią po bułki.

0

@michal26 różnica chyba taka, że AFD zawsze będzie partią opozycyjną bo nikt z nimi nie założy koalicji. Natomiast w kolejnych wyborach Konfa i PiS się dogadają i możliwe, że stworzą rząd. W tym przypadku Konfe porównałbym właśnie do Zielonych czy PSL bo oni też nigdy pierwszą siłą nie byli i nie będą ale nie mają problemu się układać

0

@michal26 jest jakiś powód dlaczego pomijasz zielonych a jednocześnie zaliczasz do trójki afd?

0

13,5 mln rocznie to chyba mniej więcej tyle co Fati

0

@michal26 niemcy mają 4 silne partie

1

@Culer9002 on jeszcze przed wylewem był na meczu Barcy i nawet hymn śpiewał. Po wylewie my się odkleiło kompletnie

https://www.instagram.com/p/3oJ2TgkgjC/

1

@RonMes10 daj mu 5 lat kontraktu, za dwa lata będzie miał zjazd i będziemy się z nim 3 lata bujać.

0

@T^L co ty za dyrdymały gadasz?

1

@Szlag dzięki, dobrze wiedzieć. W sumie to nie chciałbym takiego systemu w Laliga bo bym chyba na zawał zszedł :)

Kiedy oni by ten ewentualny mecz grali? W przyszłym tygodniu?

0

@Szlag to ostatnia kolejka więc nie prawdopodobnie tylko na pewno

0

@mkl87 chyba dzisiaj ma przedłużyć

0

pociąg dla Nico dołączenia do Barcy odjechał rok temu. Teraz już jest za późno bo przyszedł szef na trenera, i nie potrzebuje zawodników z potencjałem na gwiazdy tylko zadaniowców, bo wszystkie gwizdy mamy już w drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?