1

@Filipem jakie to płace zwolni? Chyba jakieś grosze. Bo Ansu na bank nie zrezygnuje z pensji więc będzie to jakieś wypożyczenie.

1

Wróciłem w poniedziałek z Barcelony, widziałem plac budowy na żywo i to nie ma szans się udać w tym roku. Tam jest tyle rzeczy, która może pójść nie tak, to jeśli zaryzykują na siłę, to będą krążyły tysiące filmów kompromitujące nasz klub.

0

@BorzyKrzys dlaczego nie mogą wysłać tam drona?

0

@Kleps0n ale co oni źle określili?

Najlepszy piłkarz Laliga to najlepszy piłkarz Laliga, czego tu nie rozumieć?

1

Nie chodzi o to, żeby Nico tu przyszedł i był atmosferičem dla Yamala i żeby razem fajne tiktoki robili, tylko żeby przyszedł koleś, który od razu da to, czego wymaga maszyna Hansiego i co już udowodnił swoją karierą. Właśnie dlatego Diaz jest pierwszym wyborem.

0

Bardzo dużo remisów - 15. Tylko u siebie aż 8. Jakby 6 z nich obrócili w zwycięstwo to teraz walczyliby o awans do Laliga 2.

1

Dwóch dyrektorów sportowych? Nie widzę tego. Chyba że Deco robi wypad.

1

@sokot jedna nagroda jest za samą ligę, a druga za wszystkie rozgrywki. Uznali ze Pedri był lepszy w samej la Liga a Raphinia był lepszy sumując wszystkie rozgrywki

0

@Witek13 źle to interpretujesz

0

@Hajny a w jakim konkursie będzie lewy głosował?

0

@clyde bo polska 35 lat po upadku komunizmu to nadal fledgling democracy

2

@Barca_Big_Moment kiedy Deco to tłumaczył?

0

@Marek_z_Marek chyba nie do końca rozumiesz, kto decyduje o zakupach w klubie - to nie sztab trenerski tylko dyrektor sportowy czyli Deco. Trener jedynie sugeruje jakie pozycje chciałby wzmocnić, wspólnie określają profil piłkarza, a reszta należy do dyrektora, czyli szuka, negocjuje i sprowadza tych, co mu się uda.

0

@MOLESTA przychody to to, co wpłynie do kasy klubu a koszty to to, co musisz komuś zapłacić - w tym przypadku miastu za wynajem. Także to 950 mln to jest przed odliczeniem kosztu najmu. Kumasz?

2

@Hadim stek bzdur

0

@MOLESTA co ma oddawanie pieniędzy miastu do przychodu?

2

@APTAPT nie popłacz się, polski wstęp to kumulacja kiczu i tandety

0

@Derean nie wypadł tylko spadł do środka autobusu.

0

Jakiś pijany Juan ustalał kalendarz, że wice grał godzinę przed liderem xD

2

Duży klub go nie kupi na pierwszego bramkarza a na rezerwę nie pójdzie, natomiast mniejszego klubu nie stać i tam też nie pójdzie. Jedyna opcja żeby odszedł - to jeśli Barca kupi nowego młodego bramkarza z obietnicą grania z jedynką i Marc uzna, że musi odejść żeby grać. Kluczem do tego może byc... decyzja Wojtka, bo jeśli nie przedłuży kontraktu, to trzeba będzie kogoś kupić i raczej będą chcieli kupić kogoś młodego niż emeryta. Natomiast jeśli Szczęsny przedłuży, to trzeba zaczekać co się wydarzy za rok.

1

@JanDa914 tak to się zazwyczaj działo w przeszłości

0

jest jakaś inna strona poza latarnikiem gdzie można sprawdzić swoje preferencje wyborcze?

5

@clyde nie masz pojęcia o medycynie sądowej, ale nie oczekiwałbym tego

2

@fart Andrzej Stankiewicz goat

0

@kamiVeB przekonał mnie xD

0

@tomcias10 jeśli już to broni telewizji w której pracuje. Ale i tak nie czaję, po co taką szpilę dali zamiast jakiejś normalnej ładnej agnieszki czy innej moniki

0

@michal26 jacy ludzie?

0

Niestety Stanowski znowu zaorany

1

Nord stream drwal

0

Ale.go zaorał prowadzący xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?