Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipem jakie to płace zwolni? Chyba jakieś grosze. Bo Ansu na bank nie zrezygnuje z pensji więc będzie to jakieś wypożyczenie.
1
Wróciłem w poniedziałek z Barcelony, widziałem plac budowy na żywo i to nie ma szans się udać w tym roku. Tam jest tyle rzeczy, która może pójść nie tak, to jeśli zaryzykują na siłę, to będą krążyły tysiące filmów kompromitujące nasz klub.
0
@BorzyKrzys dlaczego nie mogą wysłać tam drona?
0
@Kleps0n ale co oni źle określili?
Najlepszy piłkarz Laliga to najlepszy piłkarz Laliga, czego tu nie rozumieć?
1
Nie chodzi o to, żeby Nico tu przyszedł i był atmosferičem dla Yamala i żeby razem fajne tiktoki robili, tylko żeby przyszedł koleś, który od razu da to, czego wymaga maszyna Hansiego i co już udowodnił swoją karierą. Właśnie dlatego Diaz jest pierwszym wyborem.
0
Bardzo dużo remisów - 15. Tylko u siebie aż 8. Jakby 6 z nich obrócili w zwycięstwo to teraz walczyliby o awans do Laliga 2.
1
Dwóch dyrektorów sportowych? Nie widzę tego. Chyba że Deco robi wypad.
1
@sokot jedna nagroda jest za samą ligę, a druga za wszystkie rozgrywki. Uznali ze Pedri był lepszy w samej la Liga a Raphinia był lepszy sumując wszystkie rozgrywki
0
@Witek13 źle to interpretujesz
0
@Hajny a w jakim konkursie będzie lewy głosował?
0
@clyde bo polska 35 lat po upadku komunizmu to nadal fledgling democracy
2
@Barca_Big_Moment kiedy Deco to tłumaczył?
0
@Marek_z_Marek chyba nie do końca rozumiesz, kto decyduje o zakupach w klubie - to nie sztab trenerski tylko dyrektor sportowy czyli Deco. Trener jedynie sugeruje jakie pozycje chciałby wzmocnić, wspólnie określają profil piłkarza, a reszta należy do dyrektora, czyli szuka, negocjuje i sprowadza tych, co mu się uda.
0
@MOLESTA przychody to to, co wpłynie do kasy klubu a koszty to to, co musisz komuś zapłacić - w tym przypadku miastu za wynajem. Także to 950 mln to jest przed odliczeniem kosztu najmu. Kumasz?
2
@Hadim stek bzdur
0
@MOLESTA co ma oddawanie pieniędzy miastu do przychodu?
2
@APTAPT nie popłacz się, polski wstęp to kumulacja kiczu i tandety
0
@Derean nie wypadł tylko spadł do środka autobusu.
0
Jakiś pijany Juan ustalał kalendarz, że wice grał godzinę przed liderem xD
2
Duży klub go nie kupi na pierwszego bramkarza a na rezerwę nie pójdzie, natomiast mniejszego klubu nie stać i tam też nie pójdzie. Jedyna opcja żeby odszedł - to jeśli Barca kupi nowego młodego bramkarza z obietnicą grania z jedynką i Marc uzna, że musi odejść żeby grać. Kluczem do tego może byc... decyzja Wojtka, bo jeśli nie przedłuży kontraktu, to trzeba będzie kogoś kupić i raczej będą chcieli kupić kogoś młodego niż emeryta. Natomiast jeśli Szczęsny przedłuży, to trzeba zaczekać co się wydarzy za rok.
1
@JanDa914 tak to się zazwyczaj działo w przeszłości
0
jest jakaś inna strona poza latarnikiem gdzie można sprawdzić swoje preferencje wyborcze?
5
@clyde nie masz pojęcia o medycynie sądowej, ale nie oczekiwałbym tego
2
@fart Andrzej Stankiewicz goat
0
@kamiVeB przekonał mnie xD
0
@tomcias10 jeśli już to broni telewizji w której pracuje. Ale i tak nie czaję, po co taką szpilę dali zamiast jakiejś normalnej ładnej agnieszki czy innej moniki
0
@michal26 jacy ludzie?
0
Niestety Stanowski znowu zaorany
1
Nord stream drwal
0
Ale.go zaorał prowadzący xD