0

@A4ron a ile płacą za jeden wpis?

0

@DTMisTheBest manipulujesz, bo z filmu nie wynika czy auto Kia dokonało takiego manewru krótko przed kolizją. Na filmie Kia jedzie lewym pasem i zjeżdża na środkowy gdzie dochodzi do kolizji.

0

@th@les nie każdy czyta komentarze. A serwery już nie wyrabiają więc ukryli, żeby przyoszczędzić trochę na transferze

0

@DTMisTheBest a skąd wiesz, że wyjechała bez powodu?

0

@mekston myślę że jakby mieli film z tej ustawki 70x70 gdzie Batyr kopie kogoś w łeb to by się dobrze sprzedało

0

@Nazio_87 nie Sekielski tylko ta wytatuowana dziennikarka tvp

1

@Kozinho. Wina Niemców i ruskich że pobawili nas eilit i mamy obywatelskich sutenerôw na prezydenta

0

@Aragorn33 to dopiero początek tygodnia

0

@Hadim dałem Ci szansę bo mam wiarę w ludzi, ale nadal zero merytoryki w twoich komentarzach więc kończę tak jak zacząłem - stek bzdur.

0

@Encore Samuel Pareira ostoją rzetelności dziennikarskiej

0

@Alex1995 ma prawo w niezależnej komercyjnej telewizji

0

@jacobFCB zapewne jest zdesperowany żeby ratować Polskę przed patologią

1

To źle świadczy o społeczeństwie, że aż premier musi przemawiać do rozumu głosującym na sutenera

0

@Alex1995 żyliśmy w państwie Kaczora. Nigdy więcej tego syfu.

0

@kuz tylko tacy ludzie mieli styczność z obywatelskim kandydatem

0

@July_6_BcN ale tu nie musi się coś wydawać albo nie. Wystarczy złożyć taki pozew w trybie wyborczym i czekać co się zdarzy. Jak przyjmą to ok, a jak odrzucą to można grzać temat że sOnDy upolitycznione. Win win

0

@DeXt3rVeB inflację by wywaliło w kosmos i za 500 zł to byś co najwyżej za rękę potrzymał 5 minut

0

@Hadim już daj sobie spokój i nie kompromituj się jeszcze bardziej

2

@LambiPL obydwu sprowadził Zubizaretta, akurat do bramkarzy miał na pewno dobre oko.

0

@Encore zostawić wszystko ale dać tagi i wyszukiwanie po tagach

0

@A4ron to lepiej ty się doinformuj. Może jak najbardziej z trybu wyborczego pozywać.

4

@LambiPL Neto był średni, ale Cillessen był kozakiem

0

@Bernard777 jak w komentarzu krytykującym upolitycznienie larambla napisać wysryw polityczny XD

1

@malypuzon zrobili burzę mózgów jak nazwać, że im serwery nie wyrabiają nie mówiąc tego. Padło na ochronę prywatności. Mieli jeszcze do wyboru pedofilię i terroryzm xD

0

@wyrek a skoro to zależy od sędziego to co innego, to nie składamy wcale pozwu, bo wyrok zależy od sędziego i może być nie po naszej myśli xD

0

@zadafcb ciekawe czy jest gdzieś fotka od drugiej strony

5

@Kgorecki2500 ciekawe dlaczego nie w trybie wyborczym. Domyślam się.

1

@AndreSantos marzyciel. Jak odejdzie definitywnie za darmo to będzie idealnie.

1

Powinien w najbliższym meczu na narodowym wystąpić i zakończyć karierę w reprezentacji. Nie wiem jak in chce w tym wieku grać na wszystkich frontach, a to Barcelonie wszystko teraz zasługuje i powinien się odwdzięczyć robieniem formy.

0

@bady48 pieniądz też się liczy. Na reklamach zarabia tylko w Polsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?