Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron a ile płacą za jeden wpis?
0
@DTMisTheBest manipulujesz, bo z filmu nie wynika czy auto Kia dokonało takiego manewru krótko przed kolizją. Na filmie Kia jedzie lewym pasem i zjeżdża na środkowy gdzie dochodzi do kolizji.
0
@th@les nie każdy czyta komentarze. A serwery już nie wyrabiają więc ukryli, żeby przyoszczędzić trochę na transferze
0
@DTMisTheBest a skąd wiesz, że wyjechała bez powodu?
0
@mekston myślę że jakby mieli film z tej ustawki 70x70 gdzie Batyr kopie kogoś w łeb to by się dobrze sprzedało
0
@Nazio_87 nie Sekielski tylko ta wytatuowana dziennikarka tvp
1
@Kozinho. Wina Niemców i ruskich że pobawili nas eilit i mamy obywatelskich sutenerôw na prezydenta
0
@Aragorn33 to dopiero początek tygodnia
0
@Hadim dałem Ci szansę bo mam wiarę w ludzi, ale nadal zero merytoryki w twoich komentarzach więc kończę tak jak zacząłem - stek bzdur.
0
@Encore Samuel Pareira ostoją rzetelności dziennikarskiej
0
@Alex1995 ma prawo w niezależnej komercyjnej telewizji
0
@jacobFCB zapewne jest zdesperowany żeby ratować Polskę przed patologią
1
To źle świadczy o społeczeństwie, że aż premier musi przemawiać do rozumu głosującym na sutenera
0
@Alex1995 żyliśmy w państwie Kaczora. Nigdy więcej tego syfu.
0
@kuz tylko tacy ludzie mieli styczność z obywatelskim kandydatem
0
@July_6_BcN ale tu nie musi się coś wydawać albo nie. Wystarczy złożyć taki pozew w trybie wyborczym i czekać co się zdarzy. Jak przyjmą to ok, a jak odrzucą to można grzać temat że sOnDy upolitycznione. Win win
0
@DeXt3rVeB inflację by wywaliło w kosmos i za 500 zł to byś co najwyżej za rękę potrzymał 5 minut
0
@Hadim już daj sobie spokój i nie kompromituj się jeszcze bardziej
2
@LambiPL obydwu sprowadził Zubizaretta, akurat do bramkarzy miał na pewno dobre oko.
0
@Encore zostawić wszystko ale dać tagi i wyszukiwanie po tagach
0
@A4ron to lepiej ty się doinformuj. Może jak najbardziej z trybu wyborczego pozywać.
4
@LambiPL Neto był średni, ale Cillessen był kozakiem
0
@Bernard777 jak w komentarzu krytykującym upolitycznienie larambla napisać wysryw polityczny XD
1
@malypuzon zrobili burzę mózgów jak nazwać, że im serwery nie wyrabiają nie mówiąc tego. Padło na ochronę prywatności. Mieli jeszcze do wyboru pedofilię i terroryzm xD
0
@wyrek a skoro to zależy od sędziego to co innego, to nie składamy wcale pozwu, bo wyrok zależy od sędziego i może być nie po naszej myśli xD
0
@zadafcb ciekawe czy jest gdzieś fotka od drugiej strony
5
@Kgorecki2500 ciekawe dlaczego nie w trybie wyborczym. Domyślam się.
1
@AndreSantos marzyciel. Jak odejdzie definitywnie za darmo to będzie idealnie.
1
Powinien w najbliższym meczu na narodowym wystąpić i zakończyć karierę w reprezentacji. Nie wiem jak in chce w tym wieku grać na wszystkich frontach, a to Barcelonie wszystko teraz zasługuje i powinien się odwdzięczyć robieniem formy.
0
@bady48 pieniądz też się liczy. Na reklamach zarabia tylko w Polsce