Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 no czyli tak jak piszę - nie umie w szachy 5d
3
Tusk udowodnił, że nie umie rozgrywać szachów 5d. W jego partii wszyscy biegają samopas gadają głupoty i roznoszą ziemniaki. Umył ręce od wyboru kandydata na prezydenta i dał ten wybór w ręce ponownie tym swoim niepełnosprawnym intelektualnie partyjniakom. Trzaskowski już raz startował więc mieli dokładne dane statystyczne kto na niego głosował, kto nie, czego brakuje. I pomimo to po raz kolejny wybrali amigosa.
0
@BISHBASHBOSH oni go raczej nie chcą trzymać a wręcz przeciwnie. Szczęsny niemal dosłownie spadł im z nieba i to jest idealny moment do rewolucji w bramce. No ale łatwo nie będzie, bo Niemiec ma argumenty po swojej stronie - 3 lata kontraktu. Nie stać nas na pójście na wojnę totalną i posadzenie go na trybunach. A pozostawienie w drużynie kosztem Polaka to też ryzyko - ferment, fochy i za rok będziemy musieli szukać nowego rezerwowego bo wtedy Niemiec już zapewne by się poddał i odszedł. Jestem bardzo ciekaw jak to rozegrają.
3
A ci dwaj jak zwykle w ważnym momencie na wakacjach xD
0
@Ls0811 nie ma żadnego wpływu na wynik wyborów, w sensie kto wygrał a kto przegrał. Zmieni się tylko procent poparcia przy uwzględnieniu wszystkich głosów, ale akurat kandydaci mają to w dupie
1
@LOPEZ16 nie wątpimy w żonę dziadka, bo to ona mu ogarnia X.
0
@Death_voice "pana Nawrockiego" xD
1
Niemiec to nie jest transfer Laporty, a już pierwsza kadencja pokazała, że Laporta nie ma sentymentów do nie swoich zawodników. Także myślę, że pójdzie na ostro żeby go pogonić
2
@BISHBASHBOSH "kontuzjogenny" nie, "podatny na kontuzje" tak
0
@BorzyKrzys var wejdzie o 23:00 a Tebas i tak dopiero rano się wypowie
4
@Frimpong schreib mir privat Nachrichten bitte kein problem. günstig. Rabatte fur ganze familie
0
tvp przejęła Stankiewicza?
1
@Katalończyk 99 jeśli ludzie mówią, że w sumie wpływ polityków na ich życie jest niewielki albo żaden, to dobry znak, bo oznacza, że żyją w ustroju, który idzie w dobrym kierunku. Ale wszystko może się zmienić, nie dzisiaj, nie jutro, ale gdzie byliśmy 20, 30 lat temu a gdzie jesteśmy dzisiaj? to my wybieraliśmy wtedy i wybieramy dzisiaj i nikt nie wie, gdzie będziemy za kolejne 20, 30 lat.
0
@Katalończyk 99 w sumie to tak samo jak Barca vs real. a jednak...
0
@th@les Lapcio nie miał wyjścia, trzeba było kombinować z ffp
3
@Azazel_Pazuzu Fredi Kamionka gmina Burzenin trzeci
0
Taki scenariusz: Szczęsny nie przedłuża, ter Stegen zostaje, kupujemy Garcia ale są problemy z rejestracją, Niemiec broni w lidze w sierpniu i dobrze się sprawuje, Garcia dołącza wreszcie do składu we wrześniu i Hansi ma dylemat i daje mu LM a ter Stegen broni w lidze. Na koniec zdobywamy tryplet. Garcia zaczyna udzielać wywiadów, że w kolejnym sezonie chce bronić wszystko. Usprawiedliwiony?
0
@Encore bez sensu już dopisywać ostatnie dwa punkty. I bez nich wygrał już bardzo dużo.
0
Gdyby to Rapha był faworytem ZP od nas to bym mocno trzymał kciuki, ale, że to prawdopodobnie Yamal jest głównym kandydatem, to przekornie powiem, że ma jeszcze czas. Niech siedzi młodemu w głowie, że ma kolejny cel na kolejny sezon, LM, MŚ wtedy złota piłka będzie tylko formalnością.
4
@Arden ma ktoś namiary na ten wywiad ale w całości?
3
@addept fajna teoria, którą sam wymyśliłeś i sam obaliłeś w tym samym komentarzu, mistrz! XD
0
@Murazor no właśnie dokładnie to zmieni, że Barca płaciłaby rocznie 3 mln a nie 16 mln od razu w tym roku i Lenglet o tym wie.
0
@MoralnyKarzel
"bramkarz praktycznie ze swoją kartą w reku, może przebierać w ofertach i stawiać warunki gdzie pójdzie, dzieki sportowej postawie w poprzednim sezonie?"
fajnie że dokładnie opisałeś sytuację Niemca jak do nas przychodził.
0
@Kazragore korzyść może być taka, że zgodzi się na wypłatę w ratach przez np 5 lat a nie w rok
7
@fafera będzie siedział na ławce.
0
@Xxxbarca4ever de La Fuente wyrzucą? XD on jest nie do ruszenia
0
@overhead już wystarczająco dużo sezonów czekaliśmy z grajkami, którzy powinni dawno odejść.
0
@norbi77 przecież oni go chwalą, żeby ktoś chciał go od nas przygarnąć
0
@Maoao przecież on tych kibiców to będzie widział dwa razy w roku na meczu.
9
Nie chce was jeszcze bardziej zasmucać, ale te negocjacje oznaczają, że on oprócz odejścia za darmo chce jeszcze zapewne swoją zaległą pensję.