0

@Eto'o9 R10 miał wtedy miejsce w składzie - wygrał LM i PK

0

@tribo to uznaj, że jeden Niemiec się wyłamał :)

3

@Kazragore a powinni brać prąd z tej elektrowni atomowej co ją Kaczyński wybudował w 8 lat.

1

@RosjaninBut dobrze ze jest ten nowy prezydent, za chwilę wszystko zablokuje, Uff. XD

0

@Criss18Barca popatrz trochę na grę Garcia bo chyba nie odrobiłeś pracy domowej. On jest właśnie mega agresywny w wyjściach i nie czeka na napastnika jak jest sam na sam. Dodatkowo wyróżnia go dobra gra na przed polu. Co ma mieć jeszcze, żebyś uznał ze się nadaje? Ma już dzisiaj obronić piłki, które dopiero za rok będą mu strzelać w finale LM?

0

@tribo tam nie ma zdecydowania w żadną stronę. Jak powiesz polskie krótkie Keln albo Kyln to dla Niemca zawsze brzmisz jak Polak. To jest KeOln czyli długie e z otwartą gębą w Ooo i to w sumie będzie brzmieć blisko KyOln.

0

Yamal się przywitał z Markiem

0

@tribo to nie jest ani Y ani E. jakby to było takie proste to by nie pisali Ö

1

@FcPortoFan1999 gwary nie, ale intonacja trochę specyficzna, takie lekkie zaciąganie z akcentem na ostatnie sylaby, typowe dla Siemiatycz, Hajnówki i wszystko co na wschód

1

@Gaucho znany film, a sumie potwierdza, że Pepowi zawsze brakowało luzu

0

@FcPortoFan1999 ja pisałem o sobie, że ja w Siedlcach się urodziłem

i już nigdy moje Wiyhrtz nie zabrzmi tak jak u niemca co się urodził w Bochum

1

@norbi77 pamietam to jak dziś. on jest chyba nie reformowalny. Wmówili mu w 2014 że tak ma grać i do dzisiaj nie widać jakiegoś dopasowania do aktualnej sytuacji.

1

@FcPortoFan1999 ani Y ani I tylko po środku. Jak ktoś się urodził w Siedlcach jak ja, to się tego uczy całe życie, moje dzieci nie mają z tym problemu :)

2

A jakby tak zmienili system i nowy trener, który przychodzi wybierał sobie sztab nie tylko do pierwszej drużyny ale też do Barcy B ? Lata mijają i znowu czytam, że Hansi chce mieć większy wpływ na treningi drugiej drużyny, a to się przecież powinno rozumieć samo przez się.

1

@norbi77 najgorsze co może być, to podanie w środek na DM, nawet Busquets czasem nie ogarniał takich podań a był mistrzem świata z wychodzenia z niemożliwych sytuacji

0

@partymaker Pedri by się z nim chętnie zamienił

2

@RinooniR zgniłe lewactwo. tylko prawilne czarne korkotrampki

0

@ZuczekFCB1899 Gewitter in Deutschland

0

@AlwaysBlaugrana naprawdę? teraz? taki elaborat? xD

0

Ter Stegen:
1. W przyszłym sezonie będę konkurował z Penia (palenie głupa)
.
.
.
2. Wiem, że będę w Barcelonie w przyszłym sezonie (pojawia się nutka niepewności)

(przychodzi Garcia)
.
.
(pending...)
3. Mam jeszcze trzy lata kontraktu i chcę je wypełnić (dupa zaczyna się palić)

2

Za rok będzie trzeba kupować 9, bo w tym roku nie ma raczej na to szans. Proponuję obserwować w dzisiejszym meczu niemiec Woltemade. Ciekawy zawodnik, taka mieszanka Croucha i Ibrahimovicia :)

1

@fart zdania są podzielone. ale to jest chyba jego ostatni sezon. no to by była teraz ostatni dzwonek żeby kogoś zaklepać. za rok będzie padaka, jak wszyscy będą wiedzieć, że na gwałt szukamy 9

"Przyszłość? Myślę, żę mam dość dużo czasu na decyzję, co robić po przyszłym sezonie."

2

Lewy ma jeszcze rok kontraktu czy dwa?

1

@PatrychoO Woltemade ciekawy grajek, wystrzelił w tym sezonie. W kadrze ma ksywkę Woltemessi bo potrafi iść w skuteczny drybling. Stylem zbliżony trochę do Ibry - ma prawie dwa metry wzrostu, 90 kg. Już coś tam się nim Atletico interesowało i jak zwykle Bayern.

1

@Herato wątpię że jakieś poważne nazwiska się pojawią. Kto odda zawodnika na 3 tygodnie który może wrócić połamany.

3

@Darek_Maruszczak młodzież niecierpliwa jest. Veratti, Fabregas, Rabiot to były transfery :)

13

Już nawet Braun ma dosyć tej szopki:

Szczęść Boże. Panie Ter Stegen – Matka Boska Bramkarska już dawno odwróciła wzrok. Barça płonie, a Pan jak eurofederasta z Brukseli próbuje dogasić własną kompromitację. Nie dla takich gaśnice. Nadchodzi młody, czysty, jak neofita przed bierzmowaniem. Lud pracujący stadionu czeka. Katalonia patrzy. Europa zdycha, ale Barça może jeszcze żyć. Bez Ciebie. Czas odejść. Z Bogiem – ale won.

0

Grzegorz Braun zarabia miesięcznie więcej niż Joan Garcia. Ale zasługuje, bo broni Matki Boskiej a nie bramki espanyolu.

1

@Kgorecki2500
1. Araujo
2. De Jong
3. Raphinia
4. Pedri
i coś czuję, że na piątego wybiorą Erica Garcia

0

@barczyk Szczęsny też nie gra super nogami, ale na szczęście nie mamy już trenera oszołoma, który na siłę każe rozgrywać bramkarzowi. Bramkarz ma złapać albo przyjąć piłkę i jak najszybciej oddać do obrońcy albo laga na Robercika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?