Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro wydaje mi się, że podszedł do karnego, bo było 2:0 a faul był na nim. Raczej nie jest jeszcze pierwszym wykonawcą karnych w reprze. Ale pewność siebie cieszy.
0
@Rhaan Diaz zarabia 3 mln a Nico 10 mln. Tu leży prawdopodobnie największy problem
0
@Lokusekpl o kim mówisz? Pierwszy raz słyszę żeby rodzina Amaury zarządzała PSG
0
@Mankind kupowałem na lotnisku el prat. Ale to było dzień przed zdobyciem mistrzostwa. Teraz może być różnie
0
@Lokusekpl ZP czyli Ballon d’Or organizuje France Football
0
@Tasde Ja tam nie słyszę Ł :)
0
@Stinger_ oni kibicowali przeciw Hiszpanii w finale z Francją w ME
Półfinale
1
@Pedri16Future ilu ma Francja z realu? Dwóch w tym jeden na ławce. Oni kiedyś też byli za Portugalią bo tam mieli wiadomo kogo. Stan umysłu.
0
@Tasde Jak angielskie How tylko zamiast "W" - "j" i on właśnie tak to wymawia ale Polak tego nie słyszy. HOojgssen.
0
@FcPortoFan1999 zabronić bronić i będą same hity 10 do 9
0
@GTBTP game time, please..
3
@neymarjr_143 czyli ma coś z największego autysty i piłkarza w historii
1
@Tasde @wyrek to nie jest prawidłowa wymowa, nawet nie jako uproszczona na polskie potrzeby.
0
@wyrek nie dali ci urlopu?
0
@PaulFCB nie mam więcej pytań xD
6
"Czy krytyka twojego życia i plotki w sieci bolą cię?"
o co może chodzić?
0
@PaulFCB @Messibestplayerintheworld dalibyście mu 10 mln pensji? to więcej niż zarabia np. Pedri
2
@draxidox co to ten kick? gdzie się wysyła cv?
0
@Pnog37 Merino będzie grał wyżej
2
@UriBoyka nie była już z nim jak wypadł z okna
0
@SirChuck Ja wiem co to jest pierwokup. Ale przeczytaj jeszcze raz ten artykuł z chorwackiej gazety - pierwszy akapit: "To oznacza, że każdy klub – w tym także Barcelona – może pozyskać portugalskiego piłkarza angolskiego pochodzenia za tę właśnie kwotę, przy czym Barcelona ma prawo pierwokupu."
To prawo pierwokupu już nabyliśmy w momencie przyjścia młodego do Zagrzebia, ale teraz nowy prezes Boban wynegocjował, że już teraz wpłacamy te 5mln i zawodnik jest nasz ale zostaje na rok dwa w Chorwacji (ostatni akapit)
1
@chavez w Niemczech też było wesoło w ostatnich miesiącach. Na czele z Kanclerzem 2-Wahl :)
1
@SirChuck trochę namieszane w tym tekście, ale ja to rozumiem tak, że Barca zapłaci teraz te 5 mln tytułem pierwokupu a nie za prawo do pierwokupu bo to już posiada. ale zostawi go na dwa lata i dodatkowo zgodziła się na zmienne jak już do nas przejdzie, które mają być zachętą, żeby na niego stawiali i go rozwijali.
0
@Encore Ja to bym w pierwszej kolejności zwolnił tą jego makijażystkę - tutaj wygląda jak normalny zdrowy chłop 50+ a na tej ostatniej debacie wyglądał jak pomalowany w paincie xD
I jeszcze się do nich nie uśmiechał, pewnie to była zemsta
https://x.com/szef_dywizji/status/1861538408390095110
1
@ZuczekFCB1899 wygranie lm to dla księgowego najgorszy scenariusz, praktycznie każdy zawodnik ma w kontrakcie premię za wygranie
5
@sanmartean marzyciel
2
@patrykzmc2000 oddać go za darmo to jak zarobić 16 mln. A może i 32 mln bo nie ujawinili ile mu jeszcze zostało kontraktu.
0
@GTBTP ciekawe czy dostanie jakiś program w tvp w likwidacji po zmianie władz
0
@ZuczekFCB1899 jaka kasa za LM?
1
@Marcelinho132 Weź nie manipuluj, dziennikarz go złapał w strefie mieszanej po meczu.