Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kismeth ale to co powstaje nadal i jest jeszcze nie skończone to Fasada Chwały, gdzie opierają się na szkicach Gaudiego, więc to nie jest samowolka. Plany były właśnie takie, że każda z fasad będzie się znacząco różnic, to nie jest samowolka dzisiejszych budowniczych.
Na twoim zdjęciu jest Fasada Narodzenia, ta którą rozpoczął osobiście Gaudi.
0
@Kamiloza91 i Puchacz na kapitana
2
@lithotripter coś w stylu Faye
1
"plus 20 milionów w zależności od wyników 16-latka w pierwszej drużynie"
W pierwszej drużynie Dinama czy Barcy, bo to istotna różnica?
6
Czy Kamil Glik skomentował już dzisiejszą decyzję byłego selekcjonera?
5
@Safrani 5. I jak dwie strony poważnie podejdą do tego punktu, to nikt nie wyjdzie z ofertą xD
0
@Luccas ostatni to był Gundogan
1
Nie chodzi o tłumaczenie się, ale skoro to dyrekcja dokonuje zakupów, to też dyrekcja informuje piłkarza, że chce go pożegnać. Bo chyba nikt nie uwierzy, że im jest wszystko jedno, i mogą sobie pozwolić na czterech bramkarzy w drużynie i dają taki luksus trenerowi żeby sobie z nich wybierał.
Przecież gdyby taka wersja jak tutaj podają była prawdziwa - to jeśli dają czas trenerowi na podjęcie decyzji, na którego bramkarza będzie prawdopodobnie stawiał jako nr jeden, to najpierw musi przepracować z nimi pre sezon (szczególnie odnośnie Garcii, którego przecież nie zna)
0
@D10SLEO ale Santos już zapomniał dawno nazwiska
1
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta to raczej tylko jakiś bezrobotny desperat zgodzi się objąć kadrę na 5 meczów
0
Pytanie jaki trener zdecyduje się na posadę do końca eliminacji MŚ
0
@Stinger_ gdyby przegrali z Finlandią, to i tak by dzisiaj poleciał, tylko, że większa by była krytyka Lewego, że go zabrakło.
0
@UriBoyka to co napisał na X a to co napisali w papierach to dwie różne sprawy
0
jeden z tych wątków, gdzie nikt nie ma pojęcia o czym pisze
0
@Walker dopisz mnie do listy wołanych proszę.
2
jakby on dostał jedno zadanie - czyścić na DM i wszystko oddawać do Pedriego albo wywalać w trybuny to jakiś pożytek by z niego był w kilku meczach.
0
@Kismeth ale chodziło mi o to, czy masz może jakieś porównania projektów Gaudiego i tego jak to wygląda dzisiaj?
1
@unic imię Kobe Bryanta wzięło się właśnie od tej miejscowości, którą odwiedził kiedyś ojciec Kobe i bardzo mu smakowała wołowina Kobe Beef. Inne wersja że jadł po prostu gdzieś to mięso i tak mu smakowało że dał tak na imię synowi.
0
@Zoker tylko pid warunkiem że za darmo
5
Jak to postawił na przedłużenie z psv? Czyli trzeba go kupić?
2
@BISHBASHBOSH on nawet manipuluje datami - Lewy ogłosił że nie jedzie dzień po meczu a nie przed. Szkoda klawiatury na tego trolla
0
@Kismeth o jakim oryginale mówisz?
0
@Crosby9333 chyba nie masz za bardzo pojęcia o funkcji dyrektora sportowego. najpierw doczytaj bo mam tutaj teraz inne sprawy do ogranciecia, i mnie zawołaj jakbyś miał jakieś pytania
1
@Emerald jest jednym z najlepiej zarabiających bramkarzy w laliga.
0
ta reprezentacja to nawet nie jest komunistyczny beton, bo tam o przodownikach pracy robiło się filmy dokumentalne i plakaty, że wykonał już 300 % normy. a ci wysłali go do łagru xD
21
+ Hiszpan
+ wiek
+ cena
+ przychodzi przed presezonem
+ umiejętności, które pokazał do tej pory
minusów nie widzę
1
@Emerald 5 baniek? jak pójdzie za darmo to będzie sukces
0
@Sulimo tylko odstaw co jakiś czas bo organizm się przyzwyczaja
6
@D10SLEO no i podjął