Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LinekMichal ale jakie "już"? Przecież ogłosił że nie jedzie na kadrę dzień PO ostatnim meczu w Bilbao a nie przed.
4
@Patry10 nikt nie gra tak jak Barca, nawet Barca B, tak więc na kogoś trzeba postawić.
0
Jak tam Nico wczoraj? Bierzemy go czy jednak Leao?
0
@LinekMichal u po co tak oszukiwać?
0
@LinekMichal co ty za bzdury opowiadasz, zagrał w meczu Barcy po odmowie reprezentacji?? I tak się właśnie rodzą manipulacje wstyd
0
@Andi18 on coś tam odwalił w tamtym meczu na ME i tam też już później cały mecz na niego gwizdali. Ale nie pamiętam co odwalił.
0
@sokot wkurza się cały mecz bo mu nic nie grają i Mingueza nie pomagał
0
@Criss18Barca to są reprezentacje krajowych związków piłkarskich a nie kraju
0
@greedo a to dopiero początek głupich decyzji łysego
0
Piękny na bank nie ma żadnej kontuzji tylko się tak z mówił z trenerem żeby nie było obciachu że go zdejmuje
1
A co jeśli kolejność była odwrotna - zdzwonili się, Lewy powiedział że mu z Probierzem nie po drodze i robi przerwę a ten wtedy zrobił X że zabiera mu opaskę
0
@Bobo25 ale oni mieli nadzieję polecieć na te MŚ więc nie wiem czy takie super humory będą mieli
0
@nightwishygt tak jest w regulaminie, żeby nie spamować czystymi linkami tylko jakoś się do tego odnieść samemu
0
@patrykzmc2000 niech niech nie cwaniakuje bo go na 3 lata do trybun przyspawają
0
@Marek_z_Marek i git, powtarzam to już od roku i miałem nadzieję że wreszcie zawstydzę Lewego
0
Czyli Zieliński ta parówa zgodził się na przejęcie opaski? Xd
0
@nightwishygt że wrzucanie z X bez komentarza lecą tu bany
0
@Encore a co on im zrobił na euro?
0
@Szmulek czyli do meczu z Finlandia
0
Dlaczego gwiżdżą na Cucurelle?
0
Jakby miał jaja to lewy by teraz zakończył karierę w reprezentacji, ale on jak nie ma
1
@Gacek5 podobno Araujo zrobił jakiegoś dziadka na mieszkanie a Ter Stegen miał dziadka w Wermahcie
1
@Janas11224 w Niemczech oceny także w szkole są odwrotnie. 1 najlepszy
2
@blakkudium Słuchaj Marc taka głupia sprawa...
0
@PatrychoO Rabiot faulował pierwszy
1
Pierwszy faulował Rabiot łokciem w twarz
0
@PatrykBarca musi poinformować o negocjacjach z zawodnikiem, a o klauzuli nie musi informować Espanyol bo nawet im tej kasy nie wpłacają tylko do Laliga i to liga informuje espanyol. Także podwójne pudło
0
@PatrykBarca zawsze musi jeśli się kontaktowała, klauzula nic nie zmienia
2
@PerroHerro oficjalnie Barca powinna poinformować Espanyol o negocjacjach z zawodnikiem
0
@lambard Hansi nic nie może zablokować, bo to Deco decyduje, czyli przełożony Hansiego