0

@LinekMichal ale jakie "już"? Przecież ogłosił że nie jedzie na kadrę dzień PO ostatnim meczu w Bilbao a nie przed.

4

@Patry10 nikt nie gra tak jak Barca, nawet Barca B, tak więc na kogoś trzeba postawić.

0

Jak tam Nico wczoraj? Bierzemy go czy jednak Leao?

0

@LinekMichal u po co tak oszukiwać?

0

@LinekMichal co ty za bzdury opowiadasz, zagrał w meczu Barcy po odmowie reprezentacji?? I tak się właśnie rodzą manipulacje wstyd

0

@Andi18 on coś tam odwalił w tamtym meczu na ME i tam też już później cały mecz na niego gwizdali. Ale nie pamiętam co odwalił.

0

@sokot wkurza się cały mecz bo mu nic nie grają i Mingueza nie pomagał

0

@Criss18Barca to są reprezentacje krajowych związków piłkarskich a nie kraju

0

@greedo a to dopiero początek głupich decyzji łysego

0

Piękny na bank nie ma żadnej kontuzji tylko się tak z mówił z trenerem żeby nie było obciachu że go zdejmuje

1

A co jeśli kolejność była odwrotna - zdzwonili się, Lewy powiedział że mu z Probierzem nie po drodze i robi przerwę a ten wtedy zrobił X że zabiera mu opaskę

0

@Bobo25 ale oni mieli nadzieję polecieć na te MŚ więc nie wiem czy takie super humory będą mieli

0

@nightwishygt tak jest w regulaminie, żeby nie spamować czystymi linkami tylko jakoś się do tego odnieść samemu

0

@patrykzmc2000 niech niech nie cwaniakuje bo go na 3 lata do trybun przyspawają

0

@Marek_z_Marek i git, powtarzam to już od roku i miałem nadzieję że wreszcie zawstydzę Lewego

0

Czyli Zieliński ta parówa zgodził się na przejęcie opaski? Xd

0

@nightwishygt że wrzucanie z X bez komentarza lecą tu bany

0

@Encore a co on im zrobił na euro?

0

@Szmulek czyli do meczu z Finlandia

0

Dlaczego gwiżdżą na Cucurelle?

0

Jakby miał jaja to lewy by teraz zakończył karierę w reprezentacji, ale on jak nie ma

1

@Gacek5 podobno Araujo zrobił jakiegoś dziadka na mieszkanie a Ter Stegen miał dziadka w Wermahcie

1

@Janas11224 w Niemczech oceny także w szkole są odwrotnie. 1 najlepszy

2

@blakkudium Słuchaj Marc taka głupia sprawa...

0

@PatrychoO Rabiot faulował pierwszy

1

Pierwszy faulował Rabiot łokciem w twarz

0

@PatrykBarca musi poinformować o negocjacjach z zawodnikiem, a o klauzuli nie musi informować Espanyol bo nawet im tej kasy nie wpłacają tylko do Laliga i to liga informuje espanyol. Także podwójne pudło

0

@PatrykBarca zawsze musi jeśli się kontaktowała, klauzula nic nie zmienia

2

@PerroHerro oficjalnie Barca powinna poinformować Espanyol o negocjacjach z zawodnikiem

0

@lambard Hansi nic nie może zablokować, bo to Deco decyduje, czyli przełożony Hansiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?