La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

6

I tego właśnie u Marca nie lubię. Są sytuacje w meczu, że trzeba wywalić piłkę, a nie a siłę szukać kolegi i zagrywać mu na konia. Pod tym względem, to nawet Peńa lepiej oceniał sytuację i robił co trzeba, bo kiedy mógł bezpiecznie podać, to to robił, a kiedy nie, to walił lagę.

0

@norbi77 Pena kiedy niby podawał bezpiecznie? Laga to było jego jedyne zagranie, niezależnie od sytuacji.

1

@Gibbon_FCB
Nie przesadzaj. Obejrzyj sobie choćby Klasyk czy nawet wcześniejsze mecze. Wiele razy dobrze zagrywał do kolegi, który był bezpiecznie ustawiony (nie, nie najbliższy).

1

@norbi77 najgorsze co może być, to podanie w środek na DM, nawet Busquets czasem nie ogarniał takich podań a był mistrzem świata z wychodzenia z niemożliwych sytuacji

1

@Rifek
Zgadza się.
Przypomnę mecz z AS Monaco w zeszłej LM, kiedy na minę wsadził Erica i ten wyłapał czerwoną.

1

@norbi77 pamietam to jak dziś. on jest chyba nie reformowalny. Wmówili mu w 2014 że tak ma grać i do dzisiaj nie widać jakiegoś dopasowania do aktualnej sytuacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?