0

@Ryoumen wystarczająco zaoszczędzili w ostatnich latach

1

@Deathwing112 tak tak, Nawrocki się bił ale tylko tak lekko, bez zaciągania xD

0

@Kgorecki2500 kogo bym nie spotkał i nie pytał za granicą to będzie głosował na Trzaskowskiego

1

@fart to dopiero początek

5

Dziwnie, z tytułu nagle zniknęło, że chodzi o Man City :)

0

@Ghandi no nie :) kupowałem taki kiedyś do odświeżenia fug w ogrodowej kostce. Sypiesz, polewasz lekko wodą i robi się lekko twardy, dzięki czemu woda go tak szybko nie wypłukuje i wiatr nie wywiewa ale instrukcja podaje, że nadal przepuszcza wodę.

0

@Deathwing112 Na zdjęciu po prawej widać panie z kuchni. Przypuszczam, że zapytali wcześniej co im potrzeba to powiedziały, że świeże warzywa. Co nie zmienia faktu, że nie ma się czym chwalić.

1

@jacobFCB to jego żona pisze. Korwin już nie ogarnia

1

@ranger3120 najlepiej taki, który po wyspaniu i polaniu wodą twardnieje

0

@Rhaan przeoczyłem twój ostatni komentarz o amortyzacji. Ale widzę w nim, że piszesz nieprawdę, że do ffp zalicza się wyłącznie transfery. Co jest oczywistą bzdurą. Do ffp zalicza się wszystko, co klub zarobi.

0

@Almogaver coś pomieszałeś - Garcia jest tym młodym, podobnie jak wtedy ter Stegen i to on by ewentualnie naciskał na grę w pierwszym składzie, gdyby z jakiegoś powodu się okazało, że jednak starszy Szczęsny dostaje pierwszy skład

1

@Kaktusek tak mieszali z tym napisem Spotify, że pewnie wiele osób kupiło dwa razy

0

@OBSERWATOR2021 ciekawe czy Korwin jeszcze żyje

1

@Ghostface akurat ta pozycja jest specyficzna - jednocześnie może się nie sprawdzać u nas i mieć cechy bardzo pożądane w innym klubie.

0

@Who_you_mam kasa musi być bardzo duża, żeby zrekompensowała hiszpanowi mecze w deszczowym Stoke. A tak bez żartów, to jedynie jakaś obawa o potężny hejt huliganôw espanyol może odwieść hiszpańskiego zawodnika do nie przyjęcia oferty Barcelony. Barcelonie i realowi się nie odmawia, taka prawda.

2

Lewico ustalmy raz na zawsze: prostytutka czy sex workerka?

0

@Rhaan chyba nie bierzesz pod uwagę, że biorąc któregoś z tych grajków, nie będziemy płacić całości od razu, więc bez sensu jest mówić o kwotach 50 70 100 mln bo tyle w tym sezonie na nich nie wydamy.

A jeśli bierzesz to po co pisać o 75mln jeśli będzie potrzeba 15mln + pensja

1

@Faro każde odpadnięcie z pucharu jest głupie.

0

@Bolton to jaki ma problem odejść definitywnie z reprezentacji? Młodszy nie będzie, kolejny sezon też raczej mniej wymagający nie będzie. Ale wiadomo, że liczy jeszcze na MŚ i dlatego będzie się tak bujał przez rok.

0

@AlphaNumeric i ile byśmy za niego dostali? Może 5 baniek max. Z jednej strony dobre i to, a z drugiej na nowego rezerwowego trzeba by było wydać 20+

0

@Rhaan Rok temu byliśmy w jeszcze gorszej sytuacji a Olmo jakoś udało się sprowadzić

0

@Prorokk jeśli porównujesz sytuację geopolityczną WB do Polski jeden do jednego to nie mamy raczej o czym dalej dyskutować

3

@Alex1995 mieszkam 20 lat w Niemczech i już się nie mogę doczekać niedzieli żeby oddać głos na Trzaskowskiego.

0

@lucca87 ale ze stycznia więc prawie 1996 :)

7

No i sam nakręca temat a później będzie zdziwienie, że piłkarz i jego rodzina będą hejtowani w sieci i na ulicy.

6

@VegetaPolska cierpią postronne osoby czekające na SOR gdy nagle dowiozą 20 idiotów z lasu

2

Komentarz usunięty

1

@A4ron aha czyli nie było sprawy, skoro pReZyDeNt akceptuje napierdalanki bezmózgów

0

@Nightraider daj spokój, tutaj jest wieczna karuzela nazwisk. Jak nie Araujo, to Olmo, albo De Jong, Ter Stegen, Eric Garcia, Gerard Martin, Penia i zaczynamy od nowa. A na podmiankę chcieliby cracka za czapkę gruszek albo najlepiej za darmo i z pensją na poziomie Barca B.

1

@Prorokk tak, bez Unii leżymy i kwiczymy. Znikają dofinansowania, znika łatwy dostęp do zachodnich rynków zbytu, zachodni kapitał zwija się z Polski jako rynku niepewnego... i wtedy przychodzi kacap i mówi, że nam chętnie "pomoże".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?