Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@malypuzon zrobili burzę mózgów jak nazwać, że im serwery nie wyrabiają nie mówiąc tego. Padło na ochronę prywatności. Mieli jeszcze do wyboru pedofilię i terroryzm xD
0
@wyrek a skoro to zależy od sędziego to co innego, to nie składamy wcale pozwu, bo wyrok zależy od sędziego i może być nie po naszej myśli xD
0
@zadafcb ciekawe czy jest gdzieś fotka od drugiej strony
5
@Kgorecki2500 ciekawe dlaczego nie w trybie wyborczym. Domyślam się.
1
@AndreSantos marzyciel. Jak odejdzie definitywnie za darmo to będzie idealnie.
1
Powinien w najbliższym meczu na narodowym wystąpić i zakończyć karierę w reprezentacji. Nie wiem jak in chce w tym wieku grać na wszystkich frontach, a to Barcelonie wszystko teraz zasługuje i powinien się odwdzięczyć robieniem formy.
0
@bady48 pieniądz też się liczy. Na reklamach zarabia tylko w Polsce
1
@Marusek z Finlandią to nie jest mecz towarzyski
0
@wielofish przecież dogadał się (z lekarzem reprezentacji) ale Osasuna nie uznaje tego dogadania
0
W sumie to dlaczego Batyr przestał już biegać i nosić worki z piachem?
1
@FCB_dimiC w takim razie ja nie życzę sobie żebyś widział co tutaj napisałem xD halo policja
2
@A4ron Stanowski to ty? XD
0
"Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić."
O co tu chodzi? Jaka ochrona prywatności?
0
@LOPEZ16 chłopie Puyol wszedł do wielkiej piłki po 25 roku życia. Daj czas Gaviemu.
0
@Faro już mi jeden użytkownik wyjaśnił pod innym newsem - otóż Laporta przedłużył z nim kontrakt w 2023, żeby obniżyć o 30% i rozłożyć jego pensję i zrobić miejsce w FFP na innych grajków.
0
@KmN winicjusz tak zobaczy ZP jak Benzema za czasów CR
1
@gadzian mam Oneplus One. Nadal działa.
1
@BorzyKrzys finansowo tam jest dobra sytuacja więc o pieniądze nie musi się martwić. A może mu bracia obiecali, że i w kadrę mocniej zainwestuja
4
@Gibbon_FCB nö przecież to oczywiste
17
Niepotrzebnie Laporta przedłużył Niemca do 2028. Teraz będziemy się z nim bujać 3 lata
0
@Kasy ciekawe jaki kolor by dali spadek i LM
0
@sk13 a może umowa mówi, że nawet jeśli na wypożyczeniu będzie grał, to trzeba płacić
0
@Kazragore czyli dzisiaj nie dasz pełnej władzy Tuskowi a za dwa lata oddasz pełnię władzy pisowi dodatkowo pozbawisz konfederację szansy przejęcia znacznej części elektoratu pis. Zawsze miałeś łeb do interesów.
1
@lucas/catalan kąpię się minimum dwa razy dziennie. Perfumy są dla kobiet i gejów.
0
@partymaker dla młodych kibiców zawodnik 30+ to praktycznie jest w wieku ich rodziców i dlatego zapewne postrzegają go jako starego.
2
@Starrk pierwsza tura w Barcelonie, druga tura Berlinie. Nie mogę odpuścić, żeby gangus został prezydentem.
1
@chosenone Madzia już zakończyła swoją kampanię więc powinna siedzieć cicho, szczególnie na marszu.
1
@FcPortoFan1999 mogą być przyspieszone jak batyr wygra
0
@Kredon Duda 2 środę w kanale 0 pomoże Batyrowi. Żartowałem.
0
@Pawlak1992 Trenerka a gra to to samo. Zidane grał w Juve, realu, więc idąc twoim tokiem myślenia nie powinien sobie poradzić z presją w realu, no i sobie poradził.