1

@FCB_dimiC w takim razie ja nie życzę sobie żebyś widział co tutaj napisałem xD halo policja

2

@A4ron Stanowski to ty? XD

0

"Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić."

O co tu chodzi? Jaka ochrona prywatności?

0

@LOPEZ16 chłopie Puyol wszedł do wielkiej piłki po 25 roku życia. Daj czas Gaviemu.

0

@Faro już mi jeden użytkownik wyjaśnił pod innym newsem - otóż Laporta przedłużył z nim kontrakt w 2023, żeby obniżyć o 30% i rozłożyć jego pensję i zrobić miejsce w FFP na innych grajków.

0

@KmN winicjusz tak zobaczy ZP jak Benzema za czasów CR

1

@gadzian mam Oneplus One. Nadal działa.

1

@BorzyKrzys finansowo tam jest dobra sytuacja więc o pieniądze nie musi się martwić. A może mu bracia obiecali, że i w kadrę mocniej zainwestuja

4

@Gibbon_FCB nö przecież to oczywiste

17

Niepotrzebnie Laporta przedłużył Niemca do 2028. Teraz będziemy się z nim bujać 3 lata

0

@Kasy ciekawe jaki kolor by dali spadek i LM

0

@sk13 a może umowa mówi, że nawet jeśli na wypożyczeniu będzie grał, to trzeba płacić

0

@Kazragore czyli dzisiaj nie dasz pełnej władzy Tuskowi a za dwa lata oddasz pełnię władzy pisowi dodatkowo pozbawisz konfederację szansy przejęcia znacznej części elektoratu pis. Zawsze miałeś łeb do interesów.

1

@lucas/catalan kąpię się minimum dwa razy dziennie. Perfumy są dla kobiet i gejów.

0

@partymaker dla młodych kibiców zawodnik 30+ to praktycznie jest w wieku ich rodziców i dlatego zapewne postrzegają go jako starego.

2

@Starrk pierwsza tura w Barcelonie, druga tura Berlinie. Nie mogę odpuścić, żeby gangus został prezydentem.

1

@chosenone Madzia już zakończyła swoją kampanię więc powinna siedzieć cicho, szczególnie na marszu.

1

@FcPortoFan1999 mogą być przyspieszone jak batyr wygra

0

@Kredon Duda 2 środę w kanale 0 pomoże Batyrowi. Żartowałem.

0

@Pawlak1992 Trenerka a gra to to samo. Zidane grał w Juve, realu, więc idąc twoim tokiem myślenia nie powinien sobie poradzić z presją w realu, no i sobie poradził.

1

@Pawlak1992 skoro Zidane wypalił to każdy może wypalić

0

@OBSERWATOR2021 przecież te kacapskie onuce i tak będą głosowały na Batyra

0

@Encore że strony FB nie da się wyciągnąć kto konkretnie prowadzi konto. Menzen też nie podał dowodów.

3

Menzen podkulił ogon xD

0

@michal26 od Nawrockiego to chyba tylko wielki Bu by lepiej nie wypadł

0

@clyde i co cię tak dziwi? Wiesz ilu jest hindusów na świecie?

0

@krol211 trzymam za słowo

1

@michal26 dla ciebie nawet jakby przeprowadził babcię na pasach to by wypadł fatalnie

0

@krol211 nie będzie.

7

Akurat niemiecki system to można sobie w d.. wsadzić. Menzen nie wie o czym gada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?