La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

11

Ciężki dzień dla platformersów. Najpierw histeryczny występ Donalda, a teraz fikołki Sikorskiego. Polska klasa polityczna to dno. Niemcy i Ruscy pozbawili nas elit na kolejnych 100 lat.

5

@Kozinho. a w czym te fikołki? Oprócz tego, że stwierdził, że dla niego Tusk jest najlepszym politykiem w Polsce tego stulecia

1

@Kozinho. Wina Niemców i ruskich że pobawili nas eilit i mamy obywatelskich sutenerôw na prezydenta

0

@Kozinho. Podziwiam Twoje zdolności analityczne w tym wpisie.

0

@Kozinho. Ale pisowcy to maja rozkminkę, jeśli wszyscy grzmią że Karol był sutenerem i on nie pozywa ich za kłamstwo w trybie wyborczym to co tu chodzi.

1

@Szmulek o Tusku, o Trumpie, o NATO, o granicy, a to dopiero godzina i nie słucham cały czas.

@Comentateiro dwa kroki przed Wami :D
@kazbychu no, doktór murański chyba by nie gadał głupot?

0

@Kozinho. kompromituje się z nimi bo się nie zgadza z twoim punktem widzenia, to niezła kompromitacja

1

@Szmulek Ty masz zryty beret, czy nie rozumiesz, że publiczne robienie loda Tuskowi, uznawanie, że obrażanie Trumpa nie ma znaczenia, wybijanie zębów NATO, kłamanie o sytuacji na granicy, luki w pamięci i brak wiedzy o niewygodnych tematach nie jest kompromitacją?

E: a teraz teksty o Kaczyńskim

Mem nie polityk

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?