0

@Kgorecki2500 pójdzie na ps4?

0

@Pedri16Future to syn naszego Julesa?

1

@esem91 o ten fragment mi chodziło

Nie ma obecnie potwierdzonych informacji o przerwach w dostawie prądu w Berlinie, Amsterdamie, Helsinkach

0

@UriBoyka co ty za fejki piszesz?

1

@kevin77 jeszcze okres czasu i fakt autentyczny

0

@PawelBarcaVeB Na takie mecze albo fazy meczu gdzie gra jest praktycznie box to box to się nadaje. Ale jeśli chcemy przejmować kontrolę nad środkiem to jest mizerny bo nie umie rozegrać i przeciwnik go nie presuje zageszczając środek.

0

@yoli zamykać skrzydło to możemy w rewanżu przy korzystnym wyniku. Martin wykonał zadanie w obronie, ale z przodu Raphinia był osamotniony i podwajany gdy schodził do środka bo real w ogóle nie skupiał się na Martinie.

0

@Kitek1640 znając Laporte to możliwe że ten koleś robi to za darmo i jeszcze strój musiał sam kupić

1

@fejkenq dzięki ale chyba się nie uda. Youtube jakoś dobrze umie to zablokować

Edit: poszło podziękować

0

@ZygmuntTrzeciFaza dopóki nie dochodzi do agresji fizycznej to reszta jest dozwolona, El Clasico to nie jest przedszkole tylko odwieczna wojna. Może jeszcze napiszesz, że świński łeb był niegrzeczny wobec figo

1

@koszi skąd ty wyciągnąłeś to klub dżentelmenów i kultury? My jesteśmy od przynajmniej czasów Franco klubem uciśnionych, anty rządowym i jak trzeba było walczyć o swoje prawa (niepodleglosciowe) to nikt nie myśli o kulturze tylko o walce i nie nastawianiu drugiego policzka.

0

@Mankind możesz podesłać bezpośredni link? jestem zagranicą i mi tego nie wyświetla nawet z VPN, ale bezpośredni link pewnie zadziała

0

mogę prosić o skrót z polskim komentarzem z wczoraj?

0

@KamQiX Przecież lewą strona z Martinem i tak nie cisnęliśmy, a Flick go zmienił, bo miał żółtą kartkę. Wariant z Inigo na lewej ma ten minus, że Araujo nie umie rozgrywać.

0

@FcPortoFan1999 tak spytam z ciekawości, czy widzisz na polskiej scenie politycznej kogoś z charyzmą? jakiś czas temu się zastanawiałem, i nikt nie przyszedł mi na myśl.

0

@Kgorecki2500 no i co z tego, premierem w tym wieku można być a prezydentem już nie?

0

@FcPortoFan1999 Kaczyński na bank nie chce prezydentury bo się całkowicie do tego nie nadaje. Ale Tusk na zwieńczenie kariery politycznej będzie chciał zostać prezydentem.

0

@Kgorecki2500 za 5 lat to kandydować będzie Tusk i weźmie to w cuglach

0

@czarny20 ok ale obiecaj że nie będziesz płakać dziadku

0

@czarny20 a zapomniałem że to ty, ten lambrowy złotousty. To sorry za tak krótką ripostę, następnym razem napisze ci coś dłuższego.

0

@PatrykBarca pytanie czy lepiej się ścigać czy się ustawiać jak Cubarsi i Inigo wczoraj

0

@czarny20 ok boomer

12

@elcoloredo ok boomer

0

@PatrykBarca wątpię, Inter się cofnie, zagęści środek i odpuści Araujo, który nie umie rozgrywać ani dać długiej piłki, już to ostatnio przerabialiśmy.

0

@GTBTP jeśli jesteś skłonny zapłacić więcej za posiłek to nie ma problemu, możesz wymagać

2

Nie ma zapisu w protokole więc temat nie istnieje. Nie pamiętam żeby kogoś ukarali na podstawie zapisu wideo

2

Nie ma co się spinać na Gaviego, zapewne nie bez powodu podbiegł akurat do Asencio - nikt z nas nie wie jaki tam trashtalk mógł lecieć w trakcie meczu.

30

@1LY0 Cruyff mawiał, że żeby wygrywać trofea trzeba mieć w składzie minimum jednego Baska. Czas szukać następcy Inigo

0

@blablak i trzeba dodać, że w El Clasico na Camp Nou też jest taka atmosfera i doping. Kibice tak jak piłkarze inaczej mobilizują się na te mecze.

1

@Aragorn33 przecież to było w przerwie meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?