Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LOPEZ16 można w lesie puszczać psa bez smyczy, nie jest to zabronione?
0
@Barceloniarz987 Dortmund, Celta, Mallorca, real
0
@wrona Ja pamiętam też niejakiego Puyola, który na początku niewiele ogarniał
0
@MessiSuarezNeymar oby aktualna koalicja miała monopol. I oby Pis-Konfa nigdy nie doszła do władzy bo to będzie upadek Polski i ruskie panowanie
0
@dawidos678 nie da się, pogódź sie z tym.
0
@addept no stary dziadek, 23 lata, 2 lata starszy od Balde
0
@turhiay trzeci LO? To w sumie 33 zawodników w kadrze xD
0
@grzechu1999 masz 12 lat czy 13?
0
@Joint21 dlatego mowa o 3 tygodniach a nie 3 miesiącach
2
@michal26 co to za komentarz, piłeś coś?
2
@Who_you_mam to jest wykupione konto, będzie takich więcej im bliżej wyborów
0
@dawidos678 zapomnij, nie będzie biletów w normalnej sprzedaży, w sumie to nigdy nie było
0
@Astad byłeś kiedyś na meczu w Barcelonie?
1
@PuszkinFan Bayern ma Mnóstwo kontuzji i przed sobą remuntadę z Interem
0
@MessiSuarezNeymar myślę, że nie miałby problemu żeby ta druga strona miała monopol
0
@LambiPL dostawałby u nas tyle minut co Ansu
2
@MessiSuarezNeymar najlepiej dwóch Stanowskich, żeby ten drugi wypunktował też kłamstwa innych kandydatów a nie tylko koalicyjnych
3
@Pedri16Future Zwiń komentarz to najlepsza część tego wysrywu.
0
@RafiVeB a co tutaj zmyślać? Nie raz tutaj pisałem że mieszkam na emigracji. Mam też na szczęście znajomych.
4
Dzisiaj spotkałem sporo znajomych polskich emigrantów w Niemczech jak ja, którzy też wczoraj oglądali debatę i większość podziela moje zdanie - Hołownia wypadł bardzo dobrze nie po raz pierwszy i będziemy na niego głosować w pierwszej turze, a w drugiej na Trzaskowskiego. Jeden kolega będzie głosował na Metzena, ale on jest zafiksowany skrajną prawicą i głosował na antyunijną i pro kacapską AFD więc się mu nie dziwię.
1
@gukwa głębokie
2
@michal26 Tv Republika i poważna debata: wybierz jedno.
0
@OBSERWATOR2021 lepiej na nIeZaLeŻnEgO kandydata doktora Karola
3
Mnie przekonała w ostatniej chwili
1
@Kamilos84 możliwe że nosi soczewki, Eric Garcia też ma takie podobne oczy
0
@Lukasz999 Jarku siadaj
5
3 hours later... Nawrocki dalej nie odpowiedział na żadne pytanie
0
@KamQiX taka była zawsze od momentu powstania telewizji. Tego nie zmienisz.
0
@kuz kanał Zero i ten siwy w nim to wzory obiektywizmu
0
@Prorokk nie startuje poważnie, ale pytania zadaje normalne a nie bekowe. I wali tylko w koalicję więc kierunek jasno pokazany