0

@LOPEZ16 można w lesie puszczać psa bez smyczy, nie jest to zabronione?

0

@Barceloniarz987 Dortmund, Celta, Mallorca, real

0

@wrona Ja pamiętam też niejakiego Puyola, który na początku niewiele ogarniał

0

@MessiSuarezNeymar oby aktualna koalicja miała monopol. I oby Pis-Konfa nigdy nie doszła do władzy bo to będzie upadek Polski i ruskie panowanie

0

@dawidos678 nie da się, pogódź sie z tym.

0

@addept no stary dziadek, 23 lata, 2 lata starszy od Balde

0

@turhiay trzeci LO? To w sumie 33 zawodników w kadrze xD

0

@grzechu1999 masz 12 lat czy 13?

0

@Joint21 dlatego mowa o 3 tygodniach a nie 3 miesiącach

2

@michal26 co to za komentarz, piłeś coś?

2

@Who_you_mam to jest wykupione konto, będzie takich więcej im bliżej wyborów

0

@dawidos678 zapomnij, nie będzie biletów w normalnej sprzedaży, w sumie to nigdy nie było

0

@Astad byłeś kiedyś na meczu w Barcelonie?

1

@PuszkinFan Bayern ma Mnóstwo kontuzji i przed sobą remuntadę z Interem

0

@MessiSuarezNeymar myślę, że nie miałby problemu żeby ta druga strona miała monopol

0

@LambiPL dostawałby u nas tyle minut co Ansu

2

@MessiSuarezNeymar najlepiej dwóch Stanowskich, żeby ten drugi wypunktował też kłamstwa innych kandydatów a nie tylko koalicyjnych

3

@Pedri16Future Zwiń komentarz to najlepsza część tego wysrywu.

0

@RafiVeB a co tutaj zmyślać? Nie raz tutaj pisałem że mieszkam na emigracji. Mam też na szczęście znajomych.

4

Dzisiaj spotkałem sporo znajomych polskich emigrantów w Niemczech jak ja, którzy też wczoraj oglądali debatę i większość podziela moje zdanie - Hołownia wypadł bardzo dobrze nie po raz pierwszy i będziemy na niego głosować w pierwszej turze, a w drugiej na Trzaskowskiego. Jeden kolega będzie głosował na Metzena, ale on jest zafiksowany skrajną prawicą i głosował na antyunijną i pro kacapską AFD więc się mu nie dziwię.

1

@gukwa głębokie

2

@michal26 Tv Republika i poważna debata: wybierz jedno.

0

@OBSERWATOR2021 lepiej na nIeZaLeŻnEgO kandydata doktora Karola

3

Mnie przekonała w ostatniej chwili

1

@Kamilos84 możliwe że nosi soczewki, Eric Garcia też ma takie podobne oczy

0

@Lukasz999 Jarku siadaj

5

3 hours later... Nawrocki dalej nie odpowiedział na żadne pytanie

0

@KamQiX taka była zawsze od momentu powstania telewizji. Tego nie zmienisz.

0

@kuz kanał Zero i ten siwy w nim to wzory obiektywizmu

0

@Prorokk nie startuje poważnie, ale pytania zadaje normalne a nie bekowe. I wali tylko w koalicję więc kierunek jasno pokazany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?