0

@SeWo77 nie mogę krytykować żadnego filmu bo nigdy nie byłem na planie filmowym xD

3

Nie widzę tutaj i nigdy nie widziałem żadnych kontrowersji w tych zawirowaniach 2016. Zubizaretta obiecał mu, że sprowadza go jako pierwszego bramkarza i Bravo na rezerwę. Kontuzja sprawiła, że do bramki wskoczył Bravo, ale Marc dostał LM. To nie jest normalna sytuacja w dużych klubach - albo jesteś wystarczająco dobry i grasz wszystko (poza pucharem krajowym) albo siedzisz na ławce - a tutaj LE musiał kombinować żeby zadowolić obydwu. Nie jest łatwo spiąć się na te 20 meczów w sezonie. Bramkarz musi być cały czas pod grą.

0

@derlysy1979 synku mówimy że coś się źle zestarzało a nie dobrze xD

0

@pt9 kilka głupich niewymuszonych błędów im się zdarzyło w środkowej strefie, tego muszą unikać

1

@Eklerek a wczoraj ten siwy ekspert w studio C+ dał mu ocenę 5 xD

0

@paweuwarrior legendarna nokia 8110 banan phone, której używał Neo w Matrix

0

@lukkobe czas liczy się pomiędzy zakończeniem i rozpoczęciem kolejnego więc 72 godziny i tak nie ma

1

@Foton że co? Xd

0

@sergio5 piłkarzy którzy to zrobili w LM było jeszcze trzech - Rivaldo, CR i Neymar, ale wszyscy strzelali w meczach grupowych

0

@Mat1079 to były jego pierwsze bramki z wolnego w karierze :)

2

Liczba bramek strzelonych z wolnego przez Declan Rice do dzisiaj: zero.

0

@Kuchar ostatnio to Neymar, wcześniej CR i Rivaldo z Milanem

0

@Popitek12 bez przesady, niewiele je łączy

0

@kuz problem taki, że jeśli nie zrobisz kosztów, to skarbówka zabierze ci 50% tej kasy
Dlatego Bartomeu tak się spieszył żeby kogoś kupić po sprzedaży Neymara

6

@Konus69 nawet gdyby przeszła komuś myśl sprzedać za takie pieniądze, to przypominam, że rynek zaraz zareaguje i każdy grajek po którego się zgłosimy będzie wyceniany na 100+ mln

0

Mam nadzieję na sporo popisów indywidualnych, mamy do tego wystarczająco dużo jakości w drużynie

2

@kuz wyrok w zawieszeniu nie oznacza, że musisz go kiedyś "odebrać"

1

@Safrani a chińczykami bym się nie układał

2

@escarabajo zaoszczędzi na imprezie urodzinowej

0

@emjot brutto. To jest 15mln euro. U nas by dostał z 12mln euro więc różnica nie jest aż taka drastyczna

1

@mercurial2000 "Bo gdyby nie błąd tebasa, to Olmo by pół sezonu był bez gry" tego nie wiesz kolego, bo odwołali się argumentując tym, co według nich miało największą szansę wygrania i tylko do tego odnosi się ten pan prezes CSD

2

@NeroTFP1 Breivik miał mocne załamanie w pierdlu jak mu zabrali PlayStation, ciekawe jakie jeszcze męczarnie czekają go do końca żywota

2

@fart za głupi na to jestem, najwięcej mam ulokowane w etf all world

1

@Bykunn absolutnie go nie bronię, ale to nie jest plan zaprzeczający ekonomii tylko element terapii szokowej - najpierw wchodzisz na ostro i czekasz na reakcje reszty

1

@fart co dokupiłeś?

2

@fart powoli bym zaczął robić zakupy, tylko nie mam wolnej gotówki :)

0

@Lionel_Messi10 wątpię czy w jego obecnej sytuacji szejki daliby mu większą pensję niż ma aktualnie. To będzie kot w worku bez roku gry.

1

@GeneralXavi ostatni raz takie globalne cła usa nałożyła w 1930 roku, także nie wiem o czym mówisz albo ty nie wiesz o czym mówisz.

3

@Herato 2018 MŚ pierwszy mecz i remis w grupie z Islandią, później przegrana z Chorwacja i mogli nie wyjść z grupy

0

Jeśli zapytać chatgpt jakiej formuły użyć, żeby najprościej bez wnikania w zbyt wiele szczegółów obłożyć globalnie kraje cłami, wypluwa dokładnie taką metodę, jaką zastosowały USA. Ciekawe czy to ai tak szybko się nauczyła, czy może pracownicy Trumpa zapytali chatgpt jak to zrobić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?