Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface gratuluję sporo wolnego czasu :)
2
@MOLESTA za bardzo na północny wschód żeby większość tam poleciała, chyba że akurat taki wiatr dzisiaj w Paryżu ;)
5
@MesQueUnClub_87 Hansi go odbudował, a jednocześnie Frankie sam się odbudował bo ta kontuzja stopy długo się za nim ciągnęła
0
@Ghostface do Choroszczy
1
@Derean przecież zaraz gramy we wtorek a oni w środę
6
@Kamiloza91 zdrowia!
0
@regatta52 Na jakie własne życzenie? Coś mnie ominęło chyba
0
@Eto'o9 R10 niezła odklejka, jak zwykle
0
@Faro 7 zawodników na 3 pozycje, ale Bernal, Casado, Fermin nie będą robić problemów jeśli będą grać mało, więc w przyszłym sezonie nie widzę żadnych problemów dla Flicka.
0
@SinMistico słabo czytasz grę, 10 to nie jest pozycja Torre. a aktualnie prawego skrzydłowego nie potrzebujemy, tzn potrzebujemy, ale zmiennika. Olmo jest idealny na 10, gdyby oczywiście nie kontuzje.
0
@FrankliN7 niesportowe zachowanie, żólta. dobrze że nie strzeliliśmy bo by była tutaj afera
1
@beikus zgodnie z przepisami gola nie ma i żółta dla Raphinii
1
czy ewentualna bramka po rzucie rożnym gdy wszedł Raphinia z linii końcowej byłaby uznana?
0
@PuszkinFan bez przesady
2
@FanLeal8 nie dyskutuj z nim, to jest zwykły hejter
1
@Lucyffffer1922 a co tu się ma nie zgadzać?
2
@cules100pro w przerwie nie zaszkodzi
0
Dlaczego c+ nie wysłało Mai tylko jakiś sztywniaków???
0
@BorzyKrzys to jest matka któregoś z piłkarzy?
0
@Kyonego mam prawo mieć swoje zdanie, i według mnie Lamine gra dokładnie tak, jak oczekuje tego od niego trener - bierze grę na siebie. Pozdro.
1
@Gall katar wyleczy nie od ręki tylko w 7 dni
0
@Rompul wcale nie wystawiają
0
@Lewangoooolsky czy ta samolubna gra znajduje się teraz z nami w tym pokoju?
0
Jak śmietankowi zaraz po laniu wychodzą i mówią "jeszcze nie wszystko stracone, odrobimy to w rewanżu, nazywamy się real madryt" to nawet na la rambla czuć respekt, a jak nasz zawodnik pokazuje pewność siebie, to tutaj płacz, że brak mu pokory xD
0
@PatrychoO sorry, ale musiałem zgłosić
16
Komentarz usunięty
1
@tbas a w tym meczu grał też real?
0
@Pedri16Future a ile takich meczów było? Kojarzę tylko jeden z Dortmundem 1:4 półfinał 2013. W rewanżu było blisko, zwycięstwo 2:0
0
@Pawlak1992 Ja mówię "welan"
0
@kondzix2115 lecieć do Malagi