Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas raczej nie selfie tylko do przodu fotografuje, nie wiem.co tam było, pewnie trumna :/
1
@kamiVeB a gdyby tak Duda zrobił, to Kaczyński by coś napisał?
0
@Rhoo to był bait realu a nie mediów. Skoro żądali zmiany sędziego to chyba zakładali jakieś konsekwencje ale się obsrali jak nie pyklo
0
@Ronaldinho10theking przecież ten finał można zagrać nawet w połowie sierpnia
0
@barcelonaLM a dlaczego tak? można grać po finale LM albo na początku nowego sezonu
1
@macio_944 tam jedyny który nie ma mindfuck jest chyba Modric po tylu latach z Perezem
1
@Comentateiro Uefa nic do tego nie ma, ale zgodnie z regulaminem nie grają w kolejnych rozgrywkach pucharu króla
0
@Nazio_87 no i w czym problem? przynajmniej zagrają dwie drużyny które zasłużyły na finał
0
@Gibbon_FCB to jest psychiatryk, hiszpańska mentalność tv republika
0
@Lucyffffer1922 jest opcja, że Sociedad przyjedzie jutro z marszu na finał jak Duńczycy
1
Jeśli ten sędzia var, który na konferencji zasugerował ewentualny strajk wie co mówi, to jeśli RFEF zmieni sędziego finału to ten strajk może się odbyć szybciej niż myślimy i wtedy nie ma się co cieszyć, bo RFEF będzie wtedy dzwonić do Marciniaka
0
@Swistus172 i to by było idealne rozwiązanie. puchar zdobyty na boisku
11
Tak na marginesie, to Hansi musi mieć teraz jeszcze większy mindfuck jaka ta hiszpańska piłka jest niedoj$bana w porównaniu do niemieckiego ordnungu
0
@Vini14 xD XD XD XD
0
@Starrk powiedział zapytany czy planują strajk "zobaczymy..."
EDIT
Na konferencji padło też pytanie skierowane do Pablo Gonzáleza Fuertesa o ewentualny strajk sędziów, ale ten odpowiedział tylko z uśmiechem: "Otrzymacie wiadomości".
1
@Sulimo Perez odjeżdża coraz bardziej, stary dziad, który powinien zejść ze sceny
1
@ojWojtek dzięki przeoczyłem ten fakt
2
Brakuje jeszcze tylko Mourinhio do tego psychiatryka, może przyjdzie w przyszłym sezonie za Carlo
0
@novy1899 Tebas nie ma nic do gadania, a z REEF ma na pieńku
5
Obrzydliwy klub
1
@Azi ciekawe czy Ukraińcy tak dobrze są chronieni, bo aż dziwne, że do tej pory żaden z wysoko postawionych nie został zlikwidowany w podobnym zamachu albo otruty.
0
@Bernard777 w Europie je się konie co jest tak samo poj#b@ne
23
Obrzydliwy klub
4
@Inclusus wiadomo, że zmienne. i tak nie ma czegoś takiego jak oprocentowanie stałe - za 3 lata bank się do ciebie zgłosi o zmianie stałego oprocentowania jak nie będzie mu pasować.
0
@Criss18Barca jak wygra LE i:
a) będzie w top 4 to 6 miejsce nie przepadnie
b) będzie na 5 w lidze, to szóste miejsce przepadnie.
0
@Lucyffffer1922 bez kaparów, bez musztardy Dijon? śmiechłem xD
1
z całym szacunkiem, ale taki artykuł to powinien się pojawić po sezonie, na zasadzie co zrobić jeszcze lepiej. Bo wymądrzanie się w momencie, kiedy na koniec kwietnia nadal gramy na trzech frontach jest trochę dziwne. Pisanie, że trener powinien planować długofalowo, to oznaka nieznajomości specyfiki tego klubu, gdzie nikt nie dostaje tego czasu, nawet takie legendy jak Pep, czy nawet Xavi. tutaj jesteś albo w piekle albo w niebie, w zależności jaki był twój ostatni mecz. Flick szybko to rozpoznał i narazie wszystko robi dobrze żeby zostać tutaj na dłużej.
0
@th@les w LM nie zagra, bo trzeba wtedy wyrejestrować Wojtka, a na taki ruch żaden trener się nie zdecyduje.
3
@Kapitan9 przecież on zarabia od przyszłego sezonu 13 mln na rok. nikt za niego nie zapłaci 10 mln, Atletico też nie
0
@Lucyffffer1922 złoty gol się nie sprawdził, dogrywka była grana na stojąco bo drużyny bały się atakować