1

@Witam Do kawiarni na Bernabeu

0

@rado_Barca Po miesiącu zamkną znowu, bo nauczyciele zaczną się buntować i srać w majty, a prawda jest taka, że im wygodniej z domu pracować.

0

@Adamski69 Stanowskiemu jedyne co w życiu wyszło to chyba obrażanie i wyśmiewanie Najmana w hejtparku, który w sumie ilorazem inteligencji jest na równi z nim

0

@Kuczek Myślę, że wujas google i masa poradników do Wiedźmina zna odpowiedź ;p

1

@patry295 Dostanie nagrodę FIFY, a to też ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że w tym roku był najlepszy. Innego scenariusza nie widzę

0

@Cochise W MLS czy krajach arabskich dostanie nawet więcej niż w Barcelonie i coś czuję, że skusi się na taką opcję o ile będzie oferta. W dzisiejszych czasach takie kierunki są całkiem zrozumiałe w celu dorobienia sobie na emeryturę jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało.

0

@mrboom Nie do końca, mając jeden mecz drużyny grają na 110%. Załóżmy, że Lyon wygrywa 1:0 w Manchesterze i gra rewanż u siebie. Mecz byłby do jednej bramki, murowanie ze strony francuskiej na 100%. Bramkarz, napastnik i 9 obrońców, którzy wybijaliby piłki i liczyli, że napastnik coś zrobi.

Mieliśmy już taki obraz w meczach np Barcelona-Inter, Barcelona-Chelsea, gdzie Mourinho wystawiał Eto'o na lewej obronie, a Chelsea wybijała piłki do Torresa XD. Osobiście pasuje mi taki turniej od ćwierćfinałów. Z kibicami byłoby to jeszcze lepsze, z całą ceremonią otwarcia i finału, długą celebracją na stadionie wśród kibiców, ale wiadomo, że UEFA dużo finansowo traci na czymś takim i jest to praktycznie niemożliwe i jeśli sytuacja z koronawirusem się unormuje w Europie to wróci stara Liga Mistrzów.

3

@Bamboleo Jeden z najlepszych napastników w historii to na pewno.

46

Zabawne jest to jak nadal niektórzy próbują umniejszać Lewemu xD Pora pogodzić się z tym, że gość będzie zapamiętany jako jeden z najlepszych w historii, obecnie jest najlepszy na świecie i nagroda FIFA The Best to powinna być formalność. Duma niesamowita, że po 15 latach mamy Polaka, który miał ogromny wpływ na zwycięstwo w LM, a nie tylko siedział na ławce i murawę czuł tylko na rozgrzewce. Oby utrzymał formę i za rok na Euro poprowadził naszą reprezentację jak najdalej.

0

@natanvip Dałem dokładny wynik 0:2 i 1:3, także mam nadzieję, że coś wejdzie z tego :D

0

@donleo12 No nie wiem, bo Bayern z kim nie grał to zapakował masę bramek?XD I serio myślicie, że nie analizowali meczu z Lyonem chociażby i tego kryminału w obronie?

0

@RonaldKoeman Van de Beek

0

@Coutinho007 Żeby się nie rozpędził z tymi Holendrami i Bas Dosta nie sprowadził za Suareza :D

2

@Alanooo Dokładnie. Życzę Lewemu żeby strzelił hattricka i pobił rekord Ronaldo, ale taka stronniczość w finale LM nie powinna być dopuszczana.

3

Szkoda, że nie ma alternatywnego komentarza np ze studia przy tym stole, bo Szpakowskiego nie da się słuchać, szczególnie jeśli w jakiejś drużynie gra nasz rodak. Mimo, że liczę na Bayern to nie chce słyszeć stronniczego komentarza, a taki na 100% będzie.

0

@Lordzi Barca raczej nie ma kasy na Neymara, a tu trzeba wzmacniać całą kadrę, a nie jedną pozycję. Szejk go tanio nie puści. Przy ewentualnym zwycięstwie stawiałbym na jakieś City w jego przypadku.

2

@Lordzi Przegrywa i odchodzi jako pokonany.

4

@BarcaInfo Świetny jest taki format jak dla mnie. Od ćwierćfinałów grać taki turniej. Po zakończonych sezonach wakacje, potem przygotowania do fazy pucharowej LM/LE, tydzień przerwy po zakończeniu i rozpoczęcie nowego sezonu w ligach

0

@Wossi61FCB Jeśli dobrze przeanalizowali spotkanie z Lyonem to myślę, że zagrają bardziej zachowawczo i bez szaleństw od początku

1

@pt9 15 lat czekamy już na wygraną Polaka w LM, który ma duży udział w zwycięstwie. Oby dzisiaj to czekanie się skończyło. Stawiam 3:1 dla Bayernu

1

@IronSanHybrid Jaki to jest cymbał XD

0

@tigerekxd Leczę choróbsko

7

@Pilka_jest_okragla Wczoraj w finale pokazał ile jest wart

1

@Barca1992 Dembele, bo jest szklany i na nic nam zawodnik co zagra 2 miesiące dobrze, a potem pół roku go nie ma

10

@Pilka_jest_okragla Wybór inny niż De Jong to będzie chyba jakieś fatum Bartomeu, że nagle każdy kto przychodzi do Barcy cofa się w rozwoju i ma 10 iq.

3

@kerouac Żebyśmy nie mieli takiej przerwy jak Real po 2002 roku :D

0

@LuisSalvano Chodzi mi o ten cały syf związany z N wordem.

0

@LuisSalvano Ale jakby sytuacja była odwrotna to by było, że zajebisty prank, oby tak dalej XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?