0

@Barca_Big_Moment Messi to Messi tamto, niech już wrzuci na luz i da pracować nowemu trenerowi, bo lekko mówiąc, wkurwia podejście Messiego. Chłop zarabia tyle ile 50% populacji świata nie zarobi przez 2 życia i jeszcze narzeka i fochy strzela.

10

@Kyman Czołg 3x lepszy niż teraz, gdybyśmy grali z Bayernem z 2013 to wsadziliby nam 16, a nie 8

0

@chudymc Już sobie wyobrażam jak chętnie Griezmann z ogromną pensją czy Suarez kasujące kosmiczne pieniądze odchodzi. Głupotą też by było posadzenie na ławce takiego Suareza, który blokowałby budżet nic nie robiąc. Albo zgodzą się na obniżenie pensji w celu podreperowania budżetu i realnego wzmocnienia kadry albo trybuny, zakręcić kran z milionami i sami odejdą czym prędzej.

2

@tadzik447 SPOILERY CIĄG DALSZY


A dla mnie gra powinna się skończyć po pierwszym spotkaniu Abby i Ellie w teatrze, po walce Ellie wygrywa i odchodzi z Diną i Tommym. Dla mnie granie kolejne 12h Abby to była męczarnia niesamowita, nienawidziłem tej postaci, liczyłem, że zginie, ale twórcy zrobili z Ellie miękka fajkę, która została z niczym, a Abby odeszła dokonując swojej zemsty na Joelu. Gra po prostu dobra, ale jedynka o wiele lepsza i to chyba przez moje uwielbienie do pierwszej części nie do końca podoba mi się wątek fabularny TLOU 2.

Albo tak jak mówisz, opcja wyboru. Fabuła szła tak, że wybór z niczym by się nie kłócił.

0

@Rudi35 13 letnie auto, 30 tyś przebiegu. Skąd sprowadzone? Bo nie wierzę w takie cuda

3

W dwumeczu wyglądało by to inaczej? No tak, skończyło by się 2:20. I ta gadka o Madrycie.. Tam jak jest syf to i tak walczą, był czas kiedy przegrywali 0:3 z Juve, odrobili i awansowali, a większość ich porażek jest po walce do ostatniej minuty. Czas Suareza już przeminął i mam nadzieję, że Koeman nie zmięknie po takich gadkach. Tylko Barca ma problem z wyjazdami, jakoś inne drużyny grają super piłkę i nie mają problemu.

5

@mariosss20 Jako żart i nie rozkminiać tego tekstu, bo napisała to kobieta xd

0

@PatrychoO Dałem Bayern i Seville +1.5 bramki, a na drugim kuponie odwrotnie i +1.5 xD Szansa, że to wejdzie jest mała, ale zawsze to inaczej będzie się oglądało te mecze

1

@PatrychoO A ja chyba zrobię 2 kupony po 25 zł, na jednym Sevilla i Bayern, na drugim Inter i PSG XD A znając moje szczęście w obu meczach będzie dogrywka, chyba że dogrywki i karne też są liczone

1

@FCB24 Myślę, że jak odejdzie to już do Argentyny albo skusi się na jakieś MLS.

5

@donleo12 Oglądanie Daviesa to sama radość, Thiago w środku.. Ale jak ktoś nie lubi Bayernu to nic go nie przekona. Mam nadzieję, że Neymar zostanie wyłączony z gry, a Bayern zmiecie to śmieszne PSG.

0

@Barca_Big_Moment To w takim razie Messi też odchodzi jak jego najlepszego kumpla ma nie być w składzie xD

0

@marcin62 Oby, ale nie obraziłbym sie jakby przesuneli na grudzień kiedy zaczynam urlop świąteczny XD Bo przed cyberpunkiem jeszcze Mafia i nowy Watch Dogs. Wieśka też przesuwali chyba 3x i wyszło arcydzieło.

Swoją drogą ciekawe jakie będą wymagania.

0

@patry295 Lepsza porażka z Bayernem

1

@DanielOOL Ktoś tam widział w nim jakiś talent i wyszło tak, że chłop zwiedził Londyn, teraz zwiedza Paryż, pije wódkę z Neymarem. Kozak życie, a do tego jakie siano xD

1

@DLFCB Też jestem za Bayernem i bardzo im życzę wygrania LM. Świetnie zarządzany od góry i przekłada im się to na grę, piłkarze mają czysto w głowie i mogą się skupić tylko na meczach. Oby wygrali z autobusem z Lyonu (wątpię, że zobaczymy inny Lyon) i rozjechania w finale klubu budowanego na miliardach szejka i uciszenia wielbionego tutaj przez wielu judasza :D

1

@inViNcibl3 Zawsze mnie zastanawia jak małe iq mają osoby nagrywające dowody na innych, na samego siebie za współudział i udostępnianie tego do internetu XDD

1

@MesQueUnClub96 Do boju Bayern. Nie chce oglądać ligi francuskiej w finale :D

12

@kamil_veb Oby w praktyce było tak jak mówi

11

@IronSanHybrid Czekałem na końcówkę, nie zawiodłem się

4

@BarcaInfo Czyli telenowela pt "Luis Suarez" oficjalnie rozpoczęta

40

Szkoda mi reprezentacji Holandii w tym momencie.

0

@neeed I tak jest duża szansa, że jeszcze zapłacimy 5 mln za niego Liverpoolowi XD

2

@Gaucho Nie pojmuje jakim dzbanem trzeba być żeby po alkoholu wejść za kierownicę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Myślę, że wygrana kogoś innego niż Lewandowskiego będzie szokiem. Równa, bardzo wysoka forma praktycznie przez cały rok, nikt nie ma podjazdu do niego w tym momencie, a dodatkowo jeszcze pokazał środkowy palec ludziom, którzy mówili, że Lewy nie liczy się w najważniejszych meczach Bayernu. Piłkarz kompletny.

2

@Trojanek23 Chciałbym zobaczyć statystyki Barcy po odjęciu bramek i asyst Leo. Nie wiem czy gralibyśmy w Lidze Europy

0

@svensonFCB Nie mam tak pięknie, kolejny tydzień nocek w delegacji :)

0

@SamuraJack To też może być problem, zatrudnianie ich dobrego kolegi z dawnych lat :/ Tylko kto tak na prawdę wepcha się w to bagno i na prawdę z serduchem i chęciami podejdzie do sprawy, a nie do zarobienia sobie grubych milionów za rok kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?