1

@dawidor9 Prawy dolny róg i zmieniasz z oryginalnego na polski

2

@patryk355 Okienko w prawym dolnym rogu i zmieniasz z oryginalnego na polski. Wszystko działa, też się chwilę męczyłem xD

29

@Toretto No takie, że jeśli płód będzie zagrażał życiu kobiety albo dziecko będzie miało nieuleczalną chorobę od urodzenia albo będzie miało urodzić się martwe to i tak kobieta musi donosić ciążę i urodzić mimo bólu i cierpienia potem przez całe życie dla obu stron?

2

@Rastafarnianin Trochę zabawne z jednej strony jest to, że dużo osób co prostesuje teraz sama wybrała taką władzę. No cóż, nauka na przyszłość.

1

@marcin62 Umamammaamama

0

@Roobo Aborcja powinna być legalna tylko w uzasadnionych, bardzo rzadkich przypadkach. Na przykład nieuleczalna choroba dziecka przez którą nie będzie w stanie nic samemu zrobić i całe życie być pod opieką. Już nie chodzi o cierpienie rodziców, tylko o samo dziecko. Więzień własnego ciała, chyba najgorsze co może być w życiu.

3

Ronaldo nie zagra z Barceloną, ehh szkoda. Liczyłem na pojedynek jak za starych czasów.

0

@Ghotti Grasz na Wifi czy przez kabel? Na ps4 na wifi nie da się grać w fife jest taki delay i to raczej przez serwery, połączenie przez kabel rozwiązuje problem. A jeśli nie to to może masz jakieś porty poblokowane albo coś nie styka z ich serwerami :D

1

@pele1282 Bo gra jest niedopracowana i ma masę błędów. EA wypuszcza grę i ma gdzieś co się nią dzieje, bo nie mają konkurencji, byle hajs się zgadzał. Ich praca wygląda trochę jak początkującego programisty, który uczy się pisać linie kodu i robi przy tym masę błędów, a potem analizując łata błędy przez długi czas wypuszczając updaty do swojego projektu.

2

@ObiektywnyKibic121 Pamiętam jak rok temu trafiłem Messiego i zamiast robić skład pod niego to sprzedałem, zrobiłem skład i potem licząc na kolejne szczęście z SBC przepaliłem praktycznie całość zostając z niczym XD Na Twoim miejscu raczej bym zostawił i budował pod niego skład i zbierał na Neymara

0

@PitBullx I tak takiej starszej kobiety nie przegadasz. No po prostu się nie da. Kończyłoby się tak, że przyjeżdżałaby policja albo sklep by odpuszczał i pozwalał robić zakupy. W ogóle takie ograniczanie ludzi to masakra jakaś. Jak ktoś ma przerwę w pracy między 10-12 i może wyjść do sklepu akurat tylko wtedy to tego nie zrobi, bo go nie obsłużą. Chory kraj. Choroby między 10-12 atakują seniorów, ale jak przychodzi do zatłoczonego sklepu o godzinie 16 to już jest bezpieczny. To samo z zamykaniem gastro o 21. Wirus atakuje dopiero po 21, ale jak o 19 siedzi w lokalu 15-20 osób to wszyscy są bezpieczni, a choroba czeka na swoją kolej :)))

3

@Zoker Sam noszę, ale tylko dlatego żeby nie dostać mandatu i nikt się nie czepiał. Oczywiście na świeżym powietrzu ściągam, w aucie czy jak jestem z bliskimi także. Nie po to wychodzę na dwór żeby oddychać materiałem z maseczki.

11

Ta godzina dla seniorów to chyba największy debilizm w tym wszystkim XD Pusty sklep, jedna pani kończy zakupy, ale nie obsłuży, bo taki ma PRZEPIS. Proszę mi pokazać ten przepis. Ale seniorzy panoszą się 24/7 po sklepach i nic się nie dzieje. Na szczęście stacji benzynowych ta głupota nie obejmuje jak widzę.

2

@macio_944 Ja przetestuje na polskim na początku, ale już słysząc sam trailer w języku polskim nie czułem kompletnie klimatu Night City, więc pewnie szybko zmienię na angielski :D

1

@SiSenior Poszedłem niedawno do szpitala z bólem pachwiny z podejrzeniem przepukliny pachwinowej prawostronnej (lewa była robiona 3 lata temu) i stwierdzili, że nic mi nie jest, a jak mnie babeczka dotykała tam to ból był ogromny co oczywiście zostało zignorowane.

Poszedłem prywatnie do chirurga, od razu wyczuł, że coś jest nie tak, że już zaczyna się pojawiać i trzeba to operować, dał skierowanie do szpitala i 9.11 mam mieć zabieg o ile tego nie odwołają, a póki co muszę walczyć z bólem w pracy..

Na tomograf za tydzień też idę prywatnie, 350 zł zapłacę, ale mam pewność, że będzie to fachowo zrobione i od daty rejestracji nie czekam rok tylko 10 dni. Różnica ogromna.

1

@jacobFCB Ostatnio oglądałem "Świat w ogniu" i wg mnie bardzo dobry film. Thriller "Split" też spoko. I trochę starszy, bo z 2009 roku "Prawo Zemsty" cudowny film.

0

@kamilop Szkoda marnować takiego chłopaka ściągając go do ruiny klubu gdzie szanse na rozwój teraz są na prawdę znikome ;d

0

Nigdy więcej kuponu z Barcelona

0

No to oby Barca wygrała przynajmniej 2:0 i weekendzik udany :D

0

@BarcaInfo Matko tego Kepe to Lampard powinien już dawno wywalić z tego klubu XD

0

@FanBarcy22 Livescore pokazuje, że mają praktycznie po 2 akcje bramkowe do 75 minuty także może być ciężko xd

0

1

@Herato Dzisiaj asysta przy pierwszej bramce i chyba asysta drugiego stopnia przy drugiej jak uruchomił Digne na skrzydle. Everton namiesza w tym sezonie i to sporo

1

Brawo Everton. Utrzymajcie to i kupon nadal w grze xD

1

@matirix20 Muzyka tam robi świetny klimat, nie mogę się już doczekać :D

1

@Zip Wczoraj jak się rejestrowałem w szpitalu to jedna czytała coś o tych obostrzeniach i potem taki żarcik do koleżanki hehe "niech siedzą w domu i tam umierają, wygodnie przynajmniej, własne łóżko i w ogóle"

0

@VamosGirl No tu najbardziej chodzi o tą całą otoczkę. Wirusów jest od groma, a wychodzi teraz na to, że tylko jeden istnieje, bo wszystko jest przypisywane pod korone. Sztucznie pompowana statystyka niszczy ten kraj i świat, bo jak słyszę, że ludzie polecieli na urlop do ciepłych krajów i wsadzili ich na kwarantanne, bo wyszedł wynik pozytywny, a nie mieli żadnych objawów to mnie krew zalewa.

1

@capoN Jedyna słuszna kariera piłkarza, w którą się grało po 10h dziennie i chciało więcej to kariera bodajże z PESa 2006 albo 2008, nie pamiętam już jaka to była wersja. Ale tworzenie siebie było idealnie zrobione. Od treningów i od postępów zależało czy w ogóle usiądziesz na ławce, nie było wglądu w skład i nie mogłeś siebie przesunąć po prostu tylko trzeba było się starać.

No fakt, brakuje czegoś takiego. Sam bym chętnie pograł w taką karierę.

3

@VamosGirl Służba zdrowia już dawno padła, a obecna sytuacja pokazuje po prostu do jakiej ruiny w ciągu ostatnich lat doprowadziły te świnie. W okresie późnej wiosny i wczesnego lata nie przygotowywali się na jesień, bo były wybory i gonili ludzi na każdy możliwy sposób byleby głos oddali.

Osobiście średnio wierzę w tego wirusa, statystyka zależy od wykonanych testów (XD) więc nigdy nie będzie to obiektywne. Zrobią mniej testów w jakimś okresie i cyk WIRUS W ODWROCIE, NIE MUSIMY SIĘ JUŻ BAĆ. Druga sprawa, że te testy są mało wiarygodne. Jest okres jesienny, zbliża się zima, logiczne, że ludzie będą chorować, a tego całego covida przecież leczy się objawowo tak jak grypę, bo nie ma na to konkretnego leku. A ludzie, którzy na to umierają to najczęściej ludzie w podeszłym wieku gdzie każda infekcja dróg oddechowych jest niebezpieczna. Ktoś kto ma astmę też może gorzej przechodzić różne choroby, bo na logikę jest to choroba współistniejąca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?