PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Państwowy, ale wszystkie badania i skierowania prywatnie, dzisiaj nawet bez kolejki mnie chirurg przyjmował, także nie wiem :D Oby to nie przeszło i nic się nie zmieniło.
0
@tobiasson92 Chory kraj... Czyli prywatne badania i kasa może pójść w błoto za chwilę
0
@tobiasson92 Mam nadzieje, że mi zabiegu nie odwołają w listopadzie jak zaraz lekarze się zaczną buntować, bo będą zbyt mocno eksploatowani. A wystarczyłoby tylko wcześniej nie doprowadzić służby zdrowia do ruiny, a byłoby wszystko w porządku, ehh. Uprzedzając od razu mówię, że żadne pieniądze za wykonywaną pracę nie są warte pracy ponad godziny. Gdyby dbali o to, dobrze opłacali i doceniali naszych lekarzy to by ich nie brakowało, proste.
3
Dlaczego siłownie są zamknięte i gastronomia jest tylko od 6 do 21 stacjonarnie? W tych godzinach wirusa i chorób nie ma?XD Jaki to ma sens, nie potrafię tego zrozumieć. Jeśli już chcą coś wprowadzać to wystarczyłoby ograniczyć ilość osób w jakiś logiczny sposób, a nie zabierać ludziom wolny czas kiedy chcą wieczorem wyskoczyć coś zjeść na mieście albo zadbać o swoje zdrowie na siłowni XD
0
@Arkon Wielu uczniom jest to na rękę i to bardzo. W erze internetu, gier, gdzie co drugi uczeń w nauczaniu zdalnym gra w lola, a w tle gdzieś gada nauczyciel jest niesamowicie wygodne. Takie wakacje można powiedzieć. A notatki zawsze można spisać.
1
@HK23 Dla mnie wybór kogoś innego na sportowca roku niż Lewandowski będzie trochę na siłę. Gość miał sezon życia, król strzelców każdych rozgrywek, wygrał WSZYSTKO co jest do wygrania w piłce klubowej, pobił rekord bramek Messiego w LM w jednym sezonie mając mniej meczy i był o włos od rekordu Ronaldo, piłkarz roku UEFA, najlepszy piłkarz świata dzięki tej nagrodzie, bo nie ma złotej piłki w tym roku. Indywidualnie kosmos, drużynowo jeszcze lepiej. W czasach takich piłkarzy jak Ronaldo i Messi osiągnąć coś tak wielkiego musi być docenione na każdej płaszczyźnie.
0
Komentarz usunięty
1
@YoNoEntiendoNada Wow, Amerykę odkryłeś xd Jeszcze mi powiedz, że nikt na tym hajsu nie trzepie to się tylko zaśmieję. Jeśli wierzysz w tego wirusa to sam masz 12 lat gościu xD Zresztą czego się spodziewać po kimś kto kibicuje Realowi, a siedzi na forum Barcy ;d
7
@banann16 Głowy państw, które zobaczyły jak łatwo można jeszcze bardziej ogłupić społeczeństwo i zarobić na tym masę pieniędzy. Sezon grypowy jest co roku, bardzo dużo ludzi choruje, ale teraz wszystko jest podpisywane pod covida, bo jest na to popyt jakkolwiek absurdalnie to brzmi.
0
@NemeZis93 Nawet na paczkach tych maseczek jest napisane, że nie chronią przed covid-19 ani innymi wirusami, nie są także wyrobem medycznym XD Szkoda, że sporo osób ma już wodę z mózgu i nie potrafią mieć swojego zdania.
3
@msmsms A tak przed wyborami gadali, że nie należy się bać wirusa, że on się już cofa XDD A teraz podbijają statystyki w okresie największego chorowania na grypę. Jakim cymbałem trzeba być żeby wspierać ten rząd, wierzyć w cokolwiek. Ten Morawiecki to powinien kule w łeb dostać, razem z kaczorem.
27
@Dawid66 Ło panie, to nie lepiej było kupić lapka do pracy osobno i konsolę lub dobrego PC po prostu do gier w wolnym czasie? :o
A co do sprawy to wal prosto z mostu, sam tego nie uszkodziłeś, więc za nic nie powinieneś płacić.
0
@DarekFCBnaZawsze Mam 2x Goodram CX-400 i wg mnie jest spoko, system odpala się w niecałe 10 sekund, nic nie zamula, nie przemiela danych, niesłyszalne dyski. Kingstony też są spoko, jakiś czas temu używałem, ale udało mi się go uwalić częstym formatem XD. Oczywiście mowa o SSD i takich, które cenowo są spoko i bardziej opłacalne niż HDD.
3
@LucaBrasi Obecnie to lepiej się zesrać w majty niż kaszlnąć publicznie, bo Cie zlinczują.
2
@Barca1992 Zaraz znowu zamkną całą gospodarkę idioci. Sezon grypowy gdzie co roku co drugi człowiek chodzi z kaszlem albo katarem a w tym durnym kraju panika, bo świrusek czyli odmiana GRYPY atakuje ludzi. Jak ktoś ma choroby układu oddechowego czy inne współistniejące to zwykły katar i ból gardła może być niebezpieczny...
4
@student97r Może przeprowadzaliby normalne badania w szpitalu, a nie dawali kroplówki i do domu :) Wczoraj miałem taką sytuację i na prawdę gardzę publiczną służbą zdrowia u nas. Bez prywatnych wizyt niczego się nie dowiesz.
0
Śmiertelny świrusek atakuje :(
0
@DaPi https://www.facebook.com/kartomaniafut/videos/3397024183724661
Nie kupuj :D
1
@DaPi Gdzieś tam na pewno trzeba lojalność wbić, a jeśli jest jakieś obejście jakimiś plackami z ligii kambodży to albo ich nie ma na rynku albo kosztują max cenę. Lepiej się przemęczyć i wyłączyć/włączyć konsolę 10x :D
1
@Zoker Tylko teraz pytanie po co nam ktoś taki? Tam jest ciągła obawa, że znowu mu się coś stanie. Złapie formę, poczuje się pewnie, jakiś jeden zryw na skrzydle i znowu szpital. Kogoś takiego stara się sprzedać i ściągnąć kogoś innego. Inna sprawa, że w głowie nie ma poukładane za bardzo. Rozumiem wiara w niego, w ten potencjał, ale ile można? :D
0
@BarcaInfo Trochę to zabawne, że taki klub jak Barca nie chce lub nie jest w stanie wydać 20 mln na zawodnika w obecnych czasach gdzie ceny są absurdalne w wielu przypadkach.
3
@Jakchcesz Przewijają mi się streamy z tej nowej fify i na prawdę nic się nie zmieniło. Ruchy zawodników takie same, mechaniki te same, tricki te same, strzały te same, dosłownie wszystko. Ograniczeń względem fifa pointsów też chyba jednak nie ma, skoro Castro ładuje ile wlezie, nasz rodak Damie (profesjonalny gracz fify) ma na koncie 200k i ciągle otwiera paczki. EA to gówno, nie kupiłem w tym roku i jestem zadowolony.
0
@Tomello489 Jest na fb jakiś fanpage Xdemon Wrocław - cała prawda i tam są publikowane wiadomości od osób, które spotkały dziwne rzeczy w tym klubie. Czy to jest prawda? Nie wiem, ale przy takiej aferze jak z tym chłopakiem rozgłos będzie większy i być może faktycznie takie rzeczy się tam dzieją, w ferworze zabawy nie do zobaczenia. Inna sprawa, że ochroniarze w takich klubach jak dla mnie nie powodują poczucia bezpieczeństwa XD To takie typowe karki z iq niższym od przedszkolaka, na sterydach czekający tylko na jakiś dym, najczęściej z przeszłością kryminalną.
0
@thcmenel420 Zakopane ma masę takich miejsc, szlaki górskie mają swój klimat i idzie przy tym odpocząć, osobiście polecam :D Do tego rynek pełny restauracji i dobrego jedzenia.
2
@Shroud Jest dużo teorii i przemyśleń, ale osobiście na miejscu Ellie mając na widelcu kogoś kto zabił mojego ojca w tak bestialski sposób nie rozmyślałbym o moralności i człowieczeństwie, po prostu chciałbym się zemścić. :D Może to głupie i płytkie myślenie, ale nie potrafiłbym puścić wolno kogoś kto mnie skrzywdził. Na pewno wybór na końcu nie pozostawiłby złudzeń i rozwiązałby wszystkie problemy dotyczące tej gry. Tego mi brakowało, oszczędzenia Abby lub zabicia jej.
1
@koksik2700 TLOU 2 była na prawdę dobra i zasługuje na miano tego top 5 ostatnich lat na pewno. Red Dead II też ma wiele mankamentów, na pewno końcówka gry też bardzo dyskusyjna moim zdaniem. Tak na prawdę jedyna gra w ostatnich latach, która nie zostawiła niedosytu to Wiedźmin 3 jak dla mnie. W przerwach od premier gram nadal w wieśka i mam tyle samo zabawy co za pierwszym razem :D Za 3 tygodnie Watch Dogs Legion i oby Ubisoft nie spieprzył tej gry na starcie, bo niedługo kupuję preorder. Po bardzo dobrym WD2 liczę, że Legion będzie jeszcze lepszy. Sam Londyn to świetne miejsce na taką grę, tym bardziej, że Ubisoft umie projektować miasta. W AC Syndicate Londyn był świetny, klimatyczny i oby tym razem też tak było ^^
Logicznie nie miał żadnych szans, ale czy chęć zemsty nie pchnęła go do takiej decyzji? Tego póki co się nie dowiemy ;p
0
@Shroud Wg mnie wygrała, bo jednak została z Levem i na 99% z bliznami. Po zakończeniu idzie wywnioskować, że Ellie straciła dosłownie wszystko, Tommy odszedł zapewne w samotnym poszukiwaniu Abby i niewiadomo czy przeżył. Swoją rodzinę, którą bądź co bądź wywalczyła i przez moment była na prawdę szczęśliwa. W pamięci zostanie jej tylko katowany Joel i łzy ukochanej. TLOU 3 może wyjaśnić wiele, ale pytanie czy w ogóle powstanie.
1
@koksik2700 Mi w sumie LGBT nie przeszkadzało w ogóle. Osobiście myślałem, że epizod Abby będzie trwał maks 1-2h, a nie cała jej droga do teatru przez kolejne 10h. Walka jako Abby też nie była specjalnie wymagająca z wyjątkiem tego bossa w podziemiach szpitala. Gra taka do przejścia i zapomnienia, pierwsza część zapadła mi długo w pamięci + dodatek. Był potencjał na grę roku, ale mam nadzieję, że znowu Polacy wrócą na ten szczyt z Cyberpunkiem 2077 :D
1
@koksik2700 Oj jaki ja byłem wkurwiony jak Abby sobie odpłynęła. Ellie straciła wszystko, a Abby wygrała. Chciałem żeby zginęła i to bardzo, postać sama w sobie mnie denerwowała niemiłosiernie. Taka baba na sterydach, a przy scenie seksu z Owenem można było się porzygać xD Gameplay 10/10, fabuła 7/10 przez to, że nie skończyła się tak jak wg mnie powinna. Chociaż z jednej strony zostawiło to furtkę do TLOU 3.
0
@tobiasson92 I bardzo dobrze.