PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Dlatego szanuję takich ludzi jak Rojo. Gość po prostu pokazuje grę, mechaniki itd, a nie ślepo biegnie za fabułą spoilerując wszystko. Oczywiście można nie oglądać w ogóle, ale sam ledwo wytrzymuje i sobie spoglądam jak to wygląda.
0
@Aqualitek Już nie ma xD
1
@Jakchcesz Ja jeszcze miesiąc l4, także startuje od razu jak się odblokuje xD
0
@tadzik447 Redzi chyba startują o 11:30, a streamowac grę można od 12, tak to rozumiem ;p
3
@macio_944 Od siebie polecam wyłączyć całkowicie czat, bo na 100% znajdą się łby co będą spamować spoilerami z gry
5
@PatrykBarcelona Da się, poznałem tam swoją obecną dziewczynę, mieszkamy razem, mamy plan na przyszłość. Ogólnie powiem tak: Większość to patola, księżniczki, które Ci nawet nie odpiszą albo chcą iść tylko do łóżka, bo ich krocze swędzi. Ale jest mały odsetek perełek, które chcą też poznać kogoś normalnego. Jak komuś się nudzi to warto założyć i może się trafi (tak jak mi), ale po prostu nie nakręcać się i tyle.
0
@AduŚ07 Wybrałbym PC :D
1
@przemek14qwe 1. Tak, bo to wybór indywidualny, taka osoba jest dorosła, świadoma swoich czynów i jeśli ma swój hajs na to to nie widzę problemu, 2. Nie mam zdania, 3. Wg mnie dom dziecka, bo jeśli małe dziecko pójdzie do takiej rodziny to w przyszłości może mieć ogromne problemy psychiczne. W szkole na pewno by tego nie akceptowali, rówieśnicy mieliby mega ubaw (takie mamy społeczeństwo) i gadanie typu "masz dwóch tatusiów" byłoby nie do zniesienia dla takiego dziecka i odbiło się na nim mocno w późniejszym życiu.
0
@ronni37 Widać było spadki fpsów na gameplayach od Redów, ale jeśli masz świadomość i nie oczekujesz fajerwerków to pograsz wykorzystując maksimum tych konsol na luzie ;p W większej akcji i dynamice może być trochę gorzej, ale gra podobno jest zajebista nawet jako skradanka, więc większych walk idzie unikać :D
0
@AduŚ07 Fakt, także w tym wypadku chodzi mi o starą generacje :D Chyba przez dostępność tych konsol uciekło mi, że one w ogóle są
0
@Tomo1989 Jeśli masz kartę pokroju 1060 i chcesz grać na niej w Cyberpunka to tak, grywalne. Jest to lepszy performance niż na konsolach.
7
@macio_944 Stawiam, że będzie 9/10, -1 punkt za bugi po prostu ;p
1
https://www.gry-online.pl/galeria/forum/12/660687232_987.jpg
https://www.gry-online.pl/galeria/forum/12/660687254_457.jpg
Prawdopodobnie Redzi stanęli na wysokości zadania jeśli chodzi o optymalizacje, od początku nie spodziewałem się fajerwerków na kartach pokroju 1060, a i tak będzie on grywalny na tej karcie. Cieszy mnie performance na 2060, którą sam posiadam :D
Jest to tylko czysto teoretycznie przedstawione, ale na pewno mówi więcej niż tabelki CDPR
0
@IronSanHybrid Jaki jest ich średni wiek życia? Bo patrząc na to co się tam dzieje to chyba nie za duży XD
0
@marcin62 I jest chwalona optymalizacja gry. O to się najbardziej bałem, a wygląda na to, że niepotrzebnie :D
0
@myscooter Osobiście nie czytam nawet tych recenzji, patrzę tylko na oceny xD
4
Cyberpunk zbiera pierwsze oceny, WYSOKIE oceny, GOL 9/10, Metacritic 91/100 :o
Jeszcze co do preloadu, na steamie cały czas gra jest w zakładce "downloads" i nie znika nawet po pobraniu zawartości (nie jest "ready to play") co może sugerować, że wraz z odblokowaniem się gry dostaniemy także patch (moim zdaniem ten pierwszy co poszedł w ostatnich dniach na konsole, a drugi, ten główny i najbardziej wyczekiwany w ciągu dnia na wszystkie platformy)
2
@macio_944 Nie ma opcji, że zasnę w środę wieczorem, pośpię w dzień i czekam na 1:00. Byle bez opóźnienia to ruszyło :D
3
@macio_944 Dlatego nie obchodzą mnie recenzje w przypadku takich produkcji, w które sam chcę zagrać i jestem pewny zakupu (Cyberpunka kupiłem już w czerwcu kiedy nie było jeszcze tego hype, bo wiedziałem kto tą grę robi). Jeśli recenzje będą opierać się na wersjach konsolowych bez patcha, gdzie faktycznie te pustki na ulicach mogą być zauważalne żeby stara generacja to uciągnęła to nie ma to żadnego sensu nawet brać ich pod uwagę. Na 99% na PC suwak do takich rzeczy będzie jak bodajże w przypadku GTA V czy Wiedźmina 3.
1
@Transu96 kiedyś mieliśmy pięknego Norberta Gierczaka, który chciał wszystkich pozywać za JD, teraz mamy pięknego Najmana, który chce pozywać każdego za mówienie prawdy o nim i wyrażanie swojego zdania XD
0
Barca bez europejskich pucharów? Coraz bardziej możliwe niestety.. Oby nie spadli :D
0
@Janas11224 Wiele razy tak miałem, ale wczytywanie gry lub ponownie uruchomienie pomagało. Możliwe, że wszystkiego nie naprawili jeszcze, jest masa takich bugów
1
@pt9 Ja nie grałem w pierwszą część, a bawiłem się świetnie, niestety oprócz tego, że gra jest piękna, ma cudowny klimat to jest jak dla mnie mega powtarzalna, a u mnie było tak, że im dalej tym bardziej mnie wkurzała po prostu i zaczęła nudzić.
Ale warto ograć, chociażby dla głównego bohatera, pięknie napisana postać.
1
@toretto724 Ehh nigdy nie wybaczę Higuainowi jaki sabotaż odpierdolił w finale MŚ i CA, takie sety marnować... Mimo tego, że Messi też swoje zmarnował to gole Higuaina dałyby ogromny komfort i spokój psychiczny. Można gdybać, ale moim zdaniem jakby Higuain nie zesrał się w majty w sytuacjach sam na sam to wrogowie Leo musieliby szukać argumentów żeby podważać to, że jest najlepszy w historii.
0
@max1982 Mi został jeszcze miesiąc :D
0
@Joe_Pesci Na nowym Xboxie podobno jest 60 FPS, ale z ostrymi spadkami, prawdopodobnie dlatego, że ludzie grają w wersję z października i narzekają, że gra słabo działa albo są bugi XD 10 grudnia po patchu powinno być wszystko w porządku, oby.
0
@Janas11224 Oj tak, Watch Dogs był wielkim gównem xD A optymalizacja na PC była straszna
0
@4drian0 Ten patch prawdopodobnie podmieni większość gry, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo teraz widać w co byśmy grali gdyby Cyberpunk wyszedł dużo wcześniej.
Btw. poproszę o link, bo wcześniej jakichś większych poważnych bugów nie zauważyłem a jestem ciekawy, chyba że to źródło typu "kolega mi powiedział" :D
0
@marcin62 Jeśliby teraz przesunęli znowu to myślę, że Ci co już jakimś cudem dostali swoje kopie zaczęliby masowo streamować grę i robić im na złość :D Osobiście sam bym wycofał swój preorder i chciał zwrotu kasy. Za dużo by tego było xD
0
@Gosciuu Owszem, jak się sytuacja uspokoi to może kiedyś się uda ^^