14

Z okazji 10.02.2021, 15:07 ***** ***. Pozdrawiam

0

@Przemek2323 Ja dzisiaj u siebie w mieście jechałem do galerii 3 km prawie 1h ;d Warunki tragiczne, ale nie ma co też winić drogowców bo sypie cały czas, dodatkowo wiatr robi ogromne zaspy. A ocieplenie dopiero pod koniec miesiąca

1

Jeśli ktoś nie grał w Kingdom Come, a chciałby, ale szkoda mu lub nie ma kasy to łapcie kod do GOGa. Kto pierwszy ten lepszy :D

HH9XEAE5008F0EB7A9

4

@Majsteer Trochę podobna sytuacja jest z Lewym u nas w Polsce. Wielu go kwestionuje, umniejsza, ale dopiero jak skończy grać to zapłaczą za nim, bo za naszego życia pewnie drugiego takiego już nie będzie

15

@BarcaInfo Tak po ludzku to szkoda chłopa. Reus, Bale, Hazard, Dembele i pewnie wiele wiele więcej. Świetni piłkarze, ale szklanki niesamowite

0

@PatrykBarca Zwolnienie Solskjaera będzie debilizmem w momencie kiedy United realnie może powalczyć o mistrzostwo

0

@tomek8756 Ja tam widzę plusy, jak chce mi się spać idąc do auta na 1 zmianę to po tych kilkunastu metrach z mrożącym wiatrem w twarz aż dzień staje się lepszy, bo od razu człowiek się pobudza. Poza tym tfu, wiosna i 20 stopni na propsie, ani za zimno ani za gorąco, w sam raz

4

@pele1282 Podwyżka dla sędziego tej sprawy się należy

0

@macio_944 Meeh, ja się spodziewałem czegoś większego po "dużej" aktualizacji, a to nadal naprawianie tego co wcześniej. Prędzej już moderzy naprawią debilnych npców i wprowadzą poprawki co do respawnu policji niż Redzi się za to zabiorą xD

Ciekawi mnie co będzie zawierało DLC oczywiście oprócz nowych zadań. Jeśli tam nie zobaczymy dodania jakiejś mini gry i innych rzeczy, których gracze od 10 grudnia się domagają to na prawdę będzie słabiutko z ich strony i tylko potwierdzi to, że wg nich Night City jest tak fenomenalne, że nic tam nie brakuje. Póki co oprócz wyglądu i detali miasto jest dość martwe. Gdyby nie masa zadań i aktywności pobocznych to byłaby tragedia, a tak to przymyka się na to oko.

0

@Janas11224 No dla mnie jest nieopłacalne już :D Sam swoje sprzedałem i czekam na PS5, poza tym większość gier ogrywam na PC, konsola zawsze była tylko do exclusive jak TLOU czy Uncharted, więc może stąd takie podejście ;p

0

@xVENUMx Szczerze to nie, lepiej odkładać kasę i czekać na PS5 w sklepach. PS4 jest juz nieopłacalne

3

@macio_944 I my płacimy za takie coś xd Pani też widzę wysławiać się umie bardzo dobrze. "Momenciach" :D

0

@Kwasiak98 Od jakichś 2 lat w sumie oglądam tylko LM i jakieś ważniejsze mecze. Ostatni raz kiedy na prawdę oglądałem piłkę codziennie to były MŚ w Rosji. Teraz też w sumie brak czasu wieczorami no i brak klimatu przez pustkę na stadionach. Każdy mecz jest jak sparing.

1

Zaraz tam mma jakieś rozkręcą xD

0

@pawello10 Wg mnie ktoś taki nigdy nie powinien zakładać opaski kapitana i od dawna tak uważam. Messi się do tego nie nadaje w żadnym stopniu, widać to po zachowaniu na boisku, nie tylko dzisiaj.

@LuisSalvano Piłka pamięta wiele sytuacji kiedy w kilka minut można było odwrócić losy meczu. Messi dzisiaj ten czas zabrał

7

Brawo Leon, prawdziwy kapitan. Puyol nawet jak listwe dostawał to nie oddał, a Messi widzę ostro odklejony już jest :D Kwestia charakteru

0

Komentarz usunięty

0

@kkbarca Warunki podobno mają zajebiste, słonecznie i bez wiatru. Zajebiste jak na wspinanie oczywiście, bo -40 stopni to na pewno nie jest komfortowe xD Dodatkowo z tlenem.

2

Cudowny klimacik.

https://imgur.com/a/E48ntcv

7

@barcelonaLM Otwierając swoje biznesy zarobią więcej niż dostaną tych widmo dotacji.

0

@macio_944 Jest mod, który poprawia zachowanie NPCów, ale jak to działa to nie wiem, nie testuje dopóki nie ukończę tej finalnej wersji od Redów.

7

@Wossi61FCB Tylko 1-3, bo tam wirusa nie ma, wirus w odwrocie u gerberków.

5

@Jakchcesz Będą głosować, bo dają pieniądze XD Ciul tam, że nasze, najczęściej ludzi, którzy dobrze zarabiają i faktycznie odczuwają te chore podatki jak Ci kradną część wypłaty. Nieroby dalej będą siedzieć na dupie i robić dzieci dla 500+. Mam nadzieję, że jak w końcu kiedyś ktoś inny dojdzie do władzy to wypieprzy te wszystkie bzdurne datki. Byle już wtedy nie było za późno dla tego kraju.

4

Przecież to jest już jazda bez trzymanki XD Ja na prawdę nie potrafię zrozumieć jakie ma znaczenie czy w domu będzie 5 czy 10 osób na tzw "domówce". Przy 5 osobach wirusa nie ma, ale przy 6 i więcej już tak? Jestem chyba zbyt głupi żeby zrozumieć to gówno co się dzieje.

Mam nadzieję, że ludzie teraz zaczną otwierać wszystko, bo tak na prawdę nic im nie mogą zrobić. Nie ma podstawy prawnej, nie ma stanu klęski żywiołowej, a przy interwencji pewnie nie jednemu policjantowi w łeb się dostanie, bo ludzie są na skraju bankructwa i nie mają za co żyć.

***** ***

0

@deyna2018 Zbyt łatwo xD Dlatego nie chcę Ciri jako głównej bohaterki w następnych częściach

0

@pele1282 Iniesta zaczyna wyglądać starzej od niego XD

0

@RobiS A jak podłączysz normalnie przez kabel to go nie czyta? Bo przy padzie od ps4 podłączam i normalnie czyta wszystko. Teraz praktycznie każda gra na PC ma wgrane wbudowane sterowanie dla padów tak jak na konsoli.

14

Ale Polacy to w większości cymbały są, jak czytam komentarze tych zakompleksionych grubasów sprzed TV (głównie na FB), bo Zmarzlik nie wygrał i że ustawka pod Lewego to aż mnie skręca XD Gość zdominował piłkę w erze Messiego i Ronaldo, ale dla wielu to nadal jest zbyt mały argument żeby wygrał ten i tak śmiechu warty plebiscyt. Jeszcze jakby Lewy nic nie wygrał indywidualnie, ale zgarnął wszystko i jest najlepszy na świecie w sporcie, który jest obecny na całym świecie.

0

@BartqRKO Kajetan Kajetanowicz to chyba tylko przez imie i nazwisko jest rozpoznawalny

3

@DanielOOL 7 XDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?