PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Foro Byle z kibicami na trybunach, inaczej będzie to jakiś turniej sparingowy
1
@busquets5 Nie, bo wtedy porównanie wychodzi miarodajnie do umiejętności. A już są głosy, że Lewy OGÓLNIE jest lepszy niż Suarez. I trzeba brać pod uwagę znaczenie zawodnika na grę całego zespołu, a nie suche statystyki bramek i asyst
7
Bardzo mnie bawią te porównania Lewego do Suareza obecnie czy nawet do Messiego i Ronaldo. Dla mnie przy porównaniu piłkarzy powinno się brać pod uwagę tylko i wyłącznie najlepszy moment w karierze. Obecnie do Lewandowskiego mało kto ma podjazd i to jest fakt, za 2020 rok zgarnął prawie wszystko indywidualnie i wszystko drużynowo (choć i tak to jest kontrowersyjny wyznacznik), ale Suarez, Messi czy Ronaldo w prime to bestie. Ich wpływ na grę zespołu na przestrzeni ostatnich lat był ogromny, przyczynił się do wielu tytułów drużynowych, szczególnie Messiego i Ronaldo i nie ma do nich porównania, bo to kosmici, a nie ludzie. Mam wrażenie, że wielu teraz ma jakieś zaniki pamięci i bierze pod uwagę tylko ostatnie 2 lata gry.
Cieszy mnie Polak w topce na świecie, liczę jeszcze na złotą piłkę dla niego, ale szanujmy się, na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat to przepaść i nie ten poziom nawet dla Lewandowskiego.
2
@Bykunn Dokładnie, poza tym na pewno nie trwa to tydzień. Dla mnie jest to niemożliwe żeby postawić ściany, podłogi, nową elektryke, hydraulikę i na końcu jeszcze cudownie dach z panelami słonecznymi w kilka dni, dodatkowo rozwalając wszystko i sprzątając XD Może wypowie się tu ktoś kto robi lub robił w takiej budowlance/wykończeniówce, w sumie ciekawi mnie to.
4
@draxidox Legenda głosi, że po wypowiedzeniu słów "powiem wam jaka jest decyzja" odmówili remontu domu
3
Netflix zakończył zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina.
https://www.facebook.com/netflixpolska/photos/a.579784988898815/1708638512680118/
0
@Damian11 No Hochland w reprezentacji już taką bestią nie jest xd
0
@zmiter912576 Friz chyba miał więcej
1
@Messibestplayerintheworld Jest VAR i jeśli nie będzie sędziował sędzia, który wszystko najlepiej wie i widzi jak nasz kochany Marciniak to nie będzie wałków.
0
@Michael24 Kurcze tyle promocji dzisiaj, ale szybko się kończą i kody nie działają akurat jak chce wpisać
2
I kto go krył? Milik oczywiście xD
1
Zieliński chyba wziął sobie do serca komentarze, że jest Messim i próbuje balansem ciała grać przy okazji przewracając się o własne nogi xD
4
Milik to na prawde nie powinien być nawet powoływany xd
1
@Katalończyk 99 tak wiem, ale tak myśl mnie naszła :D
12
Ej taka rozkmina xD jaki sens mają wskazówki Sousy skoro on mówi do naszych po angielsku, a gramy z Anglią? xD
15
@xBoMBoWiECx Tak się kończy lekceważenie przeciwnika. Ronaldo już w głowie przegrał ten pojedynek myśląc zapewne, że bez problemu strzeli
0
@obiektywny12 Nie będę, stawiam typowo dla zabawy za małe kwoty. Zwiększa to u mnie jakieś emocje i zainteresowanie meczami. A jeśli Polacy mają mi zepsuć kupon to spoko, może tak być :D Wygrana z Anglią zawsze będzie cieszyć
0
Dałem dzisiaj na kuponie Anglików, także stawiajcie domy na Polske, bo w takiej sytuacji na pewno wygramy.
0
@Pioter Oby, gość jest bezproduktywny. Oczywiście tylko Bartomeu mógł wpaść na pomysł żeby kupić kogoś takiego
2
@macio_944 Ja w sumie nie wiem jak to u mnie, bo staram się po prostu odpoczywać, ale z tego co piszesz to aż boję się wrócić do pracy, 8h na nogach i skupienie i koncentracja u mnie jest dosyć ważna i kluczowa.
0
@LuisSalvano To ja bym brał na Twoim miejscu, nic nie tracisz, a mimo wszystko zyskujesz ;p
1
@LuisSalvano Ja mam Vectre 450mb/s, dekoder i router osobno + netflix za darmo na rok w ofercie i obecnie płacę chyba 70 zł, po 3 miesiącach mam 90 zł, po roku 105 bodajże. Dodatkowo Eleven osobno.
UPC w tym swoim pakiecie w 300mb/s i tak mają super oferte wg mnie, jak miałem od nich usługi to niczego nie brakowało, a w Vectrze masa programów jest zablokowana i trzeba osobne pakiety uruchamiać, które doliczają Ci do rachunku, bo nie ma opcji przypięcia i odpięcia karty osobno :D Także nie narzekaj, bo są gorsze usługi i traktowanie klientów. UPC w Polsce to złoto jak dla mnie.
0
Polecacie serial El Chapo?
0
@LuisSalvano Miałem 300 mb od UPC przez ostanie pół roku i jeśli chodzi o ściąganie to maksimum jaki zauważyłem to było coś koło 40 mb. Obecnie mam Vectre 450mb (jest to max na umowie, średnio jakieś 370) i maks w pobieraniu jaki zobaczyłem to 57 mb. 17mb/s różnicy. I nie mam światłowodu, więc jest jak najbardziej ok, a jak masz UPC to pewnie światłowód? Jeśli tak to różnica będzie spora i zauważalna.
1
@BarcaInfo ??????????????
2
Zaraz będą teorie spiskowe, że Niemiec specjalnie zakazał mu grać przez miesiąc żeby miał mniejsze szanse na pobicie rekordu XD
A tak serio to szkoda, gdyby nie to, to na pewno pobiłby ten rekord. Zapewne nie tylko ja na to czekam. Jak nie teraz to nigdy. Szanse nadal są, ale moim zdaniem małe. Wróci po kontuzji i wydaje mi się, że nie będzie grał od razu po 90 minut. Straci rytm meczowy i forma może nie być już ta sama. Flick na pewno nie będzie forsował Roberta, tym bardziej, że na pewno wie jak ważny turniej ma do rozegrania w lecie.
I tak w ogóle to po badaniach w Polsce czasami nie mówili, że będzie pauzował max 10 dni?
13
@zeko0 I cyk, kontuzja dwugłowego XD
6
@MesQueUnClub_87 Jak tak dalej pójdzie to dostaniemy podatek od bycia białym XD
0
@GeneralXavi Też mi się tak wydaje, niestety.
@Foton Wtedy Boniek powinien podjąć jakieś kroki, bo dla mnie to klękanie równa się z malowaniem kredkami po chodniku po zamachu terrorystycznym
0
@Jackazz To całe BLM w Anglii. Anglicy na pewno to zrobią i wszyscy pewnie liczą na to, że Polacy też.