PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny19 A Way Out. Sam ogrywałem z dziewczyną, która też nie za bardzo umie grać w gry. Jest to przygodowa gra akcji, nie ma dużo krwi, momentów jakichś odrażających też nie pamiętam żeby takowe się pojawiały. Polega na pomaganiu sobie nawzajem w ucieczce z więzienia, dzielony ekran, 10h fajnej zabawy :D No ale są momenty gdzie trzeba postrzelać.
Oprócz tego jeszcze Human Fall Flat mogę polecić, bardziej logiczna gierka. Polega na tym żeby pokonywać różne przeszkody w kooperacji oczywiście i przechodzić kolejne poziomy. Też dobre kilka godzin zabawy.
4
@adambądkowski93 To w ilu krajach w końcu jest Euro? Bo już się pogubiłem xD Szkoda, że nie ma możliwości zrobienia tylko w dwóch państwach, piękny to był klimat.
8
@itmustbejoke bez przesady, ta jego reakcja to jakiś żart xD jestem pewny, że gdyby to był Pique to nic by Koeman nie zrobił. A wiemy, że też lubi pobiec w dokładnie taki sam sposób.
1
@tomasz.s94 oby, bo gość jest cienki jak siki pająka
0
@FcBforever221 :( szkoda. A pewnie nie da się wykupić dostępu na jeden mecz.
0
Szybkie pytanko. Nasz mecz z Atletico będzie na Eleven czy C+?
0
@Kgorecki2500 Jaka by nie była decyzja, co by sąd nie zrobił i tak w końcu ktoś by go dopadł w jakiejś ciemnej uliczce i zaszlachtował jak świnie. Dla niego nie ma ucieczki, bo każdy zna jego tożsamość, wygląd, pewnie i adres(y) zamieszkania. Wariatów na tym świecie nie brakuje i ktoś prędzej czy później sam by go osądził. A pewnie wielu chciałoby zostać "bohaterem" dodatkowo.
5
@Kgorecki2500 Tyle, że jak go uniewinnią to wg mnie prędzej czy później to całe BLM i inne ścieki dokonają na nim samosądu. Jednym słowem gość jest spalony i w tym kraju sporo nie pożyje przez ten cały syf. A na pewno o spokojnym życiu może zapomnieć.
1
@Vebrol Poka linka jakiegoś
0
@Wittgenstein Gameplay, fabuła, przynajmniej 50-60 fps, grafika. Dla przykładu do W1 nie miałbym problemu wrócić mimo grafiki już mocno przestarzałej, bo jest tam zajebisty gameplay (wg mnie) i piękna fabuła. Takie serie jak Max Payne także. Cudowne gry na które obecnie mało kto spojrzy właśnie przez słabą grafikę.
0
@gontex Chyba, że tak :D Myślałem, że chodzi o Twoje auto.
5
@LR9 To ja już wolę żeby PSG wygrało niż ten zeszmacony Real z Perezem na czele xD
0
@gontex Nie lepiej zadzwonić do pobliskiego mechanika lub się tam doczołgać i mieć info od kogoś kto spojrzy w to auto?xd
3
@itmustbejoke City, ale w sumie fajnie by było jakby Tuchel z Chelsea wygrali LM, najlepiej w finale pokonując PSG.
1
@rafik300010 A tu cyk socios podpisze, że są za superligą XD I co wtedy Laporta zrobi? Powinien od razu odejść od tego pomysłu. Przynajmniej na obecny moment
0
@LuisSalvano po tych gadkach, że jest szczęśliwy w PSG i nie martwi się o nowy kontrakt?
0
@Szicek10 to akurat byłaby porażka :D
1
Real przegrywa mistrzostwo, odpada z LM, Perez do dymisji. Oby ta wiosna była tak piękna :D
0
@Norkusik Obecnie jedynym plusem tej Superligi może być własnie to, że MŚ w Katarze staną się maksymalnie nieatrakcyjne. Ale to żeby nie pojechali tam najwięksi piłkarze świata to już pewnie dużo roboty w papierach i w ogóle w przepisach. Wyższa szkoła jazdy.
0
@Norkusik Haha, a tak narzekali na napięte terminarze. Wystarczyło pokusić hajsem xD Teraz jeszcze bardziej gówno mnie obchodzi ile taki Kroos zagra meczy w sezonie. Niech grają nawet 120 po 90 minut za taką kasę. Sami tego chcą i wiedzą na co się piszą.
0
@IronSanHybrid Jeszcze tego brakuje żeby wprowadzili krótszy czas gry, zmniejszyli rozmiary boiska i najlepiej zmiany w locie. Wtedy to już na pewno byłoby atrakcyjne.
0
@parpe Ale dziwisz się im? Przecież taka Atalanta czy Sevilla nie grają złej piłki i wg mnie na ten moment powinny być zamiast śmiesznego Juventusu czy Arsenalu i Tottenhamu. Tu chodzi tylko o przychody. Juve jest tam chyba tylko ze względu na przychody jakie może wygenerować (Ronaldo). Obecnie tam chodzi tylko o kasę i nie ma to nic wspólnego z odbudowaniem piłki nożnej jak to mówi Perez. Śmiem twierdzić, że nie będzie to zdrowa rywalizacja, a dogadywanie się między prezesami klubów. Jeśli tworzą Superligę w tym momencie to niech wezmą kluby, które NA TEN MOMENT są w najlepszej formie i na to zasługują. A potem po prostu kwestia spadków i awansów. Takie jest moje zdanie obecnie na temat tej ligi.
9
Są też głosy, że Mourinho został zwolniony, bo sprzeciwił się braniu udziału w superlidze. Ciekawe ile w tym prawdy.
0
@Neymarinho Mbappe do Realu, a Neymar i tak ma grania mniej niż więcej. Zarobi jeszcze swoje przez 2-3 lata i wróci do Brazylii jak dla mnie.
0
@tomek8756 Bayern nigdy nie potrzebował takich pieniędzy, a PSG po prostu ma takie pieniądze jakie tam oferują.
Koniec końców i tak dołączą jeśli chcą się gdzieś liczyć w piłce. Niestety to nieuniknione dla takich klubów.
0
@paweldunajecfcb Kluby same ją tworzą. Przecież Perez jest tam prezesem, a prezes Juve wiceprezesem bodajże. Gdyby to było w uzgodnieniu z UEFA czy FIFA lub oni sami by to robili to nie byłoby tej wojny obecnie.
0
@VamosRakieta Wątpię jeśli zarządzają tam prezesi klubów. Mogą być wałki gorsze niż oglądaliśmy w LM, ale czas pokaże. Na ten moment to tylko skok na kasę i dymanie kibiców, którzy chcieliby oglądać LM z Barceloną, Realem, United itd. Czyli klubami z piękną historią. I jeśli Superliga dla tych najlepszych to co tam robi taki Arsenal?
2
Piękna to była piłka nożna, nie zapomnę jej nigdy. Szczególnie ta Pepa Guardioli i MŚ wraz z Euro na przestrzeni 2006-2016.
Nie wiem jak można być za tą superligą. Niech mi ktoś wytłumaczy jaki to ma sens? Na prawdę zawsze trzeba popsuć coś co działa dobrze i lecieć za hajsem? Gdzie teraz są Ci co narzekali na napięty terminarz? No chyba, że im pasuje wykluczenie z LM i rozgrywek krajowych dla tego jednego tworu. Tego im życzę.
0
@messi564 Tylko jakim prawem prezesem tej ligii ma być prezes Realu Madryt?xD
To wszystko śmierdzi na kilometr. I mam nadzieję, że UEFA nie tylko straszy, ale i podejmie działania i faktycznie wykluczą z LM te kluby, które tam zagrają, nawet Barcelonę. I niech federacje też anulują obecne sezony dla tych klubów, które wyraziły zgodę, a co? W dupie się przewraca, tak narzekają na napięty terminarz, ale jak hajsu sypną za jakąś gównoligę to od razu lecą xD
Nie mówię, że to nie może być dobra opcja za X lat, ale obecnie wywoła to masę kontrowersji i nudy tymi samymi meczami dla zwykłego kibica. Nie można było na spokojnie się dogadywać, nawet z UEFA czy FIFA i zrobić coś wspólnie tylko oczywiście jak zwykle hajs jest najważniejszy. Idź pan w chuj z taką piłką nożną. Chyba na prawdę będzie trzeba zainteresować się jakimiś niższymi ligami, bo to one będą miały najwięcej sensu jak tak dalej pójdzie.
0
@socha tyle, że w meczu z nami Real miał pomoc, która grając razem jest świetna. I to zrobiło największą różnice